Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Co tě žere?
nagasadowcz
"Navrhnu jim, aby to uvolnili s tím, že na alkohol budou přísné limity a bude třeba pít jen v určité dny. To už by mohli zvážit, co ty na to?" Pak se otočím k mladíkům: "Hele, mládenci, nezahlédli jste tu někde náhodou mojeho ztraceného kolegu? A kdy jste ho viděli naposled." Než se zeptám, Jeffa jim popíšu.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
"Kluci, jak se máte?Líbí se vám tu?"
 
Lord Rade
Barman Thomasovi poděkoval a začal v napuštěném dřezu ,za pultem, mýt skleničky. Při tom dál poslouchal jejich rozhovor.
Jeden z mladíků s vlasy nagelovanými do bodlin se k Thomasovi otočil. ,,Naposledy jsem ho viděl s vámi u snídaně. Pak jsme šli slavit Markovy narozeniny. Sorry s tímhle asi nepomůžem."

Ani jednomu z chlapců se nechtělo do odpovědi, pak jeden z nich krátce odpověděl ,,Asi jo."

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
"Jasně, chápu. Prý snad byl se strážnýma - Otakarem a... ehm, Nyguenem... správně. Neviděli jste alespoň je? Prý se taky někam vytratili. Nejde o nic naléhavého, ale přece jen - co vypukla tahle zasraná apokalypsa, docela jsme se sblížili. Zkrátka bych Jeffa rád našel. Dneska už to není tak, že si prostě někam vyšel na procházku a jistě se brzy vrátí. Chápete, ne?"
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
,,Jó, jasně, jasně... Ty dva jsem moc neznal, ale tamhle James," ukáže na plešatého hráče kulečníku, ,,je taky obrněnec. Můžeš si promluvit s ním. Jinak doufám, že svýho kámoše najdeš."

Dimitri se ustrašenýcbh chlapců raději už na nic neptal a raději se uvelebil ve svém spacáku. Usínal.

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
"Skvěle! Díky, taky doufám." Přejdu k Jamesovi, pozdravím a představím se. Řeknu mu to samé, co chlapcům u baru - ztratil se mi kamarád. Nejdřív raději zmizelé strážné nezmíním a uvidím, co bude.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
,,Počkejte!" zavolal barman na otáčejícího se Thomase. ,,Zapoměl jste si malinovku."
James byl muž ve středních letech s kruhy pod očima a ztahaným obličejem. Po tom, co k němu Thomas přišel se na něj ani neotočil. ,,Nic nevím," řekl a strčil tágem do bílé koule, která trefila černou a ta zajela přímo do pravé horní díry. Protivník tiše zaklel a dal Jamesovi poloprázdnou, zmuchlanou krabičku od cigaret.

Dimitri usnul.
,,Hej!" hlasitě někdo ve stanu zařval. Dimitri se lekl a nadskočil. ,,Kde jsou k**va mí kluci?!" šílel Greg. ,,Měl jsi je hlídat! Tak kde jsou?"

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
Vrátím se pro malinovku a zamračím se na Jamese. "A co vy?" zeptám se jeho kolegy, který právě prohrál.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
,,Copak já vim? Vypadám snad jako strážnej?" řekl nevrle hráč a rozhodil široko rukama, potom rychlým krokem odešel k východu a rozrazil dveře, které při návratu praštili o trám.
,,Debil," zabručel James a vytáhl z vyhraného balíčku jednu cigaretu. Vložil si ji do úst a zapálil zapalovačem, který vyhrabal v kapse u košile. ,,Budete na mě jenom zírat, nebo si se mnou zahrajete?" zeptal se když z plic dostal první kouř.


Dimitri šokovaně zíral a ohlížel se okolo sebe. Nemohl uvěřit tomu, že je tak hloupý.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
"To záleží. Jestli něco víte, mohli bychom zahrát o informace. Co vy na to?"
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
,,Hm, i kdybyste vyhrál, tak se vám má odpověď stejně nebude moc líbit," zamyslí se James a ani se na Thomase nepodívá. ,,Ale přesto... stejně se tak nestane. Co tedy do hry vsadíte vy? Nerad bych skončil bez odměny," zeptá se a začíná si ostřit tágo.

/Pokud najdu nějakou kostku, tak ti s ní hodím :-D šanci budeš mít 2 ku 6 - takže mi napiš 2 čísla na který sázíš/
Upravil/a Lord Rade dne 27.08.2013 17:12
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
"Koupím vám pití, jaké budete chtít."

Sázím na čísla 1 a 3.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
,,No. Dobrá, tedy," praví a protáhne si ztuhlé klouby. Thomas sebral tágo, které tu zanechal předchozí poražený a zaujal pozici. Nastal zápas, jenž díky zkušenostem obou hráčů netrval ani pět minut. Bylo to těsné, ale vyhrál Thomas.
,,Hm... Nevím jestli jste vyhrál díky štěstí, anebo tomu, že jsem hrál poměrně vyčerpaný..." zamumlal James. ,,Ale dobrá. Vyhrál jste a já své slovo dodržím." Ještě předtím si muž zapálil další cigaretu z předchozího výtězství. ,,Řeknu to narovinu- Váš přitel je nejspíš mrtvý. Slyšel jsem, že byl ve věznici za tím nakaženým vojákem, který přišel s vámi. A od té doby jsem ho neviděl. Nevím jestli o tom víte, ale on není jediný kdo se tu ztratil... zmizeli také dva strážní a jeden problémový vězeň. Vše se stalo ve stejný den, ale není jasné jestli mají všechny zmizení něco společného. Každopádně nikdo z nich tu není, takže to znamená co? Že jsou venku, což znamená co? Že jsou mrtví," odmlčí se jako by už skončil a dodá ,,Pokuď máte rád, konspirační teorie, tak jsem zaslech, že za vším stojí ten zas**anej gang, co nás tu obtěžuje. Věznili jsme jejich člena a tomu se nejspíš podařilo přesvědčit strážné, aby zamhrouřili oko a nechali ho uniknout. Jeff to mohl zaslechnout a tak za to přišel o život... Je to to, co jste hledal?"

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
"Hledal jsem samozřejmě dobrou zprávu, ale těch je dnes pomálu. Ano, odpověděl jste mi dobře, díky! Víte co? Vlastně myslím, že si i tak to pití zasloužíte. Bylo totiž fajn si zase zahrát... Špetka nostalgie a civilizace. Co si dáte?" zeptám se a zamířím k baru.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
,,Dal bych si dvojité Whisky, ale to tu bohužel neprodávají-" pronese sklesle, ale přeruší ho ženský křik ze spodního patra muzea. ,,Co to sa-" zaskočí se a brzy se mu dostane odpovědi.
,,NAKAŽENÍ!!!" zařve hrubý mužský hlas a brzy na to se rozletí dveře do baru. Vyřítí se z nich tlustý muž v těsné modré košili, jehož si Thomas všiml před příchodem do baru.
,,Sakra? Myslíš to vážně?" zaptá se rychle James.
Jako odpověď mu postačí zběsilé křiky z přízemí.
,,Sakra..." zatřese se. ,,Musíme zabarikádovat dveře!" zakřičí a přiřítí se k nim. Opře se o ně zády a zakřičí na tlustého muže a Thomase: ,,Dělejte! Rychle přisuňte nějaký stoly a jinej nábytek, sakra!"

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
"Promiň, Bože, ale KU*VA DRÁT!" Jdu mužům rychle na pomoc a ve spěchu se zeptám: "Máte tu nějaké zbraně? Třeba za barem jak v gangsterce?" Moc ale nedoufám...
Upravil/a nagasadowcz dne 27.08.2013 18:18
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
,,Zbraně?" zasměje se pomateně barman. ,,Kulatej stůl pravil, že pokud tu nebudeme mít žádné zbraně, tak budeme mezi sebou víc v bezpečí! Doufám, že to odnesou jako první!"
Na to Thomas odběhl ke kulečníkovému stolu a požádal tlusťocha, aby mu s tím pomohl. Ztěží ho došoupali až na místo. James uhl a nakonec pomohl také. Přitlačili ho k jedinému úniku odsud a na nic jiného než na bezpečí teď nemysleli.
,,Dobrá, dobrá!" zakřičel barman. ,,Teď jsme v bezpečí! Máme tu nějaké zásoby, zábavu.. jen se zbraněmi budeme muset improvizovat!"
Sotva to dořekl, ozvala se rána do zatarasených dveří.
,,Otevřete do*****! Zařval mužský hlas za nimi. ,,Dělejte! Ku***! Tak otevřete!" Dle hlasu Thomas poznal, že se jedná o Grega. Muže se kterým na cestách strávil dost času.
,,Ať tě to ani nenapadne..." řekl tiše James.

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
"Nemůžu ho tam jen tak nechat, proboha! Ale nemůžu ani otevřít..." Přiběhnu k zataraseným dveřím a zavolám: "Gregu! Gregu, jsi to ty?! Gregu, je tam někde na chodbě nějaké okno? Zkus se podívat, jestli bys nemohl nějak přelézt po římse sem. Ale hlavně mi řekni - jak blízko už je máš za patama?"
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
,,Nebudu líst po nějaký blbý římse! Otevři ty za**aný dveře!" křičí a mlátí do nich, aniž by si uvědomoval, že tím na sebe láká pozornost. ,,Nevím jak jsou daleko, unikl jsem jim! To vše způsobil Dimitri dopr****! Tak otevři! Potřebuju pomoc ku**a!"
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
"Pánové, ty dveře hodlám odblokovat. Máte tři možnosti - zabít mě, pomoct mi, nebo nedělat nic. Pak to bude trvat moc dlouho a oni se sem stihnou dostat. Takže co? Potřebuju vědět, co se to tu do prdele děje. Všichni to potřebujeme vědět!" Přiběhnu ke dveřím a začnu tahat zátaras. Doufám, že má síla osobnosti faráře mi zase jednou pomůže.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Co tě žere? • Diskuze/Statistiky Zdejší kobky 465 20.09.2016 23:57
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist