Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Vlkodlačí skilly
Diego
PrincessLeia napsal:
No, já to tuším v té hrobce zkoušela a nešlo mi to. Zachránila jsem pouze šéfa Kadlaka. Máte to vyzkoušený nebo jenom logicky odvozujete? Smile

Vyzkoušený, je to v questu, jen musíš mít hlavu té čarodějnice.
 
Altazar
Občas to dělá problémy, s jednou postavou se mi stalo že nešla ta hlava hodit do ohně. Tak sem dodělal za Aelu questy s totemy a pak to už šlo. Nevim jak to bude u tebe ale s ostatníma postavama sem stim problémy neměl, opravdu stačilo hodit do toho ohně tu hlavu a je po Lykantropii, kterou už ale pak nemáš šanci nikde získat, tak si to dobře promysli.
 
PrincessLeia
To my nevadí. Já se nechala udělat vlkodlakem jen díky družníkům, ke kterým mám značné sympatie. Lykantropie mě sama o sobě nijak neimponuje.
Možná to bylo tím, že jsem tenkrát vzala hlavu jen jedné čarodějnice, čímž jsem splnila úkol, ale nechtělo se mi je v té jeskyni zabíjet všechny najednou. Úkol byl splněn a já si pro ty ostatní hlavy šla až následovně, po nějaké době. Je možné, že to na hladký průběh mělo vliv.
Každopádně moc vám děkuji Wink Nyní vím, že je to možné Smile

"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Elijah
opravdu stačilo hodit do toho ohně tu hlavu a je po Lykantropii, kterou už ale pak nemáš šanci nikde získat, tak si to dobře promysli.

Zvláštní, Alea mě znovu nabízela jestli se nechci stát Vlčákem. Stejně tak pokud se zbavíte upírství, může Vás Serana opět přeměnit na upíra.
Jinak mě osobně vlkodlak nijak nenadchnul.
 
Altazar
Tak to je divný já se vyléčil a to mi pak už nic nenabídla, a to sem už něco odehrál. No určitě to skusim protože mně zajímá jestli to jde, ale dřív to nešlo, dřív jakmile si se vyléčil tak bylo po Lykantropii, jestli to ale změnily tak to netušim, mrknu nato. Co se týče upírství tak o tom vim že to jde ale upír a vlkodlak toho moc podobnýho nemají.
A k topicu od Leia:
To mně zase Lykantropie docela nadchla, zvlášť po příchodu Dawnguardu, miluju vlkodlaky
 
nagasadowcz
A není náhodou potřeba k druhé nabídce na lykantropii, abys měl stažený Dawnguard? Že si třeba Bethesda řekla, že s vlkodlačími perky se k tomu budou chtít vrátit ti, kteří se "kletby" původně zbavili.
Upravil/a nagasadowcz dne 27.11.2012 13:22
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Altazar
Tak to netušim, možný to je ale zas to by se jinak psalo v popisu Dawnguardu a ani na Skyrim wiki sem nenašel žádnou zmínku, a tohle by určitě řekli. Mám jednu postavu s 75 lvlem co je vyléčená tak to skusim jestli to půjde napravit
 
Altazar
Tak sem to ted skusil a hoch měl pravdu, skutečně Aela jednou umožní aby se hráč vrátil zpět k Lykantropii, pokud má člověk Dawnguard. Návrat Lykantropie funguje teda jen jednou po jejím vyléčení, pak už to opravdu nejde.
 
PrincessLeia
Já vlkodlaka nijak nevyužívám a velice snadno se obejdu bez té možnosti se jednou začas proměnit v obludu Grin Ale to je dobře, že je to využívané Wink
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Altazar
Tak ono je ten vlkodlak opravdu převážně pro takový ty hráče co tu Lykantropii fakt maj rádi a maj kní vztah. Jinak vlkodlak nemá pořádné využití. Docela bych ale rád za nějaký menší dlc kde by byla Lykantropie hlavním tématem, to by bylo moc fajn.
 
nagasadowcz
V tom případě se rovnou zeptám, jak můžu Laykantropii obnovit. Sice to teď nebudu potřebovat, ale do budoucna by se to mohl hodit. Stačí za Aelou přijít a něco se objeví v dialogových možnostech nebo je třeba něco udělat nebo jak teda?
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Altazar
když kní pak přijdeš tak jí tam ta možnost naskočí sama, nebo aspon u mně to tak bylo, jenže já měl už hotové všechny questy tak nevim jestli je nemusíš nejdřív dodělat ale podle mně ne.
 
nagasadowcz
No a stojí to s tím perktree aspoň za to? Poněvadž sic byl Vampire Lord cool, tak hraní s ním teda stálo za prd. Ovládání na nic, skilly sice hezké, ale celkem k ničemu. Při hře s hodně dobrým mágem na nejtěžší jaksi není rozumný důvod se uchylovat k přeměně, je to dost nevýhodné... Je to u vlkodlaka s Dawnguardem lepší nebo tak nastejno?
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
DynastyMan
Altazar napsal:
Ano, pokud sis nechal nějakou z hlav té Glenmorilské čarodějnice nebo tak nějak tak jí můžeš v Ysgramorově hrobce hodit do plamenů a tim se zbavíš Lykantropie.


PrincessLeia napsal:
No, já to tuším v té hrobce zkoušela a nešlo mi to. Zachránila jsem pouze šéfa Kadlaka. Máte to vyzkoušený nebo jenom logicky odvozujete? Smile


On se tenhle způsob léčení dost buguje... Nejlepší je udělat si dawnguard a pak se léčit z upírství a navíc vás vždycky může Serana/Aela znova hlodnout Wink
 
Altazar
nagasadowcz napsal:
No a stojí to s tím perktree aspoň za to? Poněvadž sic byl Vampire Lord cool, tak hraní s ním teda stálo za prd. Ovládání na nic, skilly sice hezké, ale celkem k ničemu. Při hře s hodně dobrým mágem na nejtěžší jaksi není rozumný důvod se uchylovat k přeměně, je to dost nevýhodné... Je to u vlkodlaka s Dawnguardem lepší nebo tak nastejno?


U vlkodlaka je to braný z jinýho úhlu. Ono vlkodlak před DG neměl moc možností, prostě se člověk proměnil jednou denně a to bylo vše, párkrát si bouchnul ale jinak to bylo o ničem. S DG už můžeš využít to že se budeš krmit na mrtvolách, některé ty perky jsou opravdu užitečné. Hlavně s DG je vlkodlak o dost silnější a odolnější, a s jednim perkem se pak můžeš živit i obyčejnou zvěří. Podle mně je to velkej skok k lepšímu a za vlkodlaka to je i zábava.
 
DynastyMan
Altazar napsal:
nagasadowcz napsal:
No a stojí to s tím perktree aspoň za to? Poněvadž sic byl Vampire Lord cool, tak hraní s ním teda stálo za prd. Ovládání na nic, skilly sice hezké, ale celkem k ničemu. Při hře s hodně dobrým mágem na nejtěžší jaksi není rozumný důvod se uchylovat k přeměně, je to dost nevýhodné... Je to u vlkodlaka s Dawnguardem lepší nebo tak nastejno?


U vlkodlaka je to braný z jinýho úhlu. Ono vlkodlak před DG neměl moc možností, prostě se člověk proměnil jednou denně a to bylo vše, párkrát si bouchnul ale jinak to bylo o ničem. S DG už můžeš využít to že se budeš krmit na mrtvolách, některé ty perky jsou opravdu užitečné. Hlavně s DG je vlkodlak o dost silnější a odolnější, a s jednim perkem se pak můžeš živit i obyčejnou zvěří. Podle mně je to velkej skok k lepšímu a za vlkodlaka to je i zábava.


+1

Navíc za vampire lorda je to strašně moc easy, zvlášť na 4. lvlu vampirismu...

BTW jeden dotaz mimo mísu:
U DG mi to na 4. lvlu stále píše, že mě lidi budou nenávidět, ale při tom na mě zvysoka kálí... Je to bug, nebo to tak má být?
 
nagasadowcz
OK, díky za odezvy. Vypadá to, že vyzkouším vlkouše Grin Stejně jsem chtěl tentokrát být u Dawnguardu. Já miluju vampy, ale prostě s tím, jak je to v DG nastavené mě to víc láká k upírobijcům.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Wolf5cz
Já když hraju za vlkodlaka, tak dřív sem se v něj moc nepromněňoval, spíš sem využíval výhody odolnosti proti nákazám, ale teď to s nim v Dg rozjedu ve velkym stylu Smile
Ale chtěl sem se zeptat, je to teda mimo tema, ale týká se to Dg. Jaký můžu mít od strážců zbraně? Samozdřejmně vím o kuši, dále jsem u nich v pevnosti viděl trpasličí sekeru, ale to mi připadá jako chyba překladu, protože jako trpasličí vůbec nevypadá. Spíše bych jí zařadil do ocelových nebo stříbrných zbraní. Dále jsem tam viděl velkou palici. Tak by mě zajímalo, jestli nemají ještě nějaké, jako třeba meče, obouruční meče, atd...
Upravil/a Wolf5cz dne 29.11.2012 18:16
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Altazar
ono nějaký extra arsenál zbraní v DG není, můžeš tu kuši a pak jeden item ztěch 3 možných, co patřej k DG, je to myslim sekera, kladivo a pak štít ale ted si nejsem jistej. Ale i to málo je super. Za vlkodlaka je dobrý hraní mně to za něj baví, ale je to spíš proty co k nim maj cit Smile
 
Wolf5cz
Štít sem tam taky našel. Já jen tak, jestli tam neni něco co sem přhlíd. Je teda pravda, že sem za ně udělal tepr první úkol Smile ale toneva. A teď stop OT Grin
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Vlkodlačí pšivolání vlků a vlkodlaků Archív zodpovězených dotazů 6 29.10.2016 16:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist