Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Nový díl
WoOdS
Ahoj, nevíte jestli se plánuje další díl TES ? A kdyžtak kde se bude odehrávat?
Předem dík za odpověď.
 
Whirt
Další plnohodnotný následovník TES je ještě v nedohlednu. Když si vezmeš, že na Morrowind se čekalo šest let, na Oblivion pět a na Skyrim taktéž - od vydání Skyrimu uplynul teprve rok a Bethesda s ním ještě neuzavřela pátý svazek Elder Scrols (stále ještě dělá DLC).

Každopádně když se čekalo na Skyrim, tak se spekulovalo o dvou možných provinciích, ve kterých by se pátý díl odehrával - byl to Elsweyr a Skyrim (samozřejmě, že všem bylo jasné, že to bude Skyrim, když si Bathesda tuhle známku koupila - navíc draci by se do Elsweyru vůbec nehodili Grin)...

Takže podle mých úvah, by se šestý díl mohl odehrávat v Elsweyru (Bethesda se přeci jen ve spoustě věcech snaží vyhovět lidem, co TES hrají a vzhledem k tomu, že v době, kdy se přemýšlelo nad pátým dílem byli nejžádanější draci, Skyrim a Elsweyr)... Sám bych se do téhle provincie rád podíval (severu už bylo dost, takže pochybuju, že by to byl High Rock - navíc když už v jednom díle byl, nepočítaje Arenu). Druhou provincií, do které bych se já sám rád podíval je Black Marsh (bažiny mě přitahují už od dob Gothicu a společenství Argonianů je přinejmenším zajímavé Smile)... Hammerfell, Morrowind, Cyrodiil, Skyrim jsou taky ze hry takže nám zbývají Summerset, Valenwood, Elsweyr a Black Marsh Smile (osobně si myslím, že jako první půjde Elswey, pak Valenwood následovně Black Marsh a poslední Summerset...)
Upravil/a Whirt dne 03.12.2012 16:00
 
Hurty
Nejradši bych byl kdyby se TES 6 vrátil do Cirodillu, ale to je asi marnej sen...
Jak řekl kolega Whirt nademnou eště to bude hafo trvat než se dočkáme něčeho officiálního ://
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
Altazar
High Rock určitě taky, protože i když je to taky hornatý tak přeci jen je to něco jinýho než Skyrim, ten si taky zaslouží vlastní hru. Určitě i tam se daj udělat super příběhy a věci.
 
Whirt
No já si myslím, že sice High Rock je super, ale vzhledem k tomu, že byl v Daggerfallu, tak si moc nadějí nedělám Frown
 
Diego
Osobně mě nejvíce láká Black Marsh, neboli Bažiny. Ono argoniáni jsou pro mě jedni z nejoblíbenějších ras ve hře.
 
Altazar
Jo Argoniáni sou fajn, sice zaně nehraju ale moc se mi líběj. A High Rock už teda byl spracovanej podobně jako Morr a Obl? nebyly náhodou už i jiný provincie v Daggerfallu?
 
Whirt
No abych to uvedl na pravou míru.

V Daggerfallu byli k dostupnosti dvě provincie, ale ani jedna nebyla zpracovaná celá - High rock byl téměř celý, zatímco Hammerfell byl přibližně z poloviny Smile
Upravil/a Whirt dne 03.12.2012 17:55
 
Altazar
Aha to znamená že se tam možná v budoucnu podíváme, i když asi ne no, pokud maj v plánu udělat všechny tak to bude na dlouho, myslíte že to pak někdo převezme až jednou Tod zemře? Doufám že nebudu TES IX hrát v důchodu, to by byl úlet Grin
 
Hurty
... Udělej všechny - pak Remake ... a bude pokračovat dál. GrinD
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
DragonOzzy
Nakonec budeme čekat na TES: Tamriel, něco jako aréna ale detailně zpracované všechny provincie, což bude trvat tak dlouho až se z roho pos*reme :DDD

Já sice bych rád viděl Elsweyr, ale možná by bylo super udělat TES: Dominium, který by se odehrával v Elsweyru, Letních ostrovech a možno z části ve Valewoodu, kde bys musel bojovat proti Thalmoru, nebo se k němu přidat (podle toho dva různé konce dějové linie), možno podle toho napíšu pokračování Alduinova Syna, čili něco jako AS o 20 let později, vzledem k tomu že Piráti ze Skyrimu se zvrhli spíš v takovou parodii.

A stejně mě už chytilo to míchání TES a Assasins creed :D
Ozzy je daedrickým princem cynismu, metalu, černého humoru a psaní kravin.

Jeho síla roste čtením a komentováním jeho děl.

ALDUINŮV SYN, POVINNÁ ČETBA PRO KAŽDÉHO, KDO NECHCE BÝT CHUDÝ, MÁLO VLIVNÝ, NEBO JINAK CELOSVĚTOVĚ ZBYTEČNÝ
http://cabadaj.hostuju.cz/Stahuj.htm
 
Altazar
Udělat detailně všechny provincie v jednom to by byl asi už hardcore, a jen tak snadno by to nebylo. Ale nebylo by to špatný, jen si myslim že by to pak třeba i člověka omrzelo. Sice mám nahráno přes 1000 hodin Skyrimu a neomrzel mně tak ale přeci jen nevim jak by vypadal díl kde by byli všechny provincie, možná by to byl velký bordel. A válka s Thalmorem už má určitě danej konec a v Bethesdě ho znaj, určitě nenechaj nás abysme to celý vyřešily, možná jen nějakou část, ale hlavní finále podle mně zas bude popsaný v nějaký knize Smile
 
nagasadowcz
Já bych měl největší zájem o Elsweyr, Black Marsh nebo Summerset Isles.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Altazar
Já asi Summerset Isles, abych mohl Thalmoru vpadnout do zad Grin
 
hRDLA
Určitě Hammerfell, ale proč psát nebudu, jelikož už jsem to v takovýhle tématech psal tolikrát, že už mě to omrzelo.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
clown333
Ja by som sa radšej tiež pozrel do Hammerfellu, krajina bojovníkov a ešte celkom do Elsweyru
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
Gandalf
Ja bych radši dál Bojoval s draky za mytické éry Grin ale do Elswyru bych se taky rád podívalGrin
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Wolf5cz
Já bych Elsweyr určitě přivítal.
Příběh by se mohl točit okolo Mane který se rodí (převtěluje) při zatmění obou měsíců. Z toho by se dal nějaký příběh udělat Grin
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Whirt
hRDLA napsal:
Určitě Hammerfell, ale proč psát nebudu, jelikož už jsem to v takovýhle tématech psal tolikrát, že už mě to omrzelo.

Tak si konečně zahraj ten Daggerfall Grin Třeba takové The Dragontails Mountains jsou děsivé a zároveň překrásné (a epické Grin) i přes tu postarší grafiku
Ale co se týče Summerset, tak tam bych se nejraději podíval až po tom, co skončí ta "Thalmorská aféra" Frown
 
Leneren
Já popravdě myslím, že až dojedou komplet všechny provincie+ popřípadě jiné kontinenty tak možná Uděla The elders scrools:Talos adventure Grin teda já bych to aspoň uvítal.
Ale asi by to stratilo tu osobitou volnost :/
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nový Quest. Skyrim - dotazy, návody,.. 3 19.05.2014 23:12
Nový problém s češtinou Archív zodpovězených dotazů 8 08.03.2014 13:42
Nový Život » Skyrim - Váš svět 7 04.06.2013 19:37
Štastný nový rok Archív fóra 6 01.01.2013 04:14
Nový dynamický sneh Skyrim - modifikace 3 03.04.2012 02:14
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist