Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Doctor Who
Whirt
nagasadowcz napsal:
Ono je to prostě boží Grin Takže staré díly jdou na netu sehnat bez problémů, jo? Fajn, tak to potom prubnu. To zas bude použitých DVD Grin


Ano, jdou. Nejlepší je to stáhnout v kompletním balíku z piratebay (*.*).
http://thepirateb...3_amp_acir (Tady stáhnout řady 1-6)
http://thepirateb..._1963-1989 (a tady stáhnout ostatní)

Musí se to stahovat takto rozděleně, protože v prvních řadách chybí některé díly (teď si nepamatuju, jakým způsobem o ně BBC přišlo), ale zachovaly se fotky a audio záznamy, takže se dají v pohodě zkouknout Smile
 
nagasadowcz
Probohy, jak dlouho to mám stahovat?! Grin Chudák provider.
Upravil/a nagasadowcz dne 09.09.2012 19:45
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
Mám za sebou druhou řadu a dost mě to dojalo. Zatraceně dobré finále jedné etapy. Pak jsem si, jelikož 1. díl třetí řady nenavazoval na konec druhé, všiml existence speciálních vánočních hodinových "nultých" dílů. Takže zítra doháním resty Smile

Dr.Girl

Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
Teď jsem viděl neskutečný dvojdíl třetí řady - Doctor skrývající se před Rodinou (tuším že se jmenovaly Human Nature a The Blood Family). To byla pecka!
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Chtěl jsem nějak zabít deset minut a tak vzniklo šest minut originálního Doctora s novou hudbou. Je to z druhého dobrodružství, druhého dílu (Doctor Who - 1x02 The Daleks, The Survivors)...
...a proč se to tam nahrálo dvojnásobně nevím Grin

 
PrincessLeia
Přidává se k vám další Doctor fanoušek Smile Já už jsem vcelku pardál. Na Doctorovi jsem "závislá" už přes dva roky a stále se vracím ke starým dílům. Zrovna nyní jsem se začala koukat od začátku (od Ecclestena) a jsem ve druhé sérii. Dokoukala jsem dvojdíl se Cybermany. Vynikající, jak jinak Wink

Dneska se nebudu nějak rozepisovat. Už se chystám půl hodiny do postele, ale chtěla jsem se přihlásit k fanouškům tohoto báječného a unikátního seriálu co nejdříve, jelikož jsem na to patřičně hrdá Cool Bohužel. Je příliš málo lidí okolo mě, se kterými se mohu se svým nadšením pro britskou produkci (zejména a hlavně BBC) podělit. Nyní konkrétně s nadšením pro Doctora.

Jen v krátkosti. I když mám Christophera ráda a nejdřív jsem nevěděla, jak se bez něj objedu (což šlo s Davidem veeeelmi rychle) a k Mattovi jsem v mnoha věcech tolerantní a díly s ním si užívám, mým nejoblíbenějším Doctorem je bez výhrad desítka - David Tennant.
Staré díly jsem ještě neviděla. Začala jsem se dívat na první sérii, která se mi celkem zalíbila, ale odradil mě díl Marco Polo, protože jsem se prostě k tomu dílu, který byl nastříhaný z fotografií, musela nutit. Nedodívala jsem se na to a nějak nemám chuť. Přitom bych se ráda v těch starých posunula dál... Kolim dílu je tímto způsobem fotografií zpracováno? A bude vadit, když je přeskočím?

Whirt: Celou tu "sérii" příběhů z prvního setkání s Daleky jsem si užila Wink

Upravil/a PrincessLeia dne 16.11.2012 00:18
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
nagasadowcz
Těch příběhů je několik, ale týká se to jen prvních dvou řad, ostatní jsou zachovány netknuté. Pokud ty díly přeskočíš, teoreticky se nic hrozného nestane, ale měla by sis aspoň na internetu zjistit, co se v nich dělo. Najít si nějaké kvalitní shrnutí každého příběhu by neměl být problém a znát bys je měla. Takže pokud tě nebaví koukat na rekonstrukce, tak to zkus takhle. Já třeba musím říct, že mě Marco Polo bavil hrozně moc a to i přesto, že se nedochoval "v plné kráse".

No a na závěr to hlavní: VÍTEJ MEZI 4FAN WHOVIANY!
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lunthatcoss
vypadá to na docela zajímavý seriál Smile budu si ho muset stáhnout a skouknout ho
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
nagasadowcz
Rozhodně doporučuju. Začni u nového seriálu z r. 2005 a až ho zkoukneš, tak pokud budeš opravdu oddaný fanoušek, měl by sis pořídit i původní díly z '63. Ale doporučuju začít u těch novějších. Aby tě fakt strašně bavily i ty původní, už do toho přeci jen musíš být trochu zažraný. Jsou sice skvělé, ale chce to fanouškovské nadšení - přeci jen to bude příští rok už 50 let a tehdy se holt v TV točilo dost jinak Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lunthatcoss
Já bych se radši koukl na původní seriál nežli remake. Nemám moc rád ty nejnovější seriály. Samej efektík, sice neříkám že to není pěkné ale je to oničem.
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
nagasadowcz
Tak to právě vůbec není případ DW! A navíc, nejedná se o žádný remake, nýbrž o pokračování původního seriálu, uzpůsobené i pro diváka, který původní seriál nezná. V DW je sice krásných efektů spousta, ale rozhodně nehrají prim. Jde o postavy, geniálně ujeté nápady, britský humor, napínavý děj, zajímavé postavy a vůbec o tohle všechno, co dělá DW tak jedinečným seriálem Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lunthatcoss
Když tě tak poslouchám, začínám se čím dál tím více těšit až tento seriál shlédnu. Smile
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
nagasadowcz
Tak jak pár dílu uvidíš, tak se ozvi, jak se ti to líbí. Jsem zvědav na každého nového DW diváka Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lunthatcoss
až dostahnu to co stahuju, stáhnu si pár dílů DRWHO a uvidime
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
hRDLA
Tak už jsem viděl vánoční díl 6. série, ale jsem trošku zmaten obsahem složky 6. série. Jak na to mám koukat?
Obrázky


https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
nagasadowcz
Tam jsou věci, které jsem nikdy neviděl Grin Ale pokud vím, tak všechna proma jsou vlastně trailery k oněm dílům. Ale raději počkej na Whirta, ten bude určitě vědět líp než já.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
PrincessLeia
Wow, tak malé zastoupení sledujících Doctora Who? Já jsem už podle avataru očividně Doctorovým fanouškem, takže nemusím nikomu nic vysvětlovat Smile

Nikde jsem nezahlédla dost základní otázku, která může rozvířit vody - jaký je váš oblíbený Doctor? Já nemám ve zvyku si nějak fanaticky stěžovat nebo někoho fanaticky vyvyšovat, ale neútočně prohlašuji, že mým Doctorem je rozhodně David Tennant, tedy Doctor desátý Smile

Všimla jsem si, že podle reakcí je obecně to zastoupení zde jen velmi malé, takže neočekávám přívaly odpovědí, ale přeci jenom jsem si říkala, že za pokus to tu stojí Smile A také se snažím nějak přirozeně zapojit do zdejší komunity.

"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Nerevar
hehe Grin

Tak asi jo, taky sem Whovian ^^ I když, viděl sem jen renewed díly, ale i to stačí, ne? Smile Je to pecka seriál, pro mně nejlepší seriál na světě Smile

Další...

Upravil/a Nerevar dne 23.08.2013 19:24
 
PrincessLeia
12th Doctor - spoiler


Já jsem také viděla jen nové série, i když jsem už začala koukat na první sérii s Williamem Hartnellem. Mám za sebou skoro celou první sérii, ale přeborník nejsem. Teprve je v plánu to dohnat, takže jsme na tom stejně a myslím, že člověk, který již se zápalem zkouknul celých 7 sérii se za fanouška seriálu pokládat může Smile
Upravil/a PrincessLeia dne 23.08.2013 20:02
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Whirt
Nerevar napsal:
Další...



Další...


Aj! Leia mě předběhla Grin
Mimochodem, pokud si vyděl jen ové série, tak se za fandu můžeš považovat. Ty staré série jsou fakt jen pro hardcore fanoušky (ale je pravda, že já na ně koukám Grin)
Upravil/a Whirt dne 23.08.2013 20:06
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist