Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
pár dotazů :)
Diego
PrincessLeia napsal:
Přesně. Je to o mnoho lepší a zajímavější, když člověk žije obyčejně a "všedně" a nehoní se zbytečně od úkolu k úkolu. Samotné questy hráči pak přijdou zajímavější, když si je pečlivě vybírá. Též neodklikávám texty postav, poslouchám je, jakoby se mnou mluvily a odpovídám jim co nejlogičtěji v návaznosti. A díky tomu, jak se individuálně věnuji postavám, nacházím menší úkoly, které jsem dříve přehlédla.
Ale máš pravdu, že hlavní příběhová linie je tady opravdu slabší a není tak atmosférická. Myslím v porovnání s Gothicem či Risenem, kde tě příběh do sebe vtahoval mnohem více a o to bylo napětí a vzrušení vyšší a ten osobnější vztah byl hmatatelnější.
Ale aby nedošlo k omylu, na Skyrim nedám dopusit! Jen trošku dávám dohromady své pocity a dojmy z této strany Smile

Díky za doporučení. Na ty lektvary a jejich využítí se tedy zaměřím Wink

Risen měl oproti Skyrimu lepší příběh a o to se budu přít s kýmkoliv. I Zaklínač 2 byla na tom příběhově lépe.

Já spíš během, těch toulek Skyrimskou přírodou, nacházím výjmečně neznámou lokaci nebo i ten questík.
 
skeve
skeve napsal:
Ahojky, mám dotaz ohledněRozvalin Bthalftu. Nalézají se kousek od Ivanova Dvorce a uprostřed rozvalin je kamený podstavec a na jeho vrcholu je nějaké Dwamerské zařízení a k jeho aktivaci je potřeba nějaká dwamerská součástka a já nevím co tam mám narvat. Sféru naladění to nechce a zkoušel jsem i gyroskop a taky ne. Nevíte, co tam dát a co se vlastně po jeho aktivaci stane? Možná jsem to už někdy aktivoval, ale už si na to zaboha nemohu vzpomenout. Tak mi prosím poraďte. Dík moc Skeve.

Tak už jsem to zjistil a až to zjistíte taky, tak budete velice překvapeni. Do spoileru dávám co se tam vlastně nálezá a k čemu to slouží, takže kdo to nechce vědět, ať tam neleze.
Rozvaliny Bthalftu

Upravil/a skeve dne 02.12.2012 23:50
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Mike
Vyřešeno, zamykám.

V případě jakýchkoli dotazů mne konktaktujte pomocí soukromé zprávy. V případě dotazů ke hře založte téma s dotazem v patřičné sekci.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Morrowind-pár dotazů The Elder Scrolls III: Morrowind 25 24.06.2014 03:38
Několik stupidních dotazů ;) Archív zodpovězených dotazů 27 28.02.2014 01:48
Pár dotazů Archív zodpovězených dotazů 24 01.10.2012 16:55
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist