Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Team Fortress 2
BigNord
Scout jsem už já
 
maxinik55
To nevadí, jestli se připojíme na nějakej náhodnej server kde už někdo bude hrát, tak tam může byt klidně i víc scoutů. Ale klidně pudu za snipera, za toho mě to de asi nejlíp.
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
SuperHunter
Někdo musí bejt Medic pro případ nouze
 
BigNord
Super 20 minut čekám než mě to připojí a pak connection failed, mi můžou políbit prdel
 
maxinik55
Vážně? To dělá hodně lidem, já to měl včera za 6 minut, dnes ráno za 5 sekund a dnes odpoledne za 4 minuty Grin mám celkem štěstí. btw. já medic nebudu, absolutně mě to za něj nebaví.
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Nerevar
Jsem Heavy/Medic Smile
 
SuperHunter
Mě na Medicovi štve že má slabý zbraně
 
maxinik55
Ale ta kuše je celkem dobrá, když máš dobrou mušku tak tím můžeš někoho spolehlivě zabít, a když omylem trefíš spoluhráče, tak ho vyhealuješ. A je jasný že medic nebude mít nějaký zbraně hromadnýho ničení, je to přecijen člen týmu, který má bolesti zbavovat, ne ji přinášet Grin
Upravil/a maxinik55 dne 17.08.2012 22:03
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
maxinik55
Zítra budu mít celý den volno, tak kdo by chtěl, mohli bychom něco zahrát. Ať už kooperaci, nebo kterýkoli jiný mód (nebo medieval Grin ). A změnil jsem názor, klidně bych šel i za toho medica, kdyby se ke mně přidal nějaký silný heavy. To je pak smrtelná kombinace, dnes se mi to vyplatilo když jsem s kámošem vyhrál tu kooperaci (konečně Grin ) . Celá hra za medica a šlo to hladce.
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Leneren
já bych taky zkusil jen poštete odkaz neva že sem to nikdy nehrál?
 
Nerevar
lenerene na to neni odkaz zkrátka si na Steamu vyfiltruj hry podle FREE2PLAY a je to ta úúúúplně poslední Wink
 
maxinik55
Ale připrav se že se ti to bude dlouho stahovat. Na hru vyšlo nespočet updatů, a téměř každý den něco nového vyjde. Mě se samotné updaty při rychlosti téměř 2 mb/s stahovali dost dlouho, a to jsem hru instaloval z DVD.
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
maxinik55
Nešel by si teď někdo zahrát? Celkem na to mám chuť, tak kdyby někdo chtěl, napište.

Lenerene, už sis to stáhnul?
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Leneren
Nerevar napsal:
lenerene na to neni odkaz zkrátka si na Steamu vyfiltruj hry podle FREE2PLAY a je to ta úúúúplně poslední Wink

problem já nemám steam a vůbec s ním neumím takže.... nic
 
maxinik55
Ale s tim neumíš nic umět proboha Grin Jenom stáhneš, nainstaluješ, regneš se, stáhneš TF2 a je to. Je to lehký http://store.stea...
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
BadWolf
Tak já bych si možná zjistil o čem to je, a pak bych si to možná mohl zkusit stáhnout - s mým připojením čekejte, že to bude za 10 dní...
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Leneren
ok už stahuju Grin sem king Grin sem zvládl o 30× pokusu se i přihlásit Grin
 
Leneren
ok asi to zkusím za hevyho Grin nebo dema možná pyra ale favoriti sou pro mě demo a pyro
 
maxinik55
Dobře ty GrinGrin Tak až to budeš mít stažený dej vědět, a zahrajem

BadWolf: V podstatě je to multiplayerová týmová akce. Ale nemáš to třeba jak CS, máš zde 9 různých postav, každá má jiné zbraně a vlastnosti a ještě k tomu si můžeš vycraftit nespočet nových předmětů.
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
SuperHunter
Bude se hrát dneska ?
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist