Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
nagasadowcz
EldeR napsal:
nagasadowcz napsal:
Já osobně třeba hledím na inteligenci a ne na vzdělání. A věz, EldeRe, že jsi podstatně chytřejší, než mnozí z mých universitních kolegů Grin

@Mike: Děěěkuji, toto je jedna z mála věci, které mi fakt jdou Grin


Díky ... bohužel je pravda, že síto našeho školství je poměrně řídké a tomu v mnoha případech odpovídá i kvalita absolventů. Grin Nicméně od tebe si toho srovnání vážím. Wink


Tam jsou někteří naprostí idioti Grin To je hrozné poslouchat tu angličtinu, slyšet ty názory a vědět, že tam studujou se mnou Grin

Každopádně mi to připomnělo nádherný vtip. Teď nevím, jestli ho tu už náhodou někdo nedával nebo jsem ho slyšel jinde, ale je to takhle: Potkají se dva vysokoškoláci a jeden povídá: "Ty vole, kamaráde, když já si vezmu, jakej jsem inženýr, tak se normálně bojím zajít k doktorovi..." Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
hRDLA napsal:
Lidičky, taková ptákovina, ale ono se to možná vyplní Grin
http://media.twirlit.com/wp-content/uploads/2012/11/nostradamus-apocalypse-prediction-600x692.jpg


Hohó!! Tak teď jsi mě dostal. A víš, že je to ze všech těch "proroctví" to první, při kterém mě teď vedle smíchu fakt i trochu zamrazilo. Ta představa je naprosto děsivá. Šílený korejský rapper poslem apokalypsy Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
nagasadowcz napsal:
Já osobně třeba hledím na inteligenci a ne na vzdělání. A věz, EldeRe, že jsi podstatně chytřejší, než mnozí z mých universitních kolegů Grin

@Mike: Děěěkuji, toto je jedna z mála věci, které mi fakt jdou Grin BTW, dnes jsem si k Vánocům pořídil komplet The Lord of the Rings v jednom paperbacku v angličtině. Když jsem četl první stránky mistrova veledíla v originále, málem jsem si ustříkl Grin

A to já též = myslím, že tak je to správně. EldeR: Souhlas.

Není zač. Smile Jo, mě taky, ale komunikace právě teď a mluvit a nezastavovat se. Pak ano. Jinak nic moc. Smile Jako abych četl Tolkiena? Ne... Na to nemám dostatečnou slovní zásobu. Smile ... takže závist na entou. To já si koupil knihu Rituál: Příběh moderního exorcisty. Smile Jsem na to zvědav. Smile Smile A teď se asi poroučím. Jdu chrápat. Grin (Ne, jdu cucat dudlík Pfft Pfft )

EDIT: Hledám fotku auta Jana Vokála... když přidám slovo biskup, vyhodí mi to maximálně litoměřickýho a jako jeho Superb znám, projíždí před barákem co chcvíli. Grin
http://www.fatym.com/storage/201111202013_auto.jpg
Upravil/a Mike dne 17.12.2012 22:59
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
nagasadowcz napsal:
EldeR napsal:
nagasadowcz napsal:
Já osobně třeba hledím na inteligenci a ne na vzdělání. A věz, EldeRe, že jsi podstatně chytřejší, než mnozí z mých universitních kolegů Grin

@Mike: Děěěkuji, toto je jedna z mála věci, které mi fakt jdou Grin


Díky ... bohužel je pravda, že síto našeho školství je poměrně řídké a tomu v mnoha případech odpovídá i kvalita absolventů. Grin Nicméně od tebe si toho srovnání vážím. Wink


Tam jsou někteří naprostí idioti Grin To je hrozné poslouchat tu angličtinu, slyšet ty názory a vědět, že tam studujou se mnou Grin

Každopádně mi to připomnělo nádherný vtip. Teď nevím, jestli ho tu už náhodou někdo nedával nebo jsem ho slyšel jinde, ale je to takhle: Potkají se dva vysokoškoláci a jeden povídá: "Ty vole, kamaráde, když já si vezmu, jakej jsem inženýr, tak se normálně bojím zajít k doktorovi..." Grin


Tenhle vtip znám .. .a znám i inženýry, který by podle mě neměli prolézt ani učňákem Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
nagasadowcz napsal:
hRDLA napsal:
Lidičky, taková ptákovina, ale ono se to možná vyplní Grin
http://media.twirlit.com/wp-content/uploads/2012/11/nostradamus-apocalypse-prediction-600x692.jpg


Hohó!! Tak teď jsi mě dostal. A víš, že je to ze všech těch "proroctví" to první, při kterém mě teď vedle smíchu fakt i trochu zamrazilo. Ta představa je naprosto děsivá. Šílený korejský rapper poslem apokalypsy Grin

A pod toto se podepisuji! Grin

BTW, mě mrazilo dost i když jsme psal Malachiáše hele Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Diego
Vidím, že jsou tu samí chytrolíni, oproti mě s obyčejným učňákem.Grin
Ale já se raději vzdělávám sám, třeba v historii.
 
EldeR
Diego napsal:
Vidím, že jsou tu samí chytrolíni, oproti mě s obyčejným učňákem.Grin
Ale já se raději vzdělávám sám, třeba v historii.


mám taky učňák Grin maturitu sem si dodělával potom ....
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
Vidím, že jsem tu samí chytří Grin oproti mě s nedodělanou základí školou Grin
Diego nestěžuj si xD
 
Diego
EldeR napsal:
Diego napsal:
Vidím, že jsou tu samí chytrolíni, oproti mě s obyčejným učňákem.Grin
Ale já se raději vzdělávám sám, třeba v historii.


mám taky učňák Grin maturitu sem si dodělával potom ....

Já maturu ani nezkoušel dělat. Nebaví se mě učit. Baví mě se vzdělávat sám a co chci, ne co předepisují nějaké směrnice.


Ani naposedmé se mi nepodařilo přihlásit na chat, kašlu na to...
Upravil/a Diego dne 17.12.2012 23:10
 
Mike
Diego napsal:
Vidím, že jsou tu samí chytrolíni, oproti mě s obyčejným učňákem.Grin
Ale já se raději vzdělávám sám, třeba v historii.

A proč ne, že? Smile Smile

No nic, já jdu, ahojte! Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Diego
Mike napsal:
Diego napsal:
Vidím, že jsou tu samí chytrolíni, oproti mě s obyčejným učňákem.Grin
Ale já se raději vzdělávám sám, třeba v historii.

A proč ne, že? Smile Smile

No nic, já jdu, ahojte! Smile

Dobrou srabíku!Angry
 
Mike
Diego napsal:
Mike napsal:
Diego napsal:
Vidím, že jsou tu samí chytrolíni, oproti mě s obyčejným učňákem.Grin
Ale já se raději vzdělávám sám, třeba v historii.

A proč ne, že? Smile Smile

No nic, já jdu, ahojte! Smile

Dobrou srabíku!Angry

Héj! Grin
Dobrou, velký Lulu! Smile

(Ne, nevím, kdo nebo co je Lulu Grin Grin )
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Diego
Mike napsal:
Diego napsal:
Mike napsal:
Diego napsal:
Vidím, že jsou tu samí chytrolíni, oproti mě s obyčejným učňákem.Grin
Ale já se raději vzdělávám sám, třeba v historii.

A proč ne, že? Smile Smile

No nic, já jdu, ahojte! Smile

Dobrou srabíku!Angry

Héj! Grin
Dobrou, velký Lulu! Smile

(Ne, nevím, kdo nebo co je Lulu Grin Grin )

I srabík, i šel spáti, srabík zval se, Mike, který i šel spáti.


Taková slátanina...Grin
 
nagasadowcz
Ty vole, tady to zas jede Grin Já si jdu pustit jedno TBBT, číst a spát. Nazdarte zítra.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
Právě jsem dal pavoukovi cvrčky, asi pět a loví! Brutální týrání, z jeho strany!Shock
 
ALOE VERA
Diego napsal:
Právě jsem dal pavoukovi cvrčky, asi pět a loví! Brutální týrání, z jeho strany!Shock
co máš za pavouka?
 
Diego
ALOE VERA napsal:
Diego napsal:
Právě jsem dal pavoukovi cvrčky, asi pět a loví! Brutální týrání, z jeho strany!Shock
co máš za pavouka?

Sklípkan Kudrnatý, zajímavý název, že?Cool

Ted jich pár dostal i Plšík, a ten jako kdyby tam nebyli, už nejsou po nich ani stopy!Shock
Upravil/a Diego dne 18.12.2012 00:03
 
ALOE VERA
Diego napsal:
ALOE VERA napsal:
Diego napsal:
Právě jsem dal pavoukovi cvrčky, asi pět a loví! Brutální týrání, z jeho strany!Shock
co máš za pavouka?

Sklípkan Kudrnatý, zajímavý název, že?Cool

Ted jich pár dostal i Plšík, a ten jako kdyby tam nebyli, už nejsou po nich ani stopy!Shock
jo dobrej název Grin ale kdo je Plšík? Shock
 
nagasadowcz
Jé, já bych zas rád ještěrku a hada. Hlavně teda ještěrku. Pavouci jsou taky super, ale tolik mě to neláká, jako ti plazi. I když možná takový sklípkan či tarantule a k tomu ještěr... No... až budu mít vlastní bydlení, protože tohle teď dotáhnout domů, tak a) nevím, kam bych to dal a b ) mamka by se zbláznila... a c) babička by umřela Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 18.12.2012 00:09
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
Oh! Chlupatá večeře! http://www.videac...a-na-svete


Plšík, přesněji Plch je hlodavec s dlouhým ocasem, který je ke konci více široký. Zde je bližší popis: http://cs.wikiped.../wiki/Plch
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4097 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8067 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5487 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4661 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12500 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7344 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6415 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6234 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7429 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist