Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Eziův osud
Diego
Dnes již by měl bejt další dílek.

Konečně už mám dneska svůj komp spraven a už si mohu něco taky zahrát od 3.8. Budu hrát Assassin's Creed 2
Upravil/a Diego dne 26.08.2012 12:44
 
Diego
Díl 2 - Teorie....: "Cristina! Cristino vstávej, za chvíly přijde učitel!"
Ezio vstávej! Táta jde, musíš pryč! křikla Cristina
"Sakra! Vyskočím oknem. Dnes večer se znovu stavím, na slovíčko."
"Tak na slovíčko jo?"
Dal jsem jí pusu a ihned vyskočil oknem na protější střechu a vyrazil jsem za otcem.

Město již žilo svým každodenním životem, ale já dnes začínal novou kapitolu svého života.
"Otče promiň, že jsem se opozdil, já...."

"Všechno vím, připomínáš mi mě když jsem byl mladý"

"Kdy začneme?" zeptal jsem se nedočkavě.

"Á ten výcvik, já úplně zapoměl. Bohužel musím odcestovat do Toskánska"

"Na jak dlouho?"

"Ještě nevím, assassíni mají problémy, kterým musím pomoct.
Jede se mnou i tvůj bratr Federico, zatím se postarej o svou matku, sestru a bratra.
Postarej se o ně, vkládám do tebe důvěru. Máme hodně nepřátel, proto nejdeš s námi, musíš je chránit v případě nebezpečí.
A pokud tak pospícháš na ten výcvik, navštiv mého dobrého přítele Leonarda, bydlí kousek odtud. Ukáže ti naše zbraně a zbroje, jak se vyvíjeli až úplně od začátku.
Je to sice malíř, ale až ho poznáš víc uvědomíš si, že není takový jako vypadá.

Pokud si budeš chtít vydělat pár flotinů, po městě jsou rozmístěny holubníky se zprávami, které obsahují zakázky. Jsou to menší práce kde musíš co nejrychleji donést balíček majiteli. Pozor, někdy jsou ty osoby střežené! Alespoň se procvičíš v rychlosti a obratnosti pohybu na střechách.

Zatím zbohem synu"

"Nashledanou otče a opatrujte se."

Otec s bratrem odjeli a já jsem se rozhodl, že navštívím Leonarda.

Klepu na dveře, ale nic, znovu, nic, naposledy.....

"Signore?" Leonardo konečně otevřel.....

"Jmenuji se Ezio Auditore da Firenze"

"Á Giovanniho syn, jsem Leonardo da Vinci, pojď dál.
Co tě za mnou přivádí Ezio?"

"Historie assassínů."

"Takže už ti to otec prozradil, ano mám tady nějaké dokumenty s vaší historií."

"S vaší? Ty nejsi assassín?"

"Ále kdepak, to není pro mě, já neumím moc zacházet se zbraní. Zato rád vynalézám, co tě zajímá konkrétně o historii?"

"Třeba první zbraň, co používali."

Leonardo: Úplně první byla skrytá čepel, první vypadala obyčejně a primitivně, ale jak čas plynul, čepel doznala několik úprav. Třeba už se nemusí odstranit ukazováček, aby jsi si ji mohl nasadit na ruku. Dále můžeš ji potřít jedem a nepříteli to způsobí pomalou a bolestivou smrt, navíc může i upoutat pozornost. No a jako poslední byla přidána i na druhou ruku, takže můžeš jedním skokem zabít i dva nepřítele naráz......
"Ezio?
Ezio!
Ty spíš!"

"Jé promiň, dlouhá noc a ...."

"Nudíš se viď? Běž domů, matka tě jistě už hledá. Zase se zastav, ale nejprve se předtím pořádně vyspi! Zbohem"

"Zbohem Leonardo"

Byl jsem trochu ospalý, ale já nechtěl spát, proto jsem vyrazil domů a jak jinak než po střechách.
"To lezení po střechách se mi začíná čím dál více zamlouvat...."




Snad se líbí, pokud ano, nezapoměňte dát KP!Wink
Ps: Upravil jsem úvodní díl.
Diego přiložený následující obrázek:


[106.45kB]
Upravil/a Diego dne 08.09.2012 15:15
 
Diego
Líbí se vám to? Mám něco popř. změnit?
 
Norbi
daj novú časť, môj jediný dotaz k tomu celému Grin
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Leneren
to jo je to hezký ikyž jsem to dohrál
 
Diego
Já jen, že to někdo přečte, ale nedá KP/NP a já pak nevím, zda se mu to líbí či nikoli.



Můj edit: Vím, že některé pasáže moc přeskakuji, ale to jen pro tentokrát. Zítra bude takové menší rozuzlení a o víkendu začne jeho CESTA.
Upravil/a Diego dne 30.08.2012 22:50
 
Norbi
Yupí Grin
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Diego
Děkuji všem za 1000 zhlédnutí!
Věřím, že se Vám příběh Ezia bude líbit i nadále, kde se trochu(víc) změní okolnosti a vývoj.

Napíšu(konečně) díl. Od pátku do neděle určitě bude......pokusím se v pátek
 
Norbi
Diego napsal:
Děkuji všem za 1000 zhlédnutí!
Věřím, že se Vám příběh Ezia bude líbit i nadále, kde se trochu(víc) změní okolnosti a vývoj.

Napíšu(konečně) díl. Od pátku do neděle určitě bude......pokusím se v pátek


jak som to otváral tak som sa tešil že už konečne je, no ale pár dní ešte počkám Grin
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Diego
Díl 3: Domov, sladký domov - Dorazil jsem domů a koho tam nevidím....Cristinu.

Cristina: "Ezio! Můj otec po té noci s tebou zuří. Nadává mi a chce mě dát do kláštera! Co jen budu dělat? Jsem tak zoufalá...."

Ezio: "Cože?! Mám nápad! Utečeme spolu! Pryč odtud..."

Cristina: "Ale kam? A jak se o sebe postaráme?"

Ezio: "Nevím kam půjdeme, Řím, Toskánsko, Benátky nebo na dálný východ a tam nás jistě nenajde."

Cristina: "A jak se tam dostaneme?"

Ezio: "To ještě nevím. Kde je teď tvůj otec?"

Cristina: "Šel na nějakou schůzi a vrátí se nejdříve večer."

Ezio: "To je výborné! Rychle běž domů a zabal si věci, ale jen ty které nutně potřebuješ!"

Cristina: "Dobře..."

Cristina odcházela s pláčem a Ezio nevěděl co má teď dělat. Otec mu říkal, aby hlídal matku a sourozence, ale Cristinu měl velice rád.

" Všechno to jde nějak moc rychle....musím si pročistit hlavu" zamumlal si pro sebe Ezio a běžel jak nejrychleji mohl k věži Campanile di Giotto.

Začal zdolávat snad nejvyšší vež ve Florencii a až dosáhl jejího vrcholu, uvědomil si jednu věc. O téhle věži si s Federicem povídali když byli ještě malí, jaké by to bylo na ní vylézt a mít "svět, jako na dlani".

Sedl si na střechu a přemýšlel o budoucnosti, jaká bude? kým bude? kam půjde? To nevěděl.....





Ale vy můžete rozhodnout kam vyrazí.
Jelikož mám v hlavě pár nápadů o vývoji, ve všech městech, které se ve hře(i s datadiskama) objevily. Nechám rozhodnutí na Vás. Pokud samozřejmě budete chtít.

Vím, že je to velice krátké, ale v dalším díle přijde velká událost a to si chci pořádně promyslet.
Diego přiložený následující obrázek:


[76.77kB]
Upravil/a Diego dne 08.09.2012 23:54
 
Chell
len taká poznámka k predošlému dielu. prvá zbran assassinov a hneď taký malý technický zázrak ako skrytá čepel? na neuverenie. a hlavne sa mi zdá že to proste je príliš rýchle. a tie dialógi... pripadajú mi neprirodzené strojené rovnako ako reakcie a rozhodnutia tých postáv. ja napríklad tie dialógi robím tak že si ich najprv niekoľko krát prerozprávam hrajúc za obidve strany a potom sadnem za komp a napíšem Grin
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Diego
Vidím, že nikdo se nechce nějak zapojit do volby, kam by měli ti dva jít.
Co už...

Chell: dík za připomínky, buddu se to snažit vypilovat.Wink
 
SuperHunter
Trochu krátké ne ?
 
Diego
SuperHunter napsal:
Trochu krátké ne ?

Jak bych to napsal....je to takový "rozcestný díl" o budoucím vývoji děje.
Navíc jsem se v ten den nezmohl, ikdyž jsem to radši ani možná neměl psát.........
Ale momentálně mám nedostatek času a taky inspirace.....jak začne zima bude ale času.pes

Díly budou vycházet v rozmezí Pátek-až-Neděle, v tyto tři dny bud psát jeden nebo i více dílů. Přes týden nestíhám.
Upravil/a Diego dne 09.09.2012 23:08
 
SuperHunter
Diego napsal:
SuperHunter napsal:
Trochu krátké ne ?

Jak bych to napsal....je to takový "rozcestný díl" o budoucím vývoji děje.
Navíc jsem se v ten den nezmohl, ikdyž jsem to radši ani možná neměl psát.........
Ale momentálně mám nedostatek času a taky inspirace.....jak začne zima bude ale času.pes

Díly budou vycházet v rozmezí Pátek-až-Neděle, v tyto tři dny bud psát jeden nebo i více dílů. Přes týden nestíhám.


To znám
 
Diego
Další díl bohužel hned-tak nenapíšu, objevily se nějaké soukromé problémy a na tohle zatím nemám čas.
Až je vyřeším, tak přijde pokračování povídky o Eziovi.
Sorry, milý čtenáři
 
Leneren
NEvadí budeme se tešit
 
DragonOzzy
dostal jsem zvrácený nápad že do nové verze Khanova Návratu bych dal pár věcí z AC 2 (ne příběh, ale zbraně apod.)
Sice jsem to nehrál, ale to je myslím jenom dobře, páč aspoň toho nevykradu příliš Grin
Upravil/a DragonOzzy dne 26.10.2012 22:24
Ozzy je daedrickým princem cynismu, metalu, černého humoru a psaní kravin.

Jeho síla roste čtením a komentováním jeho děl.

ALDUINŮV SYN, POVINNÁ ČETBA PRO KAŽDÉHO, KDO NECHCE BÝT CHUDÝ, MÁLO VLIVNÝ, NEBO JINAK CELOSVĚTOVĚ ZBYTEČNÝ
http://cabadaj.hostuju.cz/Stahuj.htm
 
Diego
DragonOzzy napsal:
dostal jsem zvrácený nápad že do nové verze Khanova Návratu bych dal pár věcí z AC 2 (ne příběh, ale zbraně apod.)
Sice jsem to nehrál, ale to je myslím jenom dobře, páč aspoň toho nevykradu příliš Grin

Nemám nic proti, naopak budu rád a u tebe vím, že to bude stát za to.Wink
 
Diego
Inu, pomalu nám začíná zima a jak, jsem říkal.... v zimě je času dost. Do konce příštího týdne napíši další díl o Eziovi.
Ale bude to možná hororovější než předešlé díly.
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4089 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8053 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5477 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4653 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12491 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7331 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6225 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7420 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist