Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Co tě žere?
nagasadowcz
"Ano, to byste byli hodní," přikývnu s úsměvem.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Vzít ten nožík a zatáhnout ho.Zalézt si zpět do cely a natáhnout se prozatím.
 
Lord Rade
Dimitri se rozhodl znovu zalézt do cely a pro bezpečnost ostatních tam zůstat. V kapse měl schovaný nůž. Spal.

Thomas s Jeffem byli zavedeni do velké knihovny. Měla v uličkách nějaké židle a lavičky, takže si bylo možno při čtení i posedět. Svůj čas tam právě trávili tři staří lidé.

Upravil/a Lord Rade dne 01.05.2013 18:18
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
Tiše na ně kývnu na pozdrav a začnu se poohlížet po nějaké knize, která by mi mohla poodhalit něco o místě, na kterém se nacházíme. Třeba něco, co sepsali sami, nějaká jejich kronika apod. Pokud to najdu, počtu si. Pokud to nenajdu, poptám se. A pokud zjistím, že to nemají, tak se poohlédnu po nějaké zajímavé historické knize o středověké Anglii.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Spát dál a snít o tom, že se neprobudím jako chodec.
 
Lord Rade
Dimitri se ráno probudil. Cítil, že je něco jinak. Špatně viděl a ztěžka se stavil na nohy. Po tom otevřel dveře od klece a pokračoval dál po schodech. Nikde nebyl žádný strážný. Vyšel ven, kde se zrovna potloukal hlouček nakažených. Vůbec si ho nevšímali a on zjistil, že se ani on nebojí. Pokračoval dál. Dveře muzea, které stálo poblíž se náhle otevřeli. Stál v nich Thomas a Jeff. Oba byli směšně oblečeni v rytířském brnění. Thomas náhle vytáhl meč a razil si cestu skrz skupinku nakažených. Přímo k němu. Dimitriho popadl hněv. Ani nevěděl od kud se to všechno bere. Sotva se k němu s tasenou zbraní přiblížil, vystartoval na něj také. Střetli se. Thomas byl kousnut do krku a pomalu krvácel. Jeff, který byl jinou skupinkou zdržel trochu vzadu si toho všiml. ,,Thomasi!" rozeběhl se k němu. Ten už v bezvědomí krvácel na zemi. Dimitri mu okusoval maso. Nevěděl odkud se to v něm bere. Proboha vždyť právě jí svého přítele! Ale dělal to dál, jako by se nedokázal ovládat. Překvapivě mu to chutnalo. Rval mu vnitřnosti z břicha, ale přesto jako by byl bezedný. Stále cítili nekonečný hlad. Jeff ve vzteku zahodil svůj meč a rozeběhl se vstříc něčemu, což bylo dřív dřív jeho přítelem. Skočil na něj a mlátil ho pěstí do obličeje. Rozmlátil mu polovinu lebky, ale on se vymykal všem přírodním jevům. Stále žil. Napřáhl se a vrazil Dimovi jednu ránu přímo do čelisti a druhou mu rozmáčkl mozek.
Pak si toho všiml. Obě ruce měl celé zakrvácené, roztrhané a trčeli mu z nich klouby. Nakazil se od něj.
I on brzy zemře.
Společně se svými přáteli.

Upravil/a Lord Rade dne 11.04.2013 17:14
 
nagasadowcz
Předpokládám, že jde pouze o Dimův sen. Poněvadž pokud je tohle skutečnost, tak jsme asi dohráli Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
So shity Grin
 
Lord Rade
Dimitri se náhle probudil. (připosranej) A byl rád, že se jednalo jen o sen. Nebo to bylo varování? Stál nad ním jeden strážný a ptal se jestli je v pořádku.

Thomas si v knihovně našel menší knížečku o městě. Byli v ní popsaná různá turistická místa, památky a restaurace v okolí. Našel tam i zmínku o muzeu ve kterém se nacházel. Nedočetl se ale nic důležitého, jen rok stavby 1889, otevírací dobu a popisky několika exponátů.

Jeff mezitím odešel za rodinou do stanu.


PS. Doufám, že jsem vás vyděsil Šaman
Upravil/a Lord Rade dne 11.04.2013 22:33
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
"Hmm," zamručím si pod vousy a knihu vrátím. Možná by nebylo od věci poptat se na Dima a kdy ho budou moct pustit... Zkusím najít někoho z "vedení".

No, trochu jsem se lekl :D
Upravil/a nagasadowcz dne 11.04.2013 23:57
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Požádat ho aby zavolal mé přátele.
 
Lord Rade
Jakoby měl Thomas vidiny, začal se schánět po někom kdo má informace o Dimitrim. Sotva vyšel z knihovny stál před ním ve dveřích mladý strážný. Zavedl ho za Dimem a vše mu došlo.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
"Dime, jsi ještě při smyslech?" Zeptám se Dima a požádám strážného, aby otevřel celu. Vytáhnu injekci s lékem a aplikuju ho.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Zkusit pronluvit něco ve smyslu o tom, že už je pravděpodobně pozdě.
 
nagasadowcz
"Zatraceně... Drž se, Dime, drž se!" Zkusím uplatnit svou kněžskou sílu vůle a pomodlit se Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
Dimitri teď svým stavem připomínal umírající retardované štěně. Thomas si k němu klekl a začal ho povzbuzovat. Přitom vyndal svou připravenou injekci a bez váhání mu i vpíchl do žíly na ruce.
Stále nad ním klečel a udržoval ho při smyslech. Strážný, který sem Thomase zavehl stál o kus dál s rukou na zbrani.

(Thomas poprvé za hru CTŽ uplatní svou speciální schopnost a Dimovi se zvyšuje naděje Grin )
Dimitri náhle začal pociťovat účinky léku. Cítil v žilách nějakou podivnou sílu, která mu dělala líp. Dokonce se přestával i potit a začínal líp vidět. Přesto ještě nebylo vyhráno. Thomas se za něj modlil.
Upravil/a Lord Rade dne 17.04.2013 21:44
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
Ohlédnu se po vojákovi a řeknu mu jak nejautoritativněji dovedu: "Nestřílejte, dokud vám neřeknu!"
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
'Bojuji svůj vnitřní boj'
 
nagasadowcz
"Bože, ještě v životě jsem neviděl zázrak. Bylo by na čase," zamumlám s očima obracenýma ke stropu.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
,,Ehm..." upozorní na sebe strážný. ,,Mám to zabít teď, nebo až později? Nechci prudit, ale- Nevíme jestli ta injekce zabrala. V karanténě ještě noc zůstane. Do té doby se od něj raději držme dál."
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Co tě žere? • Diskuze/Statistiky Zdejší kobky 465 20.09.2016 23:57
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist