Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
nagasadowcz
Lidi, koukněte se, prosím, někdo do vlákna, co jsem teď založil v "Pomoc!" Trošinku mi hoří koudel u prdele Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
ALOE VERA
ahoj všichni Smile
 
hRDLA
A pak se divte, že je tu tolik stránek, když někdo přijde a všechno co napíše, je pozdrav.... a pak se najdou další tři lidi kteří mu odpoví.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
ALOE VERA
hRDLA napsal:
A pak se divte, že je tu tolik stránek, když někdo přijde a všechno co napíše, je pozdrav.... a pak se najdou další tři lidi kteří mu odpoví.
tak pozdravit je snad slušnost a momentálně nic jinýho napsat nepotřebuju
 
hRDLA
Jasný, ale tak sakra na foru je to něco jinýho ne? Já taky nezdravím 5x denně... a navíc když pak se ještě nenapíše nic jinýho... jeden by plakal.

Neber to je na sebe, dělá to víc lidí.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
nagasadowcz
No, zdravící kroužky tu začaly být tradicí, to je fakt. Ale to je podle mě ještě to nejmenší zlo. Furt lepší než tuna postů, co nedávají smysl a nemají ani hlavu ani patu... Mně osobně třeba zrovna tohle nezavazí, poněvadž ten pozdrav přeletím očima a je mi jasné, o co jde. Když je tu plno stran zapráskaných hovadinama, tak je to otrava, protože to musím pročíst, abych zjistil, o co jde a jestli mi něco podstatného neuteklo. Tohle je celkem v klidu. A to říkám, sic se toho sám neúčastním. Prostě mně zrovna tohle nepřekáží.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
hRDLA napsal:
A pak se divte, že je tu tolik stránek, když někdo přijde a všechno co napíše, je pozdrav.... a pak se najdou další tři lidi kteří mu odpoví.

ty máš výhrady ke zdravícímu kroužku a ostatním geometrickým útvarům spojeným se zdravením ????Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
ALOE VERA
hRDLA napsal:
Jasný, ale tak sakra na foru je to něco jinýho ne? Já taky nezdravím 5x denně... a navíc když pak se ještě nenapíše nic jinýho... jeden by plakal.

Neber to je na sebe, dělá to víc lidí.
jasný to máš pravdu tak to omezím
 
Leneren
Hel Whirte/Diego uděláte dneska novinku s těmi díly?
 
Mahoney
nagasadowcz napsal:
No, zdravící kroužky tu začaly být tradicí, to je fakt. Ale to je podle mě ještě to nejmenší zlo. Furt lepší než tuna postů, co nedávají smysl a nemají ani hlavu ani patu... Mně osobně třeba zrovna tohle nezavazí, poněvadž ten pozdrav přeletím očima a je mi jasné, o co jde. Když je tu plno stran zapráskaných hovadinama, tak je to otrava, protože to musím pročíst, abych zjistil, o co jde a jestli mi něco podstatného neuteklo. Tohle je celkem v klidu. A to říkám, sic se toho sám neúčastním. Prostě mně zrovna tohle nepřekáží.


Taky úplně miluju, když ráno přijdu a od večera přibude 20 stránek totálních zhovadilostí. Pak kdo se v tom má prohrabávat..Grin
 
Nerevar
Ježíííšku! Co ste tu provedli? Grin Vás nemůže člověk nechat chvíli bez dozoru! xD To ste tu jako celej den psali beze mě?! Grin
 
Diego
ALOE VERA napsal:
aha Grin a neví někdo od kolika je lvl 6? Tohle vajco se mě vůbec nelíbý Sad
350
 
Diego
Tak teďkom jsem přišel domů a ne z práce, ta končila o púl třetí, ale z toho zku**enýho města, lidi do sebe vrážejí a nadávají si! No, měl jsem co dělat, abych si udržel nervy na uzdě...wow

Jináč nazdar!

A nechce někdo zkusit ovlivnit vývoj příběhu, v Pochmurný Anglii?
Já jen, že bych to mohl sepsat...
 
Nerevar
Diego napsal:


...nechce někdo zkusit ovlivnit vývoj příběhu, v Pochmurný Anglii?
Já jen, že bych to mohl sepsat...


Povídej Smile a kdyžtak PM, jdu se najíst atd Grin
 
nagasadowcz
Taky plánuju v budoucnu odstěhovat se na vesnici. Po škole, pokud bude možnost zaměstnání... Město mě sere čím dál tím víc. Jednou za čas je to fajn, ale žít v tom mumraji a bordelu je někdy dost o nervy.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Altazar
Já na vesnici žiju a za nic bych neměnil ale zas když chci za kulturou atd tak musim buhví kam. Ale ty co bydlej ve městě maj to pár kroků do obchodáku, pár do kina, musea atd prostě ve městě je vše přístupnější
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
Diego
Altazar napsal:
Já na vesnici žiju a za nic bych neměnil ale zas když chci za kulturou atd tak musim buhví kam. Ale ty co bydlej ve městě maj to pár kroků do obchodáku, pár do kina, musea atd prostě ve městě je vše přístupnější

Nesmíš být zdechlý a do toho obchodu si zajít pár kiláků!GrinLuk
 
nagasadowcz
No, ideál je asi žít v nějaké klidné vísce kousek od většího města. Mě by třeba stačila i Velká Polom, pořád součást Ostravy, ale prakticky vesnice kousek bokem. Nebo takový Štramberk, to je nádhera. A Kopřivnice se vším potřebným co by kamenem dohodil.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Altazar
Diego napsal:
Altazar napsal:
Já na vesnici žiju a za nic bych neměnil ale zas když chci za kulturou atd tak musim buhví kam. Ale ty co bydlej ve městě maj to pár kroků do obchodáku, pár do kina, musea atd prostě ve městě je vše přístupnější

Nesmíš být zdechlý a do toho obchodu si zajít pár kiláků!GrinLuk


6 km v tomhle v zimě? Grin to ne!!! Grin Jako u nás jezděj busy a sme u takovýho středního města takže zas tak netrpíme, máme na vesnici i jednotu Grin
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
Leneren
Altazar napsal:
Já na vesnici žiju a za nic bych neměnil ale zas když chci za kulturou atd tak musim buhví kam. Ale ty co bydlej ve městě maj to pár kroků do obchodáku, pár do kina, musea atd prostě ve městě je vše přístupnější

Já žiju asi tak 2 kilometry od Znojma a až na větší provoz mi nic nevadí ani nechybí, ale taky bych radši někam dál od města Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4097 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8067 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5487 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4661 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12500 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7344 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6415 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6234 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7429 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist