Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Co tě žere?
Lord Rade
Dimitri otevřel střešní otvor a podíval se ven. Moc toho neviděl. Náhle se lekl, tak až spadl na záda. Otvorem se na něj dívala zrůda s černýma očimay špičatýma zubama a bez nosu. Jeho kůže na tváři byla také rozkládající se. Vypadalo to jako kdyby se z upíra stalo zombie a nebo naopak. Stále ho ze střechy otvorem pozoroval a vrčel na něj.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Leneren
"N o doprdele nedělal někdo z vás v zoo?"
Zamířit mu mezi oči a přepnout na plně automatickou střelbu.Potom začít střílet.
 
nagasadowcz
"No, pracoval jsem s ovečkami..." prohodit směrem k Dimovi a dál strážit boky autobusu.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Merundin Thuri
,,No já pracoval v lese, ale když jedete metrem v sobotu večer, tak to se zoo vyjde nastejno."
Akathosh je vládcem bohů, ale já su čarovny.
Přízrak Noci- moje povídka o Thalmorském vrahovi http://www.skyrim...ad_id=3723



http://www.nodiatis.com/pub/6.jpg
 
Leneren
"Velmi vtipné vy dva"
 
Lord Rade
Dimitri na něj okamžitě začal sypat olovo. ( - 5 nábojů) Rozstřílel mu hlavu, tak že jeho krev tekla rovnou dolů do autobusu. A shodou náhod na stejné místo kde ležel Dimitri. (Asi tě dám do žebříčku jako nejvíce zakrváceného člověka Grin )

Ruce tvorů se stále natahovali okny do autobusu.

Bylo to beznadějné.

Když v tom se odněkuď ozval dětský křik: ,,Do boje, stateční Rytíři! Zatraťte ty zrůdy a zachtaňte ty nebohé lidi! Ve jménu řádu Kulatého stolu!"

Z muzea náhle vyběhlo tucet obrněnců s meči, palcáty a luky a začali všechny nemrtvé masakrovat.


,,Pane Bože..." řekl Greg s otevřenými ústy.
Upravil/a Lord Rade dne 24.02.2013 21:15
 
nagasadowcz
"Zombíci, střízlivý Rus, blázniví farář a lesník, průměrná americká rodinka a dvanáctiletý král Artuš. Kde to do prdele jsme?! Tak na střechu, lidi, na střechu. Mě vytáhněte jako posledního."
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Merundin Thuri
,,Prober se, prober se!"Plesknu se přes tvář.,,Thomasi myslím, že jsme v prdeli nebo někde hodně blízko."
Akathosh je vládcem bohů, ale já su čarovny.
Přízrak Noci- moje povídka o Thalmorském vrahovi http://www.skyrim...ad_id=3723



http://www.nodiatis.com/pub/6.jpg
 
nagasadowcz
"Jako vždycky dobrý tip, Jeffe. Hurá ven z tohohle kouzelného autobusu!"
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
"Ty vole co jsem to !@#%§ hulil?!Že se mi to jen zdá?Minski radši tu protilátku už mám halucinace"
 
Lord Rade
Všichni měli pocit, že se zbláznili... Ale bylo to skutečné.
Jeden po druhém vylezli na střechu, kde na to vše měli pořádný výhled. Čtyři střelci s kušemi a luky stáli u vchodu do muzea a kryli své druhy. Ti už stačili odrovnat čtvrtinu všech nemrtvých. Jejich meče jim rychle ťaly hlavy a palcáty drtily lebky. Jejich brnění zase zabraňovala všem kousancům a oni si o ně mohli akorát tak vylámat zuby. Těm lidem nebylo vidět přes helmy do obličeje, ale někteří z nich nebyli moc velcí.
,,Lide dívej se!" vznešeně vykřikl jeden z menších rytířů a sťal jednomu nemrtvému hlavu, takovým způsobem že pomalu zklouzla z těla na zem. Napíchl ji na svůj meč a vztyčil ji na něm před zraky všech Pátračů. Mezitím co se nedíval se na něj přiřítila druhá zrůda a zahryzla se mu do helmy. ,,ÁÁ!" zaječel rytíř a ohnal se po něm mečem, ale to už zjistil že má v sobě zabodnutý šíp a kácí se k zemi.
,,Musí to pro vás být velkolepá podívaná! Tak raději zůstaňte tam kde jste, aby se vám něco nestalo!" poučil je ten rytíř malého vzrůstu.

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
"Zdá se, že jim to docela jde, ale pro jistotu je, pánové, jistěte i odtud, prosím." Pak zvolám k tomu na schodech muzea: "Ctěný pane, žádáme o audienci u Rytířů Kulatého stolu! Tedy hned co vám skončí zábava. Jen nám pak řekněte..."
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
"Jste si jistý, že jsme jen nelízali žáby?"
Vzít pušku a pokud nějáké zombí ohrozí ty "rytíře" moc pomoci jim.
 
Lord Rade
Dimitri si připravil zbraň a když zjistil, že to není třeba, tak se rozhodl ušetřit pár nábojů. Až do samého konce všichni Pátrači žasli a vyčkávali na to, až to vše zkončí.

Když padl poslední chodec z okolí, tak k nim chlapec v modro-červeném hábitu, který stál na schodech muzea promluvil.
,,Teď jste v bezpečí, cizinci. Jste zváni ke vstupu! Jen mne následujte," sotva to dořekl zmizel v oné budově.

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
"Tak fajn. Dime, vypadá to, že se nakonec přece jen dočkáš. Jde se do muzea!"
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Seskočit dolů pověsit si pušku a jít za ním.
 
Lord Rade
Všichni ze střechy seskákali a následovali muže dovnitř. Nejdříve se ocitli ve stupní hale, kde za pokladnou seděla stará žena s brýlemi na gumičce. ,,Dobrý den, vážení hosté! Naše expozice vás jistě zaujme. Následujte prosím našeho průvodce," prohlásila k nim radostně.
Následovali chlapce v hábitu krátkou chodbou, která byla pokrytá obrazy. Na jejím samotném konci stála obrovská místnost s vysokým stropem. Na stropě byl velký luxustní lustr a okolo všech stran vystaveny vytrýny s historií. Uprostřed byly vztyčené polní stany, kde nejspíš místní lidé spali aby měli trochu soukromí.
Pátrači řadou příbytků prošli za pozorování zvědavýma očima dětí, kteří si u nich hrálii. Na samém konci cesty byl honosný královský trůn na kterém seděl mladík přibližně sedmnácti let. Upřeně na ně zíral jako by něco vyžadoval. Chlapec, který je sem doprovodil se náhle uklonil.

Upravil/a Lord Rade dne 25.02.2013 17:57
 
Leneren
Pokynout Minskemu a Jeffovy aby se taky uklonily.Uklonit se také a počkat až nás někdo uvede.
 
nagasadowcz
Jak píše Len...
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
Mladík na trůnu se na ně stále vážně díval. Po chvíli se začal dusit a nakonec to nevydržel a postihl ho výbuch smíchu. Popadal se za břicho a náhle se jeho smích proměnil v kašel. Po chvíli se na klanící se cizince znovu podíval s červeným obličejem a slzamy v očich.
,,Vy..." snažil se říct, ale znovu ho přerušil záchvat smíchu. ,,Vy... jste si mysleli! Já ani nevím co jste si mysleli!" utřel si z očí slzy a nechal smích doznít.
,,Promiňte.. eh.. Tak.. No, jistě máte nějaké otázky. Tak šup s nimi."

Upravil/a Lord Rade dne 26.02.2013 00:53
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Co tě žere? • Diskuze/Statistiky Zdejší kobky 465 20.09.2016 23:57
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist