Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Neviditelná truhla
evero
Víte že ve skyrimu v Jitřence je neviditelná truhla s bohatstvím :)
 
MortuusDominus
Jasná věc, ale už nevím kde přesně.... je to skoro rok, když jsem jí potkala, teď hraju Skyrim po dlouhé době a mám vůbec problém vzpomenout si, kde co je a skoro i jak se ovláda Grin natož na truhlu. Chtělo by to screen Smile
Upravil/a MortuusDominus dne 14.12.2012 16:29
 
evero
ta truhla je u nějakýho dolu v Jitřence na pravo ve křoví dívej se po zemi a tam se ti objevý truhla a máš vyhráno Wink
 
Wolf5cz
To by mohlo bejt i na youtubu.
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
ALOE VERA
co v ní je jen zlato?
 
evero
Ne.. I nějaké předměty.. Wink
 
ALOE VERA
díky Wink zajímalo by mě kolik takovích skrytých truhel ve skyrimu je .
 
nagasadowcz
Je to truhla přiřazená ke Khajiitským kočovným obchodníkům často kempícím před Jitřenkou - je to vše, co mají v nabídce. Takže když to seberete, můžete jim to prodat nazpět, počkat dva dny a ono se to ještě znova obnoví, takže v truhle pak najdete dvojnásobek. Z toho důvodu - zlato neberte! Jen předměty, které jim pak prodáte nazpět. Když vezmete zlato, nebudou mít čím zaplatit Grin Ale můžete to samozřejmě prodat i jinde...
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Hurty
Ta samá truhla, se stejným obsahem je i u Solidute, promiňte ale nevím jak se jmenuj česky... mám hru anglicky... Smile (asi Samota) taky se to dá najít na YTB.
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
ALOE VERA
Hurty napsal:
Ta samá truhla, se stejným obsahem je i u Solidute, promiňte ale nevím jak se jmenuj česky... mám hru anglicky... Smile (asi Samota) taky se to dá najít na YTB.
ta u samoty je kde zhruba?
Upravil/a ALOE VERA dne 15.12.2012 14:25
 
nagasadowcz
Počkat, u Samoty musíš celkem složitě prolízat, ne? Nebo to je vlastně u Whiterunu. Tam když to správně obejdeš venkem, tak se propadneš pod město a tam najdeš pár metrů pod úrovní chodníku truhly obchodníků. A ještě se dá taky něco najít ve Windhelmu s pomocí TCL. Ale já jen párkrát použil tu u Dawnstar, jinak žádnou jinou. Každopádně je to všechno na youtube, stačí jen zadat jméno města a chest/hidden chest Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nějaká hráčova truhla na věci Skyrim - dotazy, návody,.. 5 20.11.2017 22:26
Neviditelné questy v journalu(quest logu) Skyrim - dotazy, návody,.. 5 27.11.2015 00:05
DAWNGUARD alá Neviditelné věci v truhlách, inventáři a podobně Archív zodpovězených dotazů 4 04.03.2014 00:18
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4089 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8053 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5478 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4653 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12492 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7332 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6225 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7423 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist