Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Vaše nejoblíbenější zbraň?
Lunthatcoss
Katany stojí zaprd a většinou jsou pouze o designu. Zkoušel jsem hned na začátku hry dva jednoruční meče a moc mi to nevyhovovalo. Není nad luk a šípy, případně obouručákWink
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Tadomekaru
Elfský luk a pořádné ebenitové šípy..Wink
 
Leneren
Já miluji ebonitový dlouhý meč, luk a taky se mi líbí dýka, ale chybí mi tam možnost například backhandového držení v základu.

Lunthatcoss napsal:
Katany stojí zaprd a většinou jsou pouze o designu.

To není pravda ve Skyrimu a ve skutečnosti jsou katany výborné meče.
Upravil/a Leneren dne 03.01.2013 20:02
 
Matwey
Nejraději mám dračí zbraně ale vždycky jdu po jejich poškození ....
 
Sheed
kuše dawnguardu a loveckej luk jinak na konkakt beru dýky většinou čepel strastí nebo dračí pro vzhled neni železo špatný vyjímečně šáhnu po jednoručním meči z nebeský oceli
Upravil/a Sheed dne 21.01.2013 15:25
 
SeveruS
Rád si hraju na snipera, takže často využívám luky..... Zatím jsem nezkusil kuše, ale popravdě moc mě zatím nelákají...... Ale nejsem vyloženě jen střelec, zabíjím rád jakkoli i těma holýma rukama.....Grin
Používám obvykle jen zbraně získané jako Deadrické artefakty..... Takže nejčastěji používám: Čarolam + Palcát Maloga Bala, pak Ebonitová Čepel (bez zrádných vražd pro posílení), pak Jitřní Ostří nejlépe v kombinaci se Slavičím Ostřím, nebo Drakozhoubou (líbí se mi sekání hlav ala nůžky), samozřejmě mám rád i dýky, nejčastěji používám Valdrovu Šťastnou, taky Zhoubu Kopřiv a semtam teda i tu Mehrunovu Břitvu...... Luky mám rád daedrické a ebonitové, očarování se nebráním, nejčastěji jimi lovím duše, ubírám život a dávám výboje..... Co mne dost mrzí je Slavičí Luk, který je krásný, ale mizerně se s ním míří....... Práší se na něj v Medovínu.....
A můj oblíbený styl boje, když už to tu také lítá: Připlížím se k inkriminované oblasti, najdu si místečko skvělý výhled-super úkryt, zabiju jednoho nepřítele a čekám kdo všechno vyběhne, zneškodním všechny, kteří by mne mohli ohrozit z dálky, pak schovám luk, během toho se rozhodnu jakou náladu na zabíjení mám, podle toho si zaplním pazoury zbraní, nebo zbraněmi, seskočím či vyskočím z úkrytu a s Neutuchající Silou na rtech běžím vstříc sekání, bodání, lámání, a drcení nepřátel............ žůžo alabůžo.....WinkGrin
PS: Zapoměl jsem ještě na hole, některé jsou vážně super a s Tlachoplachem je vyloženě prča, jen doporučuju mít ještě něco po ruce......Wink
Jo a pokud ještě Daedrické Artefakty nemám, používám cokoli je k mání: 1.Luk, 2.štít + palcát, 3.obouruční meč, 4.dva meče, 5. dvě dýky, 6. dýka + jedna z destrukcí......... Nejraději mám Ebonit, ale když není, tak není........ na matroši nezáleží, páč největší zbraní jsem já sám......GrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin
PPS: Jo a když jsem obzvlášť v náladě vyrobím si zlaté zbraně i zbroj a řežu to hlava nehlava v plném lesku..... škoda že ve Skyrimu nefunguje Šaty dělají člověka...... bylo by super, kdyby mě Banditi uviděli, začali by se válet smíchy, než bych to změnil v chroptění a válení se v tratolišti krve..........GrinGrinGrin

Ano, ano o sekerách a kladivech tu není zmínka........ tyto zbraně používám jen velmi, velmi zřídka...... alespoň prozatím....Grin
Upravil/a SeveruS dne 21.01.2013 19:02
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
Tomioss
Mehrunes Dagonova dýka Knight
Tomioss Dobyvatel, jméno mé, ale říkejte mi Tomioss xD Knight
http://th07.deviantart.net/fs28/PRE/f/2008/133/f/2/Oblivion_Wallpaper_Gold_by_Oessi.jpg
 
Deadalus
Tomioss napsal:
Mehrunes Dagonova dýka Knight


Souhlasím tohle je nej zbraň, jen je škoda že nejdou přenášet staty (legendární dýce z dračí kosti se nevyrovná)
 
Parrot
Dawnbreaker.
Je sice úplně na hov**, ale ta zbraň je strašně pěkná :-)
 
Diego
Parrot napsal:
Dawnbreaker.
Je sice úplně na hov**, ale ta zbraň je strašně pěkná :-)

Pěkná je a je také dobrá, tak do 20. úrovně postavy. Navíc se mi líbí, jak ti nemrtví vybuchují. Grin
 
Readyxx
katana
 
https://www.facebook.com/zdenek.hradil.71
DarkWarrior
Jitřní ostří :3
Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin,
Wahdein vokul mahfaeraak ast vaal
Ahrk fin norok paal graan
fodnust vok zin dro zaan
Dovahkiin fah hin kogaan mu draal!


!Jsem holka a miluju DRAKY + VLKODLAKY!
!Uctívám Alduina!
"Nic není pravda, vše je dovoleno"
(Assassin's Creed - heslo zabijáků)
 
MortuusDominus
Mé kouzelnické ruce Smile Ale ze zbraní je to asi můj deadrický luk nazvaný "Sniper" beroucí duši...
 
Adelaida
Asi jsem divná, když čtu vaše příspěvky. Grin Miluju cokoliv ze skla. Jednak mě to ladí s celkovým outfitem a pak zbožňuju lehké zbroje a to nemusím být nutně zlodějka. Mám rády výhody plynoucí z možností lehkých zbrojí a to kdekoliv. Několik dní jsem kromě shánění materiálu a přiznejme si hlavně financí na kupování materiálů nedělala nic jiného než jen kovala, kovala, kovala a vylešovala, abych se prokovala ke sklu. Teď s kupou dračích kostí a šupin to vidím jednoznačně na dračí zbraně... vypadají skvěle přitom působí krásně obyčejným vzhledem a jsou po vylepšení bomba. Snad jen ten vzhled zbroje by chtěl vylepšit.
Jinak mám 4 styly boje se třemi zbraněmi :
- obouručák s chytáním dušiček
- jednoruč. + štít, pokud umdlévám lečím se levou rukou
- luk na dálku a kouzelníky / co doběhne ke mě add 2/
Platí se za liščí kožich, nikoliv za liščí noru.
 
Roach1990
Leneren napsal:
Já miluji ebonitový dlouhý meč, luk a taky se mi líbí dýka, ale chybí mi tam možnost například backhandového držení v základu.


na to je par modu
 
Mysteria
Jitřní ostří je pěkná zbraň nebo taky deadrické ty jsou taky pěkné.
Chicago Ted was here! Smile
 
anakon4
Panové,všichni víme že nejlepší zbran je přeci příborový nůž tak proč se o tom bavit.
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
TheCatherine
Moje nejoblíbenější zbraň je DawnBreaker(Jitřní Ostří) a potom Slavičí meč a luk Smile
 
Santorelli
Elfský luk, elfské šípy, 2x elfské dýky Cool Super pocit likvidovať Thalmor ich vlastnými nástrojmi Wink
 
Thief
Ešte stále som sa neprepracoval k dračím zbraniam (odrazu je tu toľko povinností, že Skyrim musí ísť bokom), takže nie som si presne istý, aké zbrane...
Daedrickú mám iba dýku (za daedrické som ale hlasoval, lebo tá dýka sa mi neskutočne páči, má dobré poškodenie - keď som si ju ešte majstrovsky vylepšil - a vyzerá veľmi príťažlivo). Taký mám aj luk. Najradšej mám luky - ako zlodej (dýky príliš nevyužívam keď som sa zakrádal a zabíjal ľudí zozadu, tak to bolo jednoručákom obyčajným), a kúzla ako mág (tie palice kadejaké nepoužívam). Z jednoručákov sekery jednoznačne - sú rýchle. Momentálne mám ebonitové a sú taktiež veľmi krásne.
Pokiaľ sa jedná o špeciálne zbrane, tak ja si ich vždy iba vystavím do stojanu na zbrane, pretože mi prídu príliš... slabé. Očarovávam si sám (veľmi dobrá kombinácia - jedna sekera očarovaná na paralyzovanie (4-sekundové), druhá sekera na vysatie života. To iba klikám raz ľavým, raz pravým myšítkom a obeť leží stále na zemi a ja jej cucám ešte aj život Grin (ale nie, nie je to vždy také ľahké, som si minule zas prenastavil obtiažnosť hry na ťažšiu).
No krátke zhrnutie - jednoznačne zatiaľ top je daedrický luk.

P.S.: Aj mne sa páčia sklenené zbrane.
Pull up a seat...
Have a drink.

__________________

http://i.imgur.com/mv7znYk.jpg
 
www.insane-freakk.blogspot.sk
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nejoblíbenější hratelná rasa ? Skyrim - obecně 244 16.02.2018 16:17
Nejoblíbenější město Skyrim - obecně 108 19.10.2015 08:12
Nejoblíbenější hudební skupiny Pokec 519 14.09.2015 00:59
Otázky na rasy (za koho hrajete, nejoblíbenější rasa atd.) Pokec - TES:O 2 02.04.2015 23:53
Nejoblíbenější plug-in The Elder Scrolls IV : Oblivion 51 26.01.2015 12:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist