Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Domov Vánku - Alchymistický koutek
Pilgrim
Prosím o radu při koupi vyybavení pro Domov Vánku v Bílém Průsmyku - koupil jsem všecho, se mi nezobrzuje Alchymistický koute stále tam mám skladiště. Zkoušel jsem přeinstalovat tak i starší savy. Nevíte co s tím?
 
Altazar
Tohle je bug který dělá dlc Dawnguard, laboratoř si tam můžeš přidat pomocí konzole, ted nevim přesně jakym příkazem ale můžu se podívat. Snad tenhle bug vyřeší nějaký patch od Bethesdy, zatim pokud umíš dobře anglicky si můžeš stáhnout neoficiální Dawnguard patch ze Steamu, který tenhle problém řeší taky.
 
Altazar
"e4ec8".enable mělo by to fungovat
 
Pilgrim
Díky za ten konzolový příkaz pomohlo to.
 
nagasadowcz
Přidávám se k díkům, taky mi to nefungovalo a už to fachá.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
ravaneli
mám to samé ale mám českou verzi a ten kod nejde nevíte jak to je do české verze psali jste e4ec8.
 
Ysgramor
Pro příště radím tohle:
Unofficial Skyrim Patch
Unofficial Dawnguard Patch
Unofficial Hearthfire Patch
Je to vhodné i pro ty co nehrají s módy.
 
Altazar
ravaneli napsal:
mám to samé ale mám českou verzi a ten kod nejde nevíte jak to je do české verze psali jste e4ec8.


Nejprve koupíš vše, a jednou klikneš na laboratoř jako že jí kupuješ, poté musíš stát venku a zadáš ten příkaz jak je nahoře napsanej, pokud ti nefunguje skus tam hodit třeba mezery nebo zruš uvozovky, každopádně ten kod funguje jak je vidět. Mám taky českou verzi hry a jede to bez problémů. Určitě ti to půjde taky.
 
Altazar
No ty patche sou dobrá věc, ale pro ty co mají jen anglickou verzi hry a neotrpí si na češtinu. Ty co radši hrají česky se musejí smířit s konzolý.
 
milfein
Mám ten samej problém, ale příkazem do hry zasahovat nechci. Počkám si na ofiko patch.
https://lh3.googleusercontent.com/-g4t_oUEzmE0/UMJDgpQ7nJI/AAAAAAAABaI/tmg3kIXqjmk/s1280/2012-11-23_00002.jpg
Neboj se neznámých věcí, ale vyhledávej je a snaž se je pochopit, protože každá nová zkušenost je víc, než hora zlata!
 
Altazar
Jj to je nejbezpečnější řešení. Jakmile sáhneš do konzole může se pokazit cokoli.
 
nagasadowcz
Tak pokud si tu hru předtím uložíš (pro jistotu dvakrát - pevný a quicksave), tak se není moc čeho obávat.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Altazar
Tak jsou příkazy u kterých je riziko že se něco semele minimální. To co je nebezpečný je třeba oživení mrtvé npc, kopírování npc, nebo zasahování do questů atd... Ono kdo je opatrnej tak máš recht nemá se čeho bát. Stačí ukládat Smile
 
nagasadowcz
Tak tak. Co se oživování NPC týče, s tím mám zkušenosti z Oblu. Jednou jsem si zaexperimentoval a rozpadla se mi celá hra Grin Ještěže jsem měl uloženo.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Altazar
Takhle já experimentoval kolikrát taky a dopadlo to tak že sem měl Imperial city úplně bez lidí a ktomu 3/4 mapy taky, to se pak nedalo hrát Grin
 
Nerevar
Tak to já sem dělal experimetny s konzolí už od dob Morrowindu, ale jediný experimentování, který se ukázalo jako 'nebezpečný', bylo to ve Skyrimu :l Jinak mi vše fungovalo jak má Wink
 
Altazar
Jj ve Skyrimu je to o hubu tu konzoly jen zapínat, radši si dávat pozor na cestu aby se nemuselo použít ani to tcl, on je to neškodnej příkaz ale mně se po něm Šedovousí propadli pod texturu, takže nic není bezpečného.
 
Nerevar
Altazar napsal:
Jj ve Skyrimu je to o hubu tu konzoly jen zapínat, radši si dávat pozor na cestu aby se nemuselo použít ani to tcl, on je to neškodnej příkaz ale mně se po něm Šedovousí propadli pod texturu, takže nic není bezpečného.

Tak zas takový extrémy se mi ve Skyrimu nikdy nestalo Grin u mě to byly většinou neškodný bugy ale stejně mi lezly krkem Grin
 
Altazar
To buď rád že to nemáš tak extrémní Grin
 
Hurty
Nevíte jestl iten samí bug bude i na konzolích? pokud ano.. tak to je celkem špatný.. teda pro mě Grin
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
ziadost o radu pri uprave domov Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 1 13.05.2017 14:46
dragonborn domov Archív zodpovězených dotazů 3 28.02.2014 01:51
hRDLův podpisový koutek Archív fóra 48 24.03.2013 21:20
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8038 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist