Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
O hrách - pokec
Leneren
Diego napsal:
Tak co, má už někdo Assassin's Creed 3? Jaké máte dojmy? Rád bych znal názor někoho kdo jej hrál, jestli to za tu cenu stojí.?

Já mám sice možnost hraní originálky ,ale zatím s tím posečkávám.ME má přednost Smile ,ale co říkali spolužáci je to dost dobré a docela je prý i sranda ten lov nebo co.To je zatím vše co jsem od nich slyšel.Ale dokonce roku bych ti snad mohl podat zprávu Grin ,ale lepší bude když se koukneš na nějáký krátký gameplay Smile
 
Hurty
Diego, chci se zeptat na AC3... jestli ho máš, a jestli má cenu si ho pořizovat na xbox360? ... Smile (spoudím podle tvího podpisu)
Upravil/a Diego dne 25.11.2012 21:18
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
Diego
Hurty napsal:
Diego, chci se zeptat na AC3... jestli ho máš, a jestli má cenu si ho pořizovat na xbox360? ... Smile (spoudím podle tvího podpisu)

Jak vidíš výše, ještě ho nemám a nevím zda to stojí za koupi. U předchozích dílů bych vůbec nepochyboval o kvalitě hry, ale hra se přesunula do jiného období a nevím zda-li jí to prospělo.
Upravil/a Diego dne 25.11.2012 21:23
 
PrincessLeia
Také už jsem objevila pár velice zajímavých míst a to cestování si užívám a nikdy mě nepřestává překvapovat, uchvacovat a nezačíná nudit. Je nádherně vypracován.
S tím příběhem souhlasím. Však jsem to jasně vypsala. Gothic i Risen měl opravdu "nadpříběh" Smile Místy až epický. Zaklínače hrál pouze bratr, já ne, tak nevím. Ale slyšela jsem chválu. Ještě jedna věc, která mi příjde ve Skyrimu slabší, je hudební podklad. Fajn, ale nic víc Smile Ale to asi nepatří sem do dotazů, takové rozebírání hry, že Smile

"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Diego
PrincessLeia napsal:
Také už jsem objevila pár velice zajímavých míst a to cestování si užívám a nikdy mě nepřestává překvapovat, uchvacovat a nezačíná nudit. Je nádherně vypracován.
S tím příběhem souhlasím. Však jsem to jasně vypsala. Gothic i Risen měl opravdu "nadpříběh" Smile Místy až epický. Zaklínače hrál pouze bratr, já ne, tak nevím. Ale slyšela jsem chválu. Ještě jedna věc, která mi příjde ve Skyrimu slabší, je hudební podklad. Fajn, ale nic víc Smile Ale to asi nepatří sem do dotazů, takové rozebírání hry, že Smile

Tak se přesunem sem.


Já hrál sice i jedničku zaklínače, ale byl tam pro mě hloupý soubojový systém, takže jsem u něj vydržel sotva hodinu.

Dvojka má výjmečný příběh a velice se blíží Risenskýmu příběhu. Gothic hraji teprve ani né dvě hodinky a ještě k tomu při chvílích, takže zatím nehodnotím, ale už semi tam líbí ti skřeti, že s nimi jde mluvit. Připomíná mi to Two worlds.
 
Leneren
PrincessLeia napsal:
Také už jsem objevila pár velice zajímavých míst a to cestování si užívám a nikdy mě nepřestává překvapovat, uchvacovat a nezačíná nudit. Je nádherně vypracován.
S tím příběhem souhlasím. Však jsem to jasně vypsala. Gothic i Risen měl opravdu "nadpříběh" Smile Místy až epický. Zaklínače hrál pouze bratr, já ne, tak nevím. Ale slyšela jsem chválu. Ještě jedna věc, která mi příjde ve Skyrimu slabší, je hudební podklad. Fajn, ale nic víc Smile Ale to asi nepatří sem do dotazů, takové rozebírání hry, že Smile

Pokud jsi nehrála zaklínače jen doporučuji. Sice hra nemůže konkurovat knize ,ale je to nádhera Smile
 
Diego
Leneren napsal:
PrincessLeia napsal:
Také už jsem objevila pár velice zajímavých míst a to cestování si užívám a nikdy mě nepřestává překvapovat, uchvacovat a nezačíná nudit. Je nádherně vypracován.
S tím příběhem souhlasím. Však jsem to jasně vypsala. Gothic i Risen měl opravdu "nadpříběh" Smile Místy až epický. Zaklínače hrál pouze bratr, já ne, tak nevím. Ale slyšela jsem chválu. Ještě jedna věc, která mi příjde ve Skyrimu slabší, je hudební podklad. Fajn, ale nic víc Smile Ale to asi nepatří sem do dotazů, takové rozebírání hry, že Smile

Pokud jsi nehrála zaklínače jen doporučuji. Sice hra nemůže konkurovat knize ,ale je to nádhera Smile

Kniha hře nemůže konkurovat, řekl sám autor knihy o Zaklínači. Jestli chceš tak ti pošlu odkaz na jeho názor.
 
Leneren
Diego napsal:
Kniha hře nemůže konkurovat, řekl sám autor knihy o Zaklínači. Jestli chceš tak ti pošlu odkaz na jeho názor.

Pošli Smile.
Ale pokud ti vadí na 1 ten systém soubojů tak to není zrovna dobré.Protože i přes tu nedodělanost je to výborná hra. velmi výborná. Smile

Já hrál sice i jedničku zaklínače, ale byl tam pro mě hloupý soubojový systém, takže jsem u něj vydržel sotva hodinu.

Dvojka má výjmečný příběh a velice se blíží Risenskýmu příběhu. Gothic hraji teprve ani né dvě hodinky a ještě k tomu při chvílích, takže zatím nehodnotím, ale už semi tam líbí ti skřeti, že s nimi jde mluvit. Připomíná mi to Two worlds.[/quote]
No jo. Na zaklínači 1 byl ten systém hrozný ,ale co se dá dělat?Jinak je to výborná hra a to se podle mě dá překosnout. A Pokud se ti líbí Two worlds tak se koukni i naGrinivine divinity,Beyond divinity a Divinity 2 Ego draconisa a plameny pomsty.
Nenech se u prvních dílů odradit grafikou a u druhého dost hardcore obtížností Grin Smile
Ikdyž musím li říct pravdu 1 TW byla docela dobrá 2 sice taky ,ale já 2 považuji spíš za takovou oddychovku než za pořádné RPG.
ale to bude věc názoru Smile
Sorry za double post Smile
Upravil/a Leneren dne 27.11.2012 21:13
 
Pipi94
AAAno, hra zaklínač je opravdový skvost. Hra mě velice nadchla a v budoucnu chci přečíst ty knížky pro srovnání Smile
http://skyrim-img.kx.cz/images/187dragonborn_by_pipi94_d.jpg

http://media.psu.com/media/articles/post_nuclear_living_in_fallout3/fallout3_04.jpg

KnightJsem žena!!Knight
 
Leneren
Pipi94 napsal:
AAAno, hra zaklínač je opravdový skvost. Hra mě velice nadchla a v budoucnu chci přečíst ty knížky pro srovnání Smile

Já ho chci taktéž delší dobu přečíst ,ale chci počkat až někde najdu pořádnou nabídku s nějákým pouzdrem a koženým přebalem Smile
Ale můžu říct ,že jiné Sapkowskeho knihy jsou taktéž literární skvosty například: Narreturm a další Smile
 
Diego
Leneren napsal:
Diego napsal:
Kniha hře nemůže konkurovat, řekl sám autor knihy o Zaklínači. Jestli chceš tak ti pošlu odkaz na jeho názor.

Pošli Smile.
Ale pokud ti vadí na 1 ten systém soubojů tak to není zrovna dobré.Protože i přes tu nedodělanost je to výborná hra. velmi výborná. Smile

Já hrál sice i jedničku zaklínače, ale byl tam pro mě hloupý soubojový systém, takže jsem u něj vydržel sotva hodinu.

Dvojka má výjmečný příběh a velice se blíží Risenskýmu příběhu. Gothic hraji teprve ani né dvě hodinky a ještě k tomu při chvílích, takže zatím nehodnotím, ale už semi tam líbí ti skřeti, že s nimi jde mluvit. Připomíná mi to Two worlds.

No jo. Na zaklínači 1 byl ten systém hrozný ,ale co se dá dělat?Jinak je to výborná hra a to se podle mě dá překosnout. A Pokud se ti líbí Two worlds tak se koukni i naGrinivine divinity,Beyond divinity a Divinity 2 Ego draconisa a plameny pomsty.
Nenech se u prvních dílů odradit grafikou a u druhého dost hardcore obtížností Grin Smile
Ikdyž musím li říct pravdu 1 TW byla docela dobrá 2 sice taky ,ale já 2 považuji spíš za takovou oddychovku než za pořádné RPG.
ale to bude věc názoru Smile
Sorry za double post Smile

Two worlds 2 považuji spíš za datadisk(kterým měl původně být) k jedničcě.
Divinity 2 Ego draconis jsem hrál, ikdyž je tomu dávno, velice se mi to líbilo a bylo v ní pramálo bugů, což je též plus.


Autor knihy, hry nehraje: http://games.tisc...raje-61203
Upravil/a Diego dne 27.11.2012 21:20
 
nagasadowcz
Zaklínače určitě všichni fandové fantasy přečtěte povinně! Vynikající dílo, které může hrdě stát po boku Tolkienovi tvorby. Pokud já vím, tak byl Sapkowski s hrou velmi spokojen a částečně se na ní sám podílel. Byl přitom v kontaktu s vývojáři a podílel se snad i na dvojce. Samozřejmě se ale hra s knihami nedá srovnávat - to myslím čistě objektivně, nemá to hodnotící charakter. Prostě to nemůžete srovnávat, páč je to úplně jiné.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Diego napsal:
Leneren napsal:
Diego napsal:
Kniha hře nemůže konkurovat, řekl sám autor knihy o Zaklínači. Jestli chceš tak ti pošlu odkaz na jeho názor.

Pošli Smile.
Ale pokud ti vadí na 1 ten systém soubojů tak to není zrovna dobré.Protože i přes tu nedodělanost je to výborná hra. velmi výborná. Smile

Já hrál sice i jedničku zaklínače, ale byl tam pro mě hloupý soubojový systém, takže jsem u něj vydržel sotva hodinu.

Dvojka má výjmečný příběh a velice se blíží Risenskýmu příběhu. Gothic hraji teprve ani né dvě hodinky a ještě k tomu při chvílích, takže zatím nehodnotím, ale už semi tam líbí ti skřeti, že s nimi jde mluvit. Připomíná mi to Two worlds.

No jo. Na zaklínači 1 byl ten systém hrozný ,ale co se dá dělat?Jinak je to výborná hra a to se podle mě dá překosnout. A Pokud se ti líbí Two worlds tak se koukni i naGrinivine divinity,Beyond divinity a Divinity 2 Ego draconisa a plameny pomsty.
Nenech se u prvních dílů odradit grafikou a u druhého dost hardcore obtížností Grin Smile
Ikdyž musím li říct pravdu 1 TW byla docela dobrá 2 sice taky ,ale já 2 považuji spíš za takovou oddychovku než za pořádné RPG.
ale to bude věc názoru Smile
Sorry za double post Smile

Two worlds 2 považuji spíš za datadisk(kterým měl původně být) k jedničcě.
Divinity 2 Ego draconis jsem hrál, ikdyž je tomu dávno, velice se mi to líbilo a bylo v ní pramálo bugů, což je též plus.


Autor knihy, hry nehraje: http://games.tisc...03[/quote]
Díky je to zajímavé. Ikdyž musím s autorem plně souhlasit Smile
A pokud se ti Divinity 2 líbilo a hrál jsi jen EGo draconis zahraj si i pokračování:http://games.tiscali.cz/divinity-ii-flames-of-vengeance-13834
nebo rovnou plnou ságu Divinity 2 the dragon knight saga.
A koukni i na Beyond divinity(nejslabší díl něco jako oblivion nebo skyrim v TEs ikdyž mírně horší)
a Divine divinity (nejsilnější díl série)
 
Diego
Hrál jsem celou ságu Divinity 2.

Jen tak mimochodem, hráls Drakensang?
 
Leneren
Ne tuto hru jsem nehrál ,ale ten název jsem určitě slyšel. Ovšem o hře nevím nic Smile
 
Diego
Leneren napsal:
Ne tuto hru jsem nehrál ,ale ten název jsem určitě slyšel. Ovšem o hře nevím nic Smile

Recenze prvního dílu: http://games.tisc...-eye-49700

Jen jsem chtěl znát nějaký názor, na tuto hru. Vypadá totiž velice lákavě.
 
Leneren
Vipadá to velmi zajímavě. A až budu mít čas a ochotu společně s novou obrazovkou určitě na to kouknu,ale recenze je podle mě přímo jak napsali sen každého hráče RPG to snad podle mě ani nemůže být pravda, ale to se dozvím později Smile
 
Diego
Leneren napsal:
Vipadá to velmi zajímavě. A až budu mít čas a ochotu společně s novou obrazovkou určitě na to kouknu,ale recenze je podle mě přímo jak napsali sen každého hráče RPG to snad podle mě ani nemůže být pravda, ale to se dozvím později Smile

Jen mi tam(zatím) asi bude vadit pohyb pomocí kliku myši(alá diablo), ale to je doufám o zvyku.
 
Leneren
To bezesporu já jsem taktéž zvyklý pohybovat se pomocí klávesnice. Jedině ve strategiích/taktických/Hidden and dangerous 2.
 
Diego
Leneren napsal:
To bezesporu já jsem taktéž zvyklý pohybovat se pomocí klávesnice. Jedině ve strategiích/taktických/Hidden and dangerous 2.

Jo Hiddeni, proč s nimi svět zatočil...
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Mass Effect - Pokec Pokec 258 21.01.2016 08:31
Jaké hry očekáváme - pokec Archív fóra 72 20.03.2014 00:06
O knihách-pokec Pokec 36 25.02.2013 20:35
Oblivion-Nostalgie a pokec The Elder Scrolls IV : Oblivion 78 20.06.2012 21:02
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8048 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5470 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4648 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12483 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7326 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6399 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7416 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist