Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Jak stížit nebo spřijemnit hru
Hurty
Zdravím vás, Doufám že se najde nějakej člověk kterej eště nespí, a poradil by mi v tom jak si spříjemnit nebo stěžit hru. teď nemyslím zvýšení obtížnosti na max, ale spříjemnění pomocí aktivit ve hře, popř stížit zážitek ze hry - tak aby mě hra déle bavila. Zatím sem začal stím, že nepoužívám rychlý přesun :X co bych mohl přidat dál? co vás napadne...
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
nagasadowcz
Použij třeba jen základní brnění. Lehké používej dejme tomu kožené, těžké prosté ocelové a tak. Taky můžeš odhodit zbraně deadrické a podobné a zůstat třeba zase jen u oceli. Bude to o dost tužší. A můžeš taky odhodit vše, co je nějak výhodně očarované. To tedy v případě, že hraješ za válečníka/plíživce. U mága, tam poradím leda odhození očarovaných hadrů a to se u pure mage sakra podepíše. Jinak si ještě můžeš přes konzoli umazat některé perky, abys ztratil výhody.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
koniaash
zkus snídat, obědvat a večeřet, ve sněžných lokacích se oblékat do ložichu, při vánici hledat přístřeší...Taky mě bavívalo nabrat určité zboží a pak si hrát, že ho jdu prodat se ziskem jinam samozřejmě bez rychlopřesunu... Dost dlouho mě zabavilo i dělat si "poklad"- nic cenného neprodávat a lifrovat to do pokladnice.
Upravil/a koniaash dne 17.11.2012 01:13
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
nagasadowcz
Jo a ještě je samozřejmě možnost modování. Na to, co píše koniaash, je i mod, který tě nutí pravidelně jíst vařené jídlo, pít a spát atd. Když tak se poptej Diega, to je náš moderský guru. Nebo zabrusli do topicu pro mody, určitě si tam vybereš něco, co tě zaujme.
Upravil/a nagasadowcz dne 17.11.2012 01:15
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Hurty
... Módování pro mě není ... musím se zabavit origo hrou.. hraju na xboxu :/
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
Hurty
Ale dodržovat spací režim, a jíst ... není špatný nápad.
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
koniaash
nebo mě bavívalo říct si, že prostě půjdu něco ulovit- většinou nějaké silné zvíře jako ledního medvěda, a bez zbroje, jen s loveckým lukem ( jaký lovec si dneska bere na lov kevlarovou vestu a panzerfaust?) se na něj vypravit
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
nagasadowcz
Tak v tom případě vyslechni moudré rady Koniaashovi. A potvrzuju, lov je super zábava. Jednou jsem zcela nereálně vyšel lovit medvěda a šavlozubou jen v prostém oblečení s ocelovými rukavicemi. Na nejvyšší obtížnost. Prohrál jsem Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
koniaash
Další možnost jsou různé zběratelské vášně... kolikrát mám většíradost z nalezení nějaké knížky, nebo alchymistické ingredience, co ještě nemám ve zbírce, než ze silného kouzelného předmětu
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
nagasadowcz
Taky pravda. Tak například plně zapráskat všechny poličky každé vlastněné knihovny s tím, že se žádná kniha nemá opakovat, to chvilku trvá. Využít veškeré dekorativní možnosti každého z domů a všechny domy vlastnit. Zkusit si pořídit kompletní výstavní sadu všech základních brnění dostupných ve hře. Těch možností je určitě spousta, chce to jen fantasii a odhodlání využít plný potenciál Skyrimu. No nic, dobrou noc, já jdu ještě na chvilku na Morr. Příjemnou zábavu při hraní Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Taky můžeš zkusit promarnit všechny peníze a zkusit si začít od znova jen s ocelovou dýkou ,lukem a pár šípy.A všechno ostatní si někam uložit a dát si hranici kdy si pro to budeš moct jít třeba po levelu 50.A aby jsi si z toho vybral jen 2 nebo 3 věci Smile
 
Nerevar
Nebo běhat nahatej a všechno mlátit ručně Grin proč tak složitý postupy jako píše Leny... ;DD
 
Diego
Třeba jak už se psalo, jít na lov silného zvířectva jen v oděvu, jen s obyčejným lukem a šípy, když se zvíře dostane blíže, utíkej. Choď v každém městě jinak oblečený, v Samotě za zbohatlíka, v Bílém průsmyku za cestovatele, ve Falkreathu za lovce, atd... Neomezuj hraní jen na jednu nebo dvě specializace, jako třeba např. -jednoruční meč a luk, špatně!
Snaž se učit všemu, které ti hra nabízí, já používal magii, obouruční boj, jednoruční boj, i se štítem, nebo dvěma zbraněmi, a zamozřejmě s lukem, nebo se zkus jako mág plížit. Je toho hodně....
 
Hurty
Vyřešil sem to tak že jsem si udělal novou postavu - Assasina ... doslova skáču po barákách po skalách... no baví mě to.. zatim GrinD + jedu jen s dvěma dýkama + brnění od DB.
Upravil/a Hurty dne 18.11.2012 00:26
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
BadWolf
Jo, takovou postavu jsem hrál Smile.
Není nad assassína... Wink
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Norbi
neskoč niekam vedla Grin
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Hurty
Norbi napsal:
neskoč niekam vedla Grin

Stává se... třeba z vodopádu.. GrinDD
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
Norbi
z vodopádu zo zásady neskáčem Grin teda skáčem, ale sakra opatrne Grin
btw tiež mám podobný problém, že už nemám čo robiť, nakolko mám x box, a neviem, proste občas len chytím nejakú zbraň a vyzabíjam mesto Grin (Raz som zabil 17 Markatských stráží a a pár spoluobčanov dvoma žezlami) Grin Grin alebo posplňam všetky možné aj nemožné úlohy Grin
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
PrincessLeia
Ale má hra nějaký konec, ne? Neříkejte mi jaký! Jen to ne! Ale má, ne? Já jen jak o tom tak mluvíte, tak to tak nevypadá...
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Altazar
No pouze dějové linky různých gild mají jakoby finále a nebo hlavní linie, ale konec jako takový ta hry skutečně nemá. Pořád se ti budou generovat určený questy a pořád budeš moct dělat svym způsobem co chceš, ale konec s intrem na konci a titulkama nee.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Khajit nebo Argonian nebo Redguard? Za koho hrát? Skyrim - dotazy, návody,.. 11 03.04.2017 20:39
Upír nebo Vlkodlak Skyrim - dotazy, návody,.. 4 04.08.2016 10:11
TESO:TU - Imperial Edition (koupit nebo ne?) Pokec - TES:O 9 10.08.2015 20:25
Cicero svatba módem nebo cheatem? Skyrim - dotazy, návody,.. 10 27.04.2015 22:44
Stormcloak nebo Legie Skyrim - obecně 187 18.08.2014 21:55
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4089 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8053 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5477 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4653 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12491 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7331 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6225 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7420 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist