Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hospůdka čistokrevných mágů...
nagasadowcz
Sakra, no jo! Enchant na pořádné posílení alchymie... Že mě to nenapadlo použít?! Díky, Djortene, jdu na to Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Djorten Daul
For Diego: Já si Altmera vybral právě pro slabost vůči magii, ale to proto, že jsem v TES hrách už jako doma a s bretonem mi to připadá až moc jednoduché, ale pro start jasná volba. Jinak souhlasím, už ten ork v knihovně univerzity mi přijde jako pěst na oko, ať má kecy tvrďáka jaké chce, tak myslím, že tohle musí všechny orky vyloženě urážet :-D
 
nagasadowcz
Jo, ten knihovník je pecka! Grin Ale je to taková hezká ukázka toho, že i mezi nimi se najde pár vzdělanců, no. A jo, každého Orka to asi uráží. Bylo by třeba fajn, kdyby se aspoň v dialogu hráč dozvěděl něco o knihovníkově původu, jak se na to koukala jeho rodina a tak.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
Djorten Daul napsal:
For Diego: Já si Altmera vybral právě pro slabost vůči magii, ale to proto, že jsem v TES hrách už jako doma a s bretonem mi to připadá až moc jednoduché, ale pro start jasná volba. Jinak souhlasím, už ten ork v knihovně univerzity mi přijde jako pěst na oko, ať má kecy tvrďáka jaké chce, tak myslím, že tohle musí všechny orky vyloženě urážet :-D

Někteří orci použtí magie považují za zbabělost. Stejně jako Redguardi, ale ti odsuzují magii celkově, a když se vyskytne mág redguard, nadávají mu, že je zbabělec.
 
Djorten Daul
For naga i Diego: Jj, vím, že je to uráží atd, mám historii načtenou bohatě, ale jak řekl naga, chtěl jsem toho z něj dostat víc, proč, kdy, jak a hlavně jakým způsobem to snáší komunita, která ho samozřejmě vyloučila, dle mého. Takový nordský pomocník na univerzitě, ten se vyleje ze životního osudu, no od orka v knihovně jeden zjistí akorát to, ať mu na knížky nic nevyleje :-D
 
nagasadowcz
Grin No, vyloučený z osady je nepochybně. Zajímalo by mě, jestli je možné, aby tak, jako se člověk může stát bratrem Orků, mohl být Ork z tohoto svazku vyloučen a být jaksi oficiálně exkomunikován třeba před samotným Malacathem. Omlouvám se za OT, ale pokud o tom někdo něco víte, moc by mě to zajímalo.
Upravil/a nagasadowcz dne 28.11.2012 22:13
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Shoggot
Jen přihodím své dva centy. Poprvé jsem hrál za čistého mága, takřka všechny perkové body jsem rval do magických schopností. Nicméně mě takhle hra přestala po čase bavit a stala se stereotypní.

Rozjel jsem si tedy potom mage/fighter build.
http://i.imgur.com/Z1by9.png
 
Diego
Shoggot napsal:
Jen přihodím své dva centy. Poprvé jsem hrál za čistého mága, takřka všechny perkové body jsem rval do magických schopností. Nicméně mě takhle hra přestala po čase bavit a stala se stereotypní.

Rozjel jsem si tedy potom mage/fighter build.

V tomhle se shodneme, taky jsem tak dvakrát dopadl. Ikdyž pokud máš při destrukci oběma rukama perk na to, že nepřítel po zásahu zavrávorá a to jakýkoli protivník, dá se tím už lépe vyhrát. Například proti drakům a obrům to je velice mocná zbraň, dle vlastních zkušeností.
 
Elijah
Rozjel jsem si tedy potom mage/fighter build.

Kam je nejlepší cpát perky když bych chtěl jet bojovýho mága?
 
Djorten Daul
Stereotyp je dle stylu hraní, samozřejmě se pomocí "vrávorání" dá donekonečna střílet ohnivé střely, popř. u mě blesky všeho druhu, jen je to vážně o hráči. Myslím si, že bojování se pak dá nazvat stereotypem úplně stejně. Samozřejmě můžeš udělat to, že si jako plechovka naběhneš do kobky, uaaaaaaaaa a sekáš a společně s obnovou, či lektvary čekáš, jestli tě někdo nesejme, nebo si vyhraješ, vidíš naproti sobě dva protivníky, na měč použiješ lektvar ochromení, zařveš v jejich nápřahu zpomalení času, jednoho sekneš ochromením, druhého na druhý sek s větším útokem "rozvrávoráš," pak v rychlosti sekneš toho ochromeného mečem s lektvarem ještě jednou a hodíš jim tam dle libosti buďto vyčarovanou potvoru nebo prvního těpneš obouručem, či sekneš podruhé zpomalením a meči v obou rukou nakrájíš toho na zemi, zbyde jeden a pokračuješ...(pouze příklad a opravdu proveditelný)...to samé je u magie...jdou na tebe dva obři, jednoho napěchuješ ledovými hroty a zpomalíš si ho, druhého třeba tím obouruč výbuchem, mezitím na oba dva(či jednoho, podle toho) uvěznění duše a druhému druhou pecku, pak pár dalších, vyčaruješ atronacha, cestou od nich bleskovou, ohnivou, či ledovou stěnu, pokud pak přidáš i řev, co povolá zvěř na pomoc, tak si užíváš a hraješ...stereotyp je podle mě v systému "urááááááá." tomu jen zkrátka nepodlehnout.
Upravil/a Djorten Daul dne 28.11.2012 22:40
 
Shoggot
Diego napsal:
Shoggot napsal:
Jen přihodím své dva centy. Poprvé jsem hrál za čistého mága, takřka všechny perkové body jsem rval do magických schopností. Nicméně mě takhle hra přestala po čase bavit a stala se stereotypní.

Rozjel jsem si tedy potom mage/fighter build.

V tomhle se shodneme, taky jsem tak dvakrát dopadl. Ikdyž pokud máš při destrukci oběma rukama perk na to, že nepřítel po zásahu zavrávorá a to jakýkoli protivník, dá se tím už lépe vyhrát. Například proti drakům a obrům to je velice mocná zbraň, dle vlastních zkušeností.


To jo, ta destrukce je pak nesmírně silná. Což byl právě ten důvod, proč to bylo po chvíli tak stereotypní. Ono s dobrou róbou, maskou, mrtě body v magicka to byla fakt pohoda, dokud si člověk držel vzdálenost ale prostě protože jsem si nemohl ukovat ani očarovat pořádně žádné brnění, byl to fakt stereotyp a pár rán zblízka mě odrovnalo hned.
Proto jsem pak prostě jel destro/conj mága s těžkou daedrickou očarovanou zbrojí s one handed.

A to pak byla velká sranda!
http://i.imgur.com/Z1by9.png
 
nagasadowcz
Souhlasím s Djortenem, stereotyp závisí hlavně na hráči. Já třeba stereotypu často propadnu, ale drží mě prozkoumávání, volnost a dějové linie. Pak po čase začnu všemožně kombinovat kouzla a přístupy, užívám si tu hravost a pak zas spadnu do seterotypu a prozkoumávám a plním questy a kochám se jen tím. Skyrim nabízí velkou variabilitu. Je to hra, kterou vždycky můžete přestat hrát a vždycky se k ní pak vrátit a zase se královsky bavit. Tak jako pro mě dlouho byl Oblivion. TES, ať už se vyvíjí jakkoli a směřují kamkoli, mají v tomhle nezaměnitelnou atmosféru a pokud se něco nezkurví (prdón) opravdu strašlivě, tak myslím, že díky tomu zůstanou právem jednou z nejoceňovanějších herních sérií vůbec. Aspoň pro mě. Přístup Bethesdy k hráčům a její rozmazlenost a ingorance moci spjatá s monopolem na freeroamingové RPG je ovšem jiná kapitola, na kterou samozřejmě pamatuju. Ale pro TES jako takové pro mě platí, co jsem napsal výše. Sorry, že jsem v druhé části odbočil k obecnému, ale snad to nebude ničemu vadit.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Djorten Daul
For naga i Shoggot: Jasně, mluvíme tu v podstatě všichni o tom samém a popravdě, Skyrim nakonec sklouzává u většiny hráčů právě k bojovému mágu, nebo tuněnému zloději. Já se už od Areny jen snažím hlavně o to, abych dokázal kombinaci škol magie užít nejlépe dohromady tak, abych se jevům, jako obouruč sesílání kulového blesku nebo sežehnutí stále dokola vyhnul a dozvěděl se o magii v Tamrielu co nejvíc. Samozřejmě, že se ale k první postavě, lesnímu elfovi, prvotřídnímu zloději, semtam vrátím ;-) A OT neřeš, popravdě, teď nad tím taky přemýšlím a v souvislostech to ani OT není. Studuju to a akorát se mi zdá, že by to Mala vyřešil jednoduše - jedním sekem za 12000 dmg :-D
 
nagasadowcz
Tak Malacath je týpek, no Grin

Každopádně, já si taky občas rád zkusím jiný typ hry a trochu se vyblbnu nebo si zaexperimentuju. Ale mám prostě tu jednu hlavní postavu, na kterou se fakt soustředím a se kterou mě to baví nejvíc a to je pro mě magič. Od toho jsem taky v tomhle tématu Smile Elf
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Djorten Daul
For naga: Ok, kolego, zamysleme se nad etikou mága a položme si otázku, celkem zásadní...podle mě by pravý mág neměl spolupracovat s temným bratrstvem, přeci jen, tihle magoři pro výzkum magie nic nepřinesou, takže s kamarádem teď dáváme dohromady takový mágský tamrielský kodex a jeden z bodů by mělo být místo questů pro DB splnit jiný a to zničení temného bratrstva, co na to magické osazenstvo?


Upravil/a Djorten Daul dne 28.11.2012 23:10
 
nagasadowcz
Tak já rovnou řeknu, že sice se svojí postavičkou tak trochu žiju, ale hra je hra a já si ji chci užít tak, jak mě to maximálně baví. Takže stručně řečeno... seru na etiku Pff! Grin Grin

Já mám DB hrozně rád. Má to skvělou atmosféru, celkem povedený (sic klišovitý - ale co ve Skyrimu ne? Grin) příběh a prostě si to vždy užívám. Beru to tak, že mág má oproti mnoha ostatním charakterům velikou morální autonomii danou právě svou inteligencí, vzděláním a mocí. Nemůžu říct, že bych za DB zabil kdovíjaká neviňátka. A ten hnusný politický boj o moc, ve kterém DB ve Skyrimu figuruje? To holt v takovém světě k politice patří. Ale to jsou všechno argumenty vycucané z prstu spíš jen tak z principu, aby se neřeklo (přestože jsou použitelné). Je třeba dívat se pravdě do očí a přiznat si ji, ať je sebenepříjemnější. A prostá pravda je, že mě to zkrátka baví a neb to je celkem v pohodě, přiznám to bez mučení Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 28.11.2012 23:19
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Djorten Daul
Naga: Tak to jsem chtěl slyšet, budeš temná strana :-D My zas holt na světle, ale bude to tak vyvážené :-D Ostatně naše nenechavé prsty v cizích obydlích a jejich vybaveních jsou už ve Skyrimu známa, takže my sice nejsme DB a vrazi, zato ale zaručeně nejlepší skyrimští "bytaři" a to začíná bavit zas čím dál víc mě ;-)
 
nagasadowcz
Schvaluju! Mimochodem, já si zásadně ve hře honím mágské ego na tom, že s mágem prolízám všechny questlines a nedělá mi to žádnou potíž. Mám potom takový pocit jakože "jó, magie, s tou jde cokoliv" Smile Takže já jsem třeba i u Zlodějů, ale taky u Družiníků a mám rád hlavní dějovou linii a plno vedlejších úkolů a samozřejmě deadrické questy... prostě Skyrim, to je... No nic, běžím hrát Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Djorten Daul
No jistě, co se týká zlodějiny, taky neříkám, že jako mág už doma alespoň na výstavce nemám "slavíka" jako Kája :-D Taky fičím, ale všechny mágské poznatky pak pěkně sem kolego!
 
Djorten Daul
Začal jsem si vyloženě hrát s prostředím, pokud máte mága, kouzlo telekineze a řev zpomalení času ve všech částech + nechybí vám nějaké to útočné, nejlépe bleskové kouzlo, prubněte se trefit stejně, není to tak snadné, jak to vypadá ;-) Video je ve kvalitě jaké je, protože má být jen informační, nepředvádím se, jen hledám nové možnosti. Tak jdeme na to kolegové, hledat je a nacházet ;-)

 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist