Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
O hrách - pokec
nagasadowcz
A jo, vidíš, to je vlastně pravda. Já na to zapomněl. No, aspoň jsem teď měl překvápko Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
Z hRDLovi CHALLANGE:

lucky999 napsal:
Tak to je hodně her. Dragon age, Machinarium, Minecraft Grin(ano i ten má přece konec), atd. ale nejvíc mě z těhle her bavilo asi české NI.BI.RU Posel bohů, takže tak.


MC má konec? Jaký? Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Sanued
nagasadowcz napsal:
Z hRDLovi CHALLANGE:

lucky999 napsal:
Tak to je hodně her. Dragon age, Machinarium, Minecraft Grin(ano i ten má přece konec), atd. ale nejvíc mě z těhle her bavilo asi české NI.BI.RU Posel bohů, takže tak.


MC má konec? Jaký? Grin

Zabitie Enderdragona v Ende a skočenie do portálu ktorý zabitím vznikne. Spustia sa ti titulky a je koniec Wink
Upravil/a Sanued dne 15.02.2013 20:45
I used to be an arrow, but then I took an adventurer to the face.


Kľudne si ma pridajte, pokecáme, popaříme Grin
 
www.google.com
nagasadowcz
Ty vole, to jsem vůbec netušil. To abych to zas zahrál Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Hrál někdo z vás hru March of the Eagles?
 
Searnus
Tak co,hrajete ještě Skyrim? Smile
 
hRDLA
Len: Ne, ale hádám, že to bude strategie z období Římského impéria.

Searnus: Jasně, teď jsem se k tomu vrátil, jak mi vyšel Dragonborn a Hearthfire, ještě čekám na Dawnguard.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Searnus
Tak to jo. Taky totiž přemýšlím že si to koupím Grin.
 
hRDLA
No určitě za to ta hra stojí.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
lucky999
P.S. Lucky999 konečne nejaká osoba ktorá hrá Borderlands 2. (Zer0 - lvl 47)

To víš no. Hraje to můj brácha a jeho dva nejlepší kámoši tak co naděláš.Grin (a Zer0 je mega hustej týpek)
PS: Bloodwing s vámi aneb milujte se a množte se. (ne dělám si jenom srandu) Grin
Upravil/a lucky999 dne 25.02.2013 21:54
http://img545.imageshack.us/img545/8135/luckypodpis.jpg

Smrt je jen další cesta, kterou musíme jít. (Gandalf)


95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Justina Biebra na vrcholku mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Já patřím k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč!!!

- bylo by o pitomce míň (opět Gandalf Smile )
 
hRDLA
Tak kdo se těší na Rome II? Nový in-engine trailer.



https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Leneren
Ahoj teď jsem rozehrál S.T.A.L.K.E.R. Clear sky.Vzal jsem tu kořist pro Sidoroviče v Kordonu a chci mu ji donést.Jenže mi to pokaždé spadne.Pokud jdu pěšky tak většinou +- v půli silnice do vesnice nováčků a pokud jdu před průvodce tak při rozhovoru s ním.Měl-li někdo z vás takovýto problém a vyřešil ho nechť mi prosím dá vědět.Předem děkuji.
 
Diego
Pozoruhodná sbírka: http://games.tisc...orun-62262
 
nagasadowcz
Lidi, při hraní Gothicu 1 se mi opakovaně stává (a vždycky stávalo), že hra jakoby někdy přestane počítat moje zásahy. Prostě mlátím do příšery a neubírá jí to vůbec nic. Třeba teď plním quest ve Starém dole - vymlácení hnízda důlních červů a je to celkem na prd. Někdy dám minecrawlera na dvě rány, někdy na pět a někdy prostě hra nevnímá, že do nich mlátím. Takže místo pohodového projetí, jak je to v každém walkthrough, já věčně chcípám a dost mě to nebaví. Taky se to někomu dělo? Nevíte, co s tím?

EDIT: Tak už nic, už je to vyřešené. Zrovna jsem na Gothicz.net fóru zjistil, že hra nepočítá údery, pokud protivník ustupuje, i když ho fyzicky zasáhnu. Jak jsem se tomu přizpůsobil, hned se bojuje o něco snáz Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 15.03.2013 18:31
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
hRDLA
Pro všechny PS3kaře: The Walking Dead hra - Episoda 1 je zdarma ke stažení na PS storu.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Sanued
hRDLA napsal:
Pro všechny PS3kaře: The Walking Dead hra - Episoda 1 je zdarma ke stažení na PS storu.


A na Steame ju treba kúpiť, to je diskriminácia Grin
I used to be an arrow, but then I took an adventurer to the face.


Kľudne si ma pridajte, pokecáme, popaříme Grin
 
www.google.com
Diego
Tady je má menší úvaha na téma dnešní strategie versus stará dobrá klasika.
(takové úvahy budu jednou za čas psát, když budu mít čas. Aspoň se tu trošku(třeba) rozhýbe diskuze. Úvahy budou pokaždé na jiné téma, teď to jsou strategie, poté třeba RPG, pak střílečky, atd.).

Lidi, jistě jste si všimli, že ve dnešních strategiích ve 3D, se v drtivé většině nedá stavět. Kdysi se dalo, např. třeba Age of Empires 1-3, Red Alert 1-3, Empire Earth... a podobně. Bohužel dnes nenacházím hru, která by nebyla tahová nebo by se v ní dalo stavět, ať už v jakékoli době. Vždycky dostanete vojáčky či jednotky a hurá na soupeře. Nebo se hraje na mapách, kde sice stavíte, ale jen kliknete na určité políčko a ono se to nějak postaví. Např. hry jako Rome total war a jim podobné jdou mimo mě, ano možná jsou dobré neřkuli výborné, ale jak pro koho, proto neříkám že jsou špatné. Jistě, vidíte jak vojáci, tanky... bojují a drtí se navzájem, ale už to není ono. Už se bohužel nedělají strategie ve stejném stylu, jako AoE nebo Red Alert.

V úterý má vyjít tzv. HD verze Age of Empires II, podle videí a obrázků tam zřejmě nic nového nepřibylo, jen něco přapsaly, aby se to lesklo a mělo to větší rozlišení, za cenu 20 eur!?. Tohle já prostě neakceptuji. AoE 2 je má nejoblíbenější hra vůbec a tohle já považuji za ponížení téhle slavné hry, kdysi.

Rád bych si zase zahrál nějakou strategii, kde si mohu stavět a bojovat podle svého, jako v hrách výše jmenovaných.

A vás se ptám, na váš názor na tuhle tématiku?

(diskutujte a nadávejte mi Grin , ne vážně, rád si přečtu váš názor)
 
SeveruS
Tak já bohužel musím napsat, že strategické hry mne vůbec neberou..... a když už nevím co roupama a náhodou nemám chuť hrát to co mne obvykle baví, spustím si Civilization V, nebo Stronghold Crusader........ bohužel dlouho u toho nevydržím.... mám dokonce podezření, že Civilizaci jsem dohrál vítězně asi jen jednou..... Strategie prostě nejsou pro mne...... Rád vidím přímé úspěchy....... Trefit maníka do palice na 500 metrů, předjet nadupanější káru, protože mám větší odvahu v zatáčkách, nasekat soupeři víc gólů a roznést ho na kopytech........ a nebo prostě jen po lítém boji zdolat draka........ ale promýšlet tahy, činnosti, boje, práce, jednání a bůh ví co ještě a přitom být odkázaný na čas, který až posléze ukáže, zda jsem volil správně...... to ne... to pro mne není...... K tomu mi bohatě stačí šachy...... na to abych si užil strategické hry mi chybí trpělivost a přebývá lenost..... GrinGrinGrinGrin
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
kevin36
Icewind dale 2 jsem koupil už tenkrát když jí vydávali koupil jsem si jí k vánocům. Vydání obsahovalo 2 cd s hrou + jedno cd bonusové , 152 stránkový manuál + mapa a bestiář na křídovém papíře. Je to kompletně české + dabing který se jim celkem povedl. Ještě teď mi jde mráz po zádech když jsi vzpomenu na začátek naposledy jsem ji hrál asi tak pře rokem ale určitě se k ní zase někdy vrátím.
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
Altazar
milfein napsal:
Já jestli někdy začnu používat nový mody, tak na nový mašince a jen na úpravu grafiky. :-) To si SKyrim zahraju naposled a budu doufat, že bude další díl. Tenhle hrdina jede bez modů úplně, protože to chci mít origo jen čistě od tvůrců hry, mám z toho lepší pocit, že tam nedávám nic, co do Skyrimu nepatří. :-) Já totiž hraju Dračí doupě nebo spíš dělám PJ a na originalitě si potrpím a bohužel se to promítlo i do her. :-D


Taky dělám PJ ve hře podobný dračímu doupěti, jen máme od střední svá vlastní pravidla a systém. Na střední naposled sem si zahrál, teď dělám už jen PJ jelikož právě taky používám originalitu a daří se mi přitom vyvolávat v hráčích emoce. Jednou sem rozbrečel kamaráda, když mu umřel jeho oblíbený člen družiny, byl to doják Grin
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Mass Effect - Pokec Pokec 258 21.01.2016 08:31
Jaké hry očekáváme - pokec Archív fóra 72 20.03.2014 00:06
O knihách-pokec Pokec 36 25.02.2013 20:35
Oblivion-Nostalgie a pokec The Elder Scrolls IV : Oblivion 78 20.06.2012 21:02
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist