Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
pár dotazů :)
don_Carlo
Ahoj,
1. chci se zeptat na "černé dveře" kousek od Jitřenky. Vzhledem asi patří k temnému bratrstvu, ale ty sem hned z kraje vyzabíjel a teď když dám jakoukoliv odpověd na otázku těch dveří tak mě nepustí, jenže sem zvědavej co je za nimi Smile, dá se tam nějak dostat?

2. No a ještě by mě zajímalo, rozehrál sem si hru podruhé a z první hry si pamatuju, že sem se vyspal v nějaký hospodě a po vstupu z pokoje do hospody seděl u stolu duch, kterýmu sem měl donést nějaký předmět a osvobodil jeho duši nebo tak něco, jenže ho nemůžu najít, nevíte někdo kde se nachází? Grin

3. někde jsem četl, že po nasbírání všech deadrických artefaktů se dají někde shromáždit a "něco" s nima vyvolat. Asi podobně jako když shromáždíte všech 8 dřevěných masek v Labiriantanu.. nevíte něco o tom blíže? Mám už všechny artefakty totiž a to vlákno ve kterým se o tom někdo zmiňoval nemůžu najít.

Jinak nějaký tip na zajímavý quest? Co vás bavilo nebo zaujalo? moje linie: za císařský, lidumil Grin, vyvraždil sem temný bratrstvo, sem slavík, vlkodlak (Družiník)...

na závěr bych chtěl poděkovat SeveruSovi v pomoci s mýma BUGama, vše vyřešeno valím v pohodě dál! Díky Wink

mějte se!
 
hRDLA
1) Jestli jsi je vyvraždil, tak už se tam nedostaneš.
2) je to hospoda jiho-východně od Markhartu
3) Tak to je blbost, dostaneš maximálně achievment.
Quest: Sheogart, Chlastací quest, Barbas

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
1. Nedá

2. To by mohl být on: http://www.uesp.n...ld_Hroldan

3. Myslím že ne, nebo o tom aspoň nic nevím.

Mám hodně oblíbených úkolů, ale napíšu aspoň pár: Legenda o Červeném orlu(kniha je možná ještě lepší).

Sinalá paní (The Pale Lady).

Laid to Rest.

The Blessings of Nature.

Lights Out!

Blood's Honor.
 
SeveruS
Co se týče otázek, jen bych opakoval co již jiní napsali....... Protože: 1. Ne každá iniciativa je pravá a žádaná.....
2. Tohle by měla být ta Hospoda: http://elderscrol...ld_Hroldan
a tohle ten Duch: http://elderscrol...ld_Hroldan
3. O ničem takovém jsem nic neslyšel ani nic nečetl, leda ten achievment, pokud máš origo hru, jinak nevím.....
He, he, he, stejně jsem opakoval co už jiní napsali, no nejsem trubka?
Co se týče díku: Není zač...... pokud mohu, rád pomohu, páč taky dost často potřebuju poradit, jenže já jsem trochu nezmar a tak pátrám do zblbnutí a o radu žádám až když už jsem na pokraji zhroucení z nezdaru........ každopádně, čím víc si toho sám najdeš, tím víc si usnadňuješ, to příští hledání....... Smile
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
skeve
Ahojky, mám dotaz ohledně Rozvalin Bthalftu. Nalézají se kousek od Ivanova Dvorce a uprostřed rozvalin je kamený podstavec a na jeho vrcholu je nějaké Dwamerské zařízení a k jeho aktivaci je potřeba nějaká dwamerská součástka a já nevím co tam mám narvat. Sféru naladění to nechce a zkoušel jsem i gyroskop a taky ne. Nevíte, co tam dát a co se vlastně po jeho aktivaci stane? Možná jsem to už někdy aktivoval, ale už si na to zaboha nemohu vzpomenout. Tak mi prosím poraďte. Dík moc Skeve.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Mirecek
Ahoj doufám, že se nebudete zlobit a kamenovat mě, že jsem třeba zvolil špatné téma jako na jiných fórech. Pokud již existuje odpověď na moji otázku, tak sem ji nenašel, i když jsem se snažil hledat poctivě.
Mám problém, že když dám ve hře Dovednosti a dalo je přehled many, zdraví a výdrže, tak nyní mám výdrž na 165/165 a tato hodnota je červená. Přesto vím, že sem si ji zvyšoval až někam k 190. Sem level 23. Nevíte co s tím? Koukal jsem se jestli nemám nějaký oblečení, která výdrž omezuje, nebo požehnání, ale nic takového. Když jsem si dal požehnání válečníka problém přetrvával.
Díky předem všem za rady. Skyrimu zdar =)
 
koniaash
Mirecek napsal:
Ahoj doufám, že se nebudete zlobit a kamenovat mě, že jsem třeba zvolil špatné téma jako na jiných fórech. Pokud již existuje odpověď na moji otázku, tak sem ji nenašel, i když jsem se snažil hledat poctivě.
Mám problém, že když dám ve hře Dovednosti a dalo je přehled many, zdraví a výdrže, tak nyní mám výdrž na 165/165 a tato hodnota je červená. Přesto vím, že sem si ji zvyšoval až někam k 190. Sem level 23. Nevíte co s tím? Koukal jsem se jestli nemám nějaký oblečení, která výdrž omezuje, nebo požehnání, ale nic takového. Když jsem si dal požehnání válečníka problém přetrvával.
Díky předem všem za rady. Skyrimu zdar =)


nenapadlo tě třeba, že máš nějakou nemoc? zkus se pomodlit v chrámu, nebo vypít protinákazový lektvar. Jinak nemoci/ požehnání/ bonusy najdeš pod Magie- stávající účinky
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Mirecek
Dekuji za odpoved:-) napadlo me to,akorat sem nemohl doledat,ze jsem nemocnej.hraju Elder Scrolls prvne,takze me neustale prekvapuje jeho otevrenost(realnost).
Jeste jsme se chtel zeptat na jeden stupidni dotaz a to jak na finis moves?od kamose vim,ze mu musim kratce pred smrti ustedrit critical hit,ale asi neco delam spatne.
Diky za odpoved a onlouvam se za amaterismus:-)
 
Acada
Hele s tim Temnym bratrstvem. Ono je jde vyzabijet? Osobne jsem do doby, nez jsem nasel toho maleho kluka co delal temnou msi, zabijel temne bratry. Ale po te cerne msi me nasla nejaka fesna vrahyne a pak to zaclo a ja se do ty jejich svatyne dostal.
 
Hurty
Ten mluvící pes - myslím že je to právě ten Barbas, mě rozsekal GrinD
Sem se musel smát, přez půl mapy jdete sním někam do háje. GrinD zajímaví Grin
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
fulo77
Acada napsal:
Hele s tim Temnym bratrstvem. Ono je jde vyzabijet? Osobne jsem do doby, nez jsem nasel toho maleho kluka co delal temnou msi, zabijel temne bratry. Ale po te cerne msi me nasla nejaka fesna vrahyne a pak to zaclo a ja se do ty jejich svatyne dostal.


Keď ťa unesie tá fešanda do tej chatky, tak môžeš odmietnuť zabiť tých troch a potom zabiješ ju....atď.
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
koniaash
Mirecek napsal:
Dekuji za odpoved:-) napadlo me to,akorat sem nemohl doledat,ze jsem nemocnej.hraju Elder Scrolls prvne,takze me neustale prekvapuje jeho otevrenost(realnost).
Jeste jsme se chtel zeptat na jeden stupidni dotaz a to jak na finis moves?od kamose vim,ze mu musim kratce pred smrti ustedrit critical hit,ale asi neco delam spatne.
Diky za odpoved a onlouvam se za amaterismus:-)


kritický zásahy se generujou podle nějakýho vzorce, kterej se zvyšuje dovedností s danou zbraní, nebo některými perky. Prostě ti "virtuální kostka" buď padne, nebo nepadne
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Acada
fulo77 napsal:
Keď ťa unesie tá fešanda do tej chatky, tak môžeš odmietnuť zabiť tých troch a potom zabiješ ju....atď.


Aha takhle to slo. Musim rict, ze odmitnout me proste nenapadlo. Ti tri byli typci par excelance, takze jsem proste jednoho fiknul.
Upravil/a Acada dne 19.11.2012 17:48
 
koniaash
já tu pakáž vymlátim vždycky... post scriptum: daj se zlikvidovat i zloději? to sem niikdy nezkusil
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
SeveruS
skeve napsal:
Ahojky, mám dotaz ohledně Rozvalin Bthalftu. Nalézají se kousek od Ivanova Dvorce a uprostřed rozvalin je kamený podstavec a na jeho vrcholu je nějaké Dwamerské zařízení a k jeho aktivaci je potřeba nějaká dwamerská součástka a já nevím co tam mám narvat. Sféru naladění to nechce a zkoušel jsem i gyroskop a taky ne. Nevíte, co tam dát a co se vlastně po jeho aktivaci stane? Možná jsem to už někdy aktivoval, ale už si na to zaboha nemohu vzpomenout. Tak mi prosím poraďte. Dík moc Skeve.


je to zařízení na dobíjení kamenů duší......... toto zařízení potřebuješ zřejmě jen běhěm plnění úkolu: Arniel's Endeavor , který dostaneš během studia na Ledohradské Univerzitě....
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
Lunthatcoss
Zdravím

Mám malej dotaz.. mám se naučit od toho dráčka druhé slovo a to Roztrhání duší

Co a jak mám udělat abych mohl pokračovat dál?? Zkoušel sem snad úplně vše

Díky za rady
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
PrincessLeia
Omlouvám se za další otázku, ale v krátkosti: Když se přidám na jednu stranu - Císařská legie nebo Bouřné hávy - budu moci stále komunikovat s tou druhou? Chodit do měst či plnit pro ně nezávislé úkoly?
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
hRDLA
Vůbec se neodmlouvej, jsme rádi, když můžeme pomoct. Ano můžeš jediný případ kdy na tebe zaútočí je při úkolech při dobývání regionu a když jim lezeš do táborů nebo pevností mimo města.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
PrincessLeia
Děkuji ti! To mě zajímalo snad od začátku hry Grin
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Altazar
Lunthatcoss napsal:
Zdravím

Mám malej dotaz.. mám se naučit od toho dráčka druhé slovo a to Roztrhání duší

Co a jak mám udělat abych mohl pokračovat dál?? Zkoušel sem snad úplně vše

Díky za rady



Ahoj koukám že ti ještě nikdo neodpověděl tak snad ti poradim v tom co potřebuješ. Drak tě naučí slovo pokaždé když ho vyvoláš. Vyvoláš ho poprvé tak chvíly hraj a ignoruj to a po nějaký době skus pár minut zařvy znovu a přivolej ho zas a on tě naučí 2 slovo a takhle to udělej pak ještě jednou a naučí tě i to poslední.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Morrowind-pár dotazů The Elder Scrolls III: Morrowind 25 24.06.2014 03:38
Několik stupidních dotazů ;) Archív zodpovězených dotazů 27 28.02.2014 01:48
Pár dotazů Archív zodpovězených dotazů 24 01.10.2012 16:55
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist