Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Které RPG z nabídky bych si měl koupit?
Drakensang: The River of Time Drakensang: The River of Time 30%[3 Hlasy]
Kingdoms of Amalur: Reckoning Kingdoms of Amalur: Reckoning 10%[1 Hlas]
Legend of Grimrock Legend of Grimrock 10%[1 Hlas]
Drakensang: The Dark Eye Drakensang: The Dark Eye 10%[1 Hlas]
Fable (jedno které, ale bylo by lepší říct, který díl je nejlepší ;)) Fable (jedno které, ale bylo by lepší říct, který díl je nejlepší ;)) 20%[2 Hlasy]
Inquisitor Inquisitor 20%[2 Hlasy]
Počet hlasů : 10
 Tisk diskuze
Koupě RPG
Whirt
Spousta lidí využívá toto fórum k výběru té nejlepší hry, kterou by si měly koupit. Já sice o prázdinách moc nehraju, ale chci se vyzbrojit na školní rok a tak mě zajímá, které RPG z nabídky by jste mi doporučovali koupit. Ano jsou to pouze RPG, protože já jednoduše považuju RPG za nadřazený žánr (Grin) ať si kdo chce co chce říká... (Ano jsem žánrový rasista Grin)
Takže jsem si do užšího výběru vybral tyto - téměř o nich nic nevím, jen to málo abych si je vybral do užšího výběru Wink

Drakensang: The River of Time
Drakensang: The Dark Eye
Fable (jedno které, ale bylo by lepší říct, který díl je nejlepší Wink)
Inquisitor
Legend of Grimrock
Kingdoms of Amalur: Reckoning


Můžete mi i doporučit něco co není v nabídce, ale je velká pravděpodobnost, že jsem to už hrál Smile
Díky za rady Wink
Upravil/a Whirt dne 17.08.2012 14:29
 
Leneren
Zkua inqisitora je to i velmi složitý na IQ a pamět a Amalur je taky dorý ale ne pokud nemáš rád WoW je to v tom komks stylu jo a Whirte vymaž už ten spam v Myths!Grin
 
hRDLA
Já doporučovat nebudu, ale z toho co jsem vydedukoval. Tak bych nedoporučoval Fable III jelikož dosti zklamal, dále bych to samé řekl o kingdoms of amalur. V Drakensang: The Dark Eye bych upozornil na to, že zde je bojový systém stejný jako ve wow nebo dragon age (čili autoattacking se spoustou skillů)

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Whirt
leneren napsal:
Zkua inqisitora je to i velmi složitý na IQ a pamět a Amalur je taky dorý ale ne pokud nemáš rád WoW je to v tom komks stylu jo a Whirte vymaž už ten spam v Myths!Grin


Díky za radu... BTW. Já vůl sem tomu tématu nedal název Grin
 
Leneren
Grin ale jinak nic jinýho doporučit nemohu Grin
 
MightRider
Nó já nevím o čem všechny ty RPG sou ale já bych si typnul ze to Kingdoms of Amlaur by mohlo bejt dobre
 
Leneren
MightRider napsal:
Nó já nevím o čem všechny ty RPG sou ale já bych si typnul ze to Kingdoms of Amlaur by mohlo bejt dobre

typovat není dobrý ale amalur no je jak pro koho musíš tomu přijít na chut....
 
MightRider
leneren napsal:
MightRider napsal:
Nó já nevím o čem všechny ty RPG sou ale já bych si typnul ze to Kingdoms of Amlaur by mohlo bejt dobre

typovat není dobrý ale amalur no je jak pro koho musíš tomu přijít na chut....


A tz vis o cem je Amalaur<<
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Leneren
MightRider napsal:
leneren napsal:
MightRider napsal:
Nó já nevím o čem všechny ty RPG sou ale já bych si typnul ze to Kingdoms of Amlaur by mohlo bejt dobre

typovat není dobrý ale amalur no je jak pro koho musíš tomu přijít na chut....


A tz vis o cem je Amalaur<<

jo vím já to hrál............
 
Whirt
Já jediné co vím o Amalaur, je to, že tam designera dělal hlavní level designer Oblivionu Smile
Takže v podstatě nevím o co jde, jen to, že tam možná bude trocha nádechu grafického stylu z Oblivionu Wink
 
Leneren
Whirt napsal:
Já jediné co vím o Amalaur, je to, že tam designera dělal hlavní level designer Oblivionu Smile
Takže v podstatě nevím o co jde, jen to, že tam možná bude trocha nádechu grafického stylu z Oblivionu Wink

s tím nepočítej je to jako komiks a jinak hratelnost je neco jako oblivion (myslím na stejné úrovni)ale když tomu příjdeš na chut tak je to dobrý ale doporučuju hlavně Inqisitora...
 
Whirt
leneren napsal:
Whirt napsal:
Já jediné co vím o Amalaur, je to, že tam designera dělal hlavní level designer Oblivionu Smile
Takže v podstatě nevím o co jde, jen to, že tam možná bude trocha nádechu grafického stylu z Oblivionu Wink

s tím nepočítej je to jako komiks a jinak hratelnost je neco jako oblivion (myslím na stejné úrovni)ale když tomu příjdeš na chut tak je to dobrý ale doporučuju hlavně Inqisitora...

Koukal sem se na screeny Amaluru a musím říct, že z toho lehký nádech toho jeho stylu cítím (každý umělec má "duši", kterou do každého svého výtvoru vkládá) Ale rozhodně to nevypadá jako Oblivion. Uvidím, jak se ještě vyjádří ostatní, zatím mě zaujaly hlavně Legend of Grimrock, Inqisitor a Amalaur...
 
maxinik55
Zkus Dragon age Origins, moc dobré RPG s dobrým příběhěm. Hratelnost je ale úplně jiná než u Skyrimu, podívej se na nějaké gameplaye
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Whirt
maxinik55 napsal:
Zkus Dragon age Origins, moc dobré RPG s dobrým příběhěm. Hratelnost je ale úplně jiná než u Skyrimu, podívej se na nějaké gameplaye

Dragon Age už jsem hrál (bohužel nedohrál - přestalo mě to nějak bavit)... Někdy se k němu vrátím, ale na DA rozhodně už nemám pro tenhle rok chuť - je to taká jednohubka, která má atmosféru, ale rychle se ohraje - rozehrával sem ji dvakrát a vždy jsem skončil poměrně po stejné době hraní Wink
 
maxinik55
No, mě se neohrála. Zažil jsem se do příběhu a nepustilo mě to. Taky se mi tam líbí že každá postava ve vaší partě má nějaký příběh, a pro každou jsou tam nějaké vedlejší úkoly. A hodně se tam mluví, což je jenom dobře
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
scorpioncz
Whirt napsal:
maxinik55 napsal:
Zkus Dragon age Origins, moc dobré RPG s dobrým příběhěm. Hratelnost je ale úplně jiná než u Skyrimu, podívej se na nějaké gameplaye

Dragon Age už jsem hrál (bohužel nedohrál - přestalo mě to nějak bavit)... Někdy se k němu vrátím, ale na DA rozhodně už nemám pro tenhle rok chuť - je to taká jednohubka, která má atmosféru, ale rychle se ohraje - rozehrával sem ji dvakrát a vždy jsem skončil poměrně po stejné době hraní Wink
a znáš Mass Effect ? ( je jedno který díl Grin ) to je sci-fi střílečka s prvky rpg Wink zrovna hraju 3 se savy z 1 a 2 ( to úplně mění hru Grin ty rozhodnutí jsou fakt good Grin )
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
maxinik55
No, jednička je vyloženě sci-fi RPG, další dva díly jsou střílečky s prvky RPG, jak si napsal. Mass Effect je jednoznačně nejlepší herní série jaká dnes existuje. Teda, podle mě.

scorpioncz: A nezapomeň si stáhnout to DLC extended cut, abys měl rozšířené konce Smile
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Whirt
scorpioncz napsal:
Whirt napsal:
maxinik55 napsal:
Zkus Dragon age Origins, moc dobré RPG s dobrým příběhěm. Hratelnost je ale úplně jiná než u Skyrimu, podívej se na nějaké gameplaye

Dragon Age už jsem hrál (bohužel nedohrál - přestalo mě to nějak bavit)... Někdy se k němu vrátím, ale na DA rozhodně už nemám pro tenhle rok chuť - je to taká jednohubka, která má atmosféru, ale rychle se ohraje - rozehrával sem ji dvakrát a vždy jsem skončil poměrně po stejné době hraní Wink
a znáš Mass Effect ? ( je jedno který díl Grin ) to je sci-fi střílečka s prvky rpg Wink zrovna hraju 3 se savy z 1 a 2 ( to úplně mění hru Grin ty rozhodnutí jsou fakt good Grin )

DA a ME je pro mě velice známé, mám dávno dohrané i s rozšířeným koncem (který mě mimochodem zklamal). Tohle jsou známé značky a jelikož se mi známé značky dostanou pod ruku téměř po vydání, tak je znám a mám dohrané. Proto jsem si vybral hry, které nejsou příliš známé ale jsou dobře hodnocené - neznámé hry se k člověku nedostanou tak rychle a někdy bývají i lepší než hry, které jsou neustále propagované amluví se o nich všude, na všech webech, ve všech časopisech, adt...
 
scorpioncz
maxinik55 napsal:
No, jednička je vyloženě sci-fi RPG, další dva díly jsou střílečky s prvky RPG, jak si napsal. Mass Effect je jednoznačně nejlepší herní série jaká dnes existuje. Teda, podle mě.

scorpioncz: A nezapomeň si stáhnout to DLC extended cut, abys měl rozšířené konce Smile
právě Grin nejprve jsem to dohrál s normálními a dal jsem to modrý rozhodnutí (myslím ovládnutí Grin ) a nedávno jsem stáhnul ty rozšíření ( až na toho protheana Frown (nebyl zdarma Grin ) ) a teď se chci nechat překvapit na nový konec Grin , ale nechápu co někteří lidé nechápali na tom starém konci Frown
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
scorpioncz
Whirt napsal:
scorpioncz napsal:
Whirt napsal:
maxinik55 napsal:
Zkus Dragon age Origins, moc dobré RPG s dobrým příběhěm. Hratelnost je ale úplně jiná než u Skyrimu, podívej se na nějaké gameplaye

Dragon Age už jsem hrál (bohužel nedohrál - přestalo mě to nějak bavit)... Někdy se k němu vrátím, ale na DA rozhodně už nemám pro tenhle rok chuť - je to taká jednohubka, která má atmosféru, ale rychle se ohraje - rozehrával sem ji dvakrát a vždy jsem skončil poměrně po stejné době hraní Wink
a znáš Mass Effect ? ( je jedno který díl Grin ) to je sci-fi střílečka s prvky rpg Wink zrovna hraju 3 se savy z 1 a 2 ( to úplně mění hru Grin ty rozhodnutí jsou fakt good Grin )

DA a ME je pro mě velice známé, mám dávno dohrané i s rozšířeným koncem (který mě mimochodem zklamal). Tohle jsou známé značky a jelikož se mi známé značky dostanou pod ruku téměř po vydání, tak je znám a mám dohrané. Proto jsem si vybral hry, které nejsou příliš známé ale jsou dobře hodnocené - neznámé hry se k člověku nedostanou tak rychle a někdy bývají i lepší než hry, které jsou neustále propagované amluví se o nich všude, na všech webech, ve všech časopisech, adt...
v tom máš pravdu Wink např. vietcong - svého času to bývala dost dobrá střílečka a já jí ještě teď hraju s kámošema Wink
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Problémy s pachem - koupě pozemku a následná stavba domu Archív zodpovězených dotazů 6 04.03.2014 10:19
Koupě dawnguardu? Archív zodpovězených dotazů 5 04.03.2014 00:16
Koupě (aneb volání do tmy) The Elder Scrolls : Arena 3 15.11.2011 23:29
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist