Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Koupě RPG
SuperHunter
Já je zničil cho cho cho
 
maxinik55
Zničit, parchanty jedny. to mě připomělo jeden obrázek http://ico.gamehotshot.com/wp-content/uploads/2012/06/4d3.jpg

Jinak, Badwolfe, Tali nemám rád. Jako ona je dobrá, má dobrej charakter, a působí tak nevinně. Ale jeden nejmenovaný člověk na jendom nejmenovaném fóru mi ji zprotivil Grin
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Whirt
Lidičky... utíkáte mi tu od tématu Wink
 
Authan
Já v ME3 na konci zvolil to sloučení je to asi nejlepší možnost všichni jsou nesmrtelní,získají zkušenosti a vědomosti předešlých ras a navíc umožníte aby Joker s EDI měly normální vztah.Jinak k tématu určitě bych doporučil DA.Reckoning taky zabavilo,ale jenom na chvíly a já to nedohrál.
 
hRDLA
Sakra já tu chci jen poradit člověku co koupit za RPG a místo toho si málem přečtu SPOILER z ME3 kterou jsem ještě nehrál... lidi co je s váma špatně?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Whirt
hRDLA napsal:
Sakra já tu chci jen poradit člověku co koupit za RPG a místo toho si málem přečtu SPOILER z ME3 kterou jsem ještě nehrál... lidi co je s váma špatně?

Nevím co je s nima špatně... Ale strašně rád bych dostal nějakou radu, téměř všechno dobré z RPG jsem si už zahrál a to špatné se prostě hrát nedá... Bohužel mám pocit, že dnes už hrají lidí spíš jen akci, než kvalitní RPG. I Skyrim se tomu musel přizpůsobit Frown
 
hRDLA
Přesně, jak teď opět hraji to FNV, tak vidím, že jak je to o pár let starší tak to má o HODNĚ více RPG prvků než Skyrim. Jestli jinak koukáš po kvalitní RPG hře, vyzkoušej Mount and Blade: Warband (nejlepší díl), to je RPG.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Leneren
hRDLA napsal:
Přesně, jak teď opět hraji to FNV, tak vidím, že jak je to o pár let starší tak to má o HODNĚ více RPG prvků než Skyrim. Jestli jinak koukáš po kvalitní RPG hře, vyzkoušej Mount and Blade: Warband (nejlepší díl), to je RPG.

znám kvalitní rubačka s taktickýmn nádachem dobrý je tam přídavek diplomacy ten to teprv rozjíždí ikdyž je zto po čase trochu klíšé ale Whirte máš rád rpg kde nejde jen o rubání a přesvědčování? tv INqisitorovy jsou i vyšetřování mučení hádanky a logické questy to doporučuju je to sic méně známá hra ale výborná..
 
Whirt
hRDLA napsal:
Přesně, jak teď opět hraji to FNV, tak vidím, že jak je to o pár let starší tak to má o HODNĚ více RPG prvků než Skyrim. Jestli jinak koukáš po kvalitní RPG hře, vyzkoušej Mount and Blade: Warband (nejlepší díl), to je RPG.

Zkusím, Mount and Blade jsem nikdy žádné nezkoušel (!)... Taky mě teď docela zaujala ta Legenda o Grimrocku
Klasická krokovačka a dokonce je tam prý old-school mód, kde si musíš zapisovat mapu na čtverečkovej papír Smile
Upravil/a Whirt dne 18.08.2012 00:37
 
Whirt
Jo... Mě na Inqisitorovi sedí to že je to docela dobře hodnocené ČESKÉ RPG! (To jsem naposledy zažil u již řečených Bran Skeldalu Smile)
 
hRDLA
Mount and Blade: Warband, zkráceně popíšu. Vytvoříš postavu a vyhodí tě to do velkého světa. Můžeš dělat co chceš, ale opravdu. Můžeš být bandita, obchodník (ceny zboží jsou v každých městech jiné a průběžně se mění), vazal jednoho ze šesti království (máme tu Nordy, Slovany, Germány, Araby, Mongoly a Angličany/Francouze) nebo založit vlastní, vesnice a města můžeš zvelebovat nebo plenit nepřátelská. Můžeš se účastni turnajů, vzít si nějakou šlechtičnu, pořádat hostiny. Bojový systém je vážně dokonalý. Hra není vůbec jednoduchá, alespoň ze začátku a třeba taková armáda potřebuje přísun potravin etc. No je toho opravdu hodně, jen ta grafika není nic moc, ale dá se to.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
maxinik55
No, podle toho jak to popisuješ to zní sakra dobře. Že bych to také zkusil? A je tam i nějaký příběh? Jako ve Skyrimu? Nebo je to jen to, jak si napsal, že prostě děláš co se ti zamane?
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Whirt
hRDLA napsal:
Mount and Blade: Warband, zkráceně popíšu. Vytvoříš postavu a vyhodí tě to do velkého světa. Můžeš dělat co chceš, ale opravdu. Můžeš být bandita, obchodník (ceny zboží jsou v každých městech jiné a průběžně se mění), vazal jednoho ze šesti království (máme tu Nordy, Slovany, Germány, Araby, Mongoly a Angličany/Francouze) nebo založit vlastní, vesnice a města můžeš zvelebovat nebo plenit nepřátelská. Můžeš se účastni turnajů, vzít si nějakou šlechtičnu, pořádat hostiny. Bojový systém je vážně dokonalý. Hra není vůbec jednoduchá, alespoň ze začátku a třeba taková armáda potřebuje přísun potravin etc. No je toho opravdu hodně, jen ta grafika není nic moc, ale dá se to.

Páni! Teď si mě nabudil... To je jako žít ve středověku Smile
Hmmm... Možná už vím, čím se na školní rok vyzbrojím - trochou old-school atmosféry a trochou života ve středověku Smile
 
hRDLA
maxinik55 napsal:
No, podle toho jak to popisuješ to zní sakra dobře. Že bych to také zkusil? A je tam i nějaký příběh? Jako ve Skyrimu? Nebo je to jen to, jak si napsal, že prostě děláš co se ti zamane?
(

Žádný není, vytváříš ho ty sám.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
maxinik55
Tak to je dle mého gusta. Jak už napsal Whirt, jako život ve středověku. Netušil jsem že nějaká taková hra vůbec může být.
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
SuperHunter
Týýýýýý jo a prodává se to v GAME/jrc ?
 
hRDLA
Krátká ukázka z online hraní siege modu, Ten multiplayer je také super, na některých serverech jsou i stovky hráčů.

Upravil/a hRDLA dne 18.08.2012 00:53

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
hRDLA
SuperHunter napsal:
Týýýýýý jo a prodává se to v GAME/jrc ?


To nevím, já hrál akorát warez, na steamu mám koupenou with fire and sword, která už není tak dobrá.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
maxinik55
Zatím jsem to neviděl celé, ale to vypadá tak úžasně. Ta grafika není vůbec špatná, na mé poměry.
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Whirt
Konečně dobrý tip! Díky hRDLO! Ještě uvidím jak se to vyvine, ale tohle si rozhodně zahraju Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Problémy s pachem - koupě pozemku a následná stavba domu Archív zodpovězených dotazů 6 04.03.2014 10:19
Koupě dawnguardu? Archív zodpovězených dotazů 5 04.03.2014 00:16
Koupě (aneb volání do tmy) The Elder Scrolls : Arena 3 15.11.2011 23:29
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4646 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist