Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Peníže ve Skyrimu??(tipy/triky)
Trhanec
SIce jsem mág, ale v rámci levlování si stejně vyskiluju blacksmithing... nějaký tipy co vyrábět, abych si vydělal?
 
TOM_cz
No já třeba použil celke obyč sekeru(prodej za 6) a kámen duší obyč. (prodej za 4) , obojí jsem našel. Po očarování čímkoliv byla sekera kterou jsem prodal za 166, sice nic moc ale jelikož tyto věci nacházím celkem ve velkém tak zisk slušný.
 
Gandalf
Taky je dobrý sbírat,Dračí šupiny a kosti ty vynášej taky docela hodně
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
tonym95
TOM_cz napsal:
No já třeba použil celke obyč sekeru(prodej za 6) a kámen duší obyč. (prodej za 4) , obojí jsem našel. Po očarování čímkoliv byla sekera kterou jsem prodal za 166, sice nic moc ale jelikož tyto věci nacházím celkem ve velkém tak zisk slušný.


obyč kámen duší za 4?? Shock to je hodně málo a očarovaná sekera za 166? Shock to já prodávám za 166 obyč dýku když jí očaruju nejmenšim kamenem ... moje sekera kterou sem si vyrobil a očaroval má cenu přež 6500
 
TOM_cz
tonym95 napsal:
TOM_cz napsal:
No já třeba použil celke obyč sekeru(prodej za 6) a kámen duší obyč. (prodej za 4) , obojí jsem našel. Po očarování čímkoliv byla sekera kterou jsem prodal za 166, sice nic moc ale jelikož tyto věci nacházím celkem ve velkém tak zisk slušný.


obyč kámen duší za 4?? Shock to je hodně málo a očarovaná sekera za 166? Shock to já prodávám za 166 obyč dýku když jí očaruju nejmenšim kamenem ... moje sekera kterou sem si vyrobil a očaroval má cenu přež 6500


Nebuď lama... je rozdíl mezi hodnotou předmětu a cenou za kterou to prodáš... Smile A cenu za kterou to prodáš má každý jinou, protože to záleží na tom jak sis vylepšil perk SPEECH (v angličtině).

Takže samozřejmě, že v mém příspěvku nešlo o samotnou cenu daného předmětu , ale o to, že je obrovský nárust zisku, pokud očaruješ předmět, než když ho a kámen prodáš zvlášť... Wink
 
Kaunmann
na prvních pár levelech je dobrý štípat dříví ve Vorařově pro Hoda.
za hodinku se dá vydělat přes 3000.Hod má navíc neomezenou zásobu u sebe takže můžete vydělat třeba 50000 když budete mít trpělivostSmile krásně sem si hned vydělal na svůj domeček v Bílém průsmyku Smile Je to sice trochu nuda ale vyplatí se.

PS: neodbíhejte pokaždý když vám hrozí že budete přetížení.další stupeň přetížení neexistuje takže můžete nést třeba 5000kg a špalek na štípání je hned vedle Hodova baráku.dobrý je štípat v noci protože Hod spí a nemusíte ho nikde hledat
 
Freani
Přece nebudu dělat rukama Grin Navíc, pokud člověk dělá questy a čistí průběžně sem tam nějaké dungy, za chvíli neví, co dělat s prachama. Stačí jen prodávat loot, jen za drahé kameny, které jsou v každé druhé truhle, je tolik peněz, až z toho jde hlava kolem.
Jen Dan Vávra je taková lama, že si za 40 hodin hraní nedokázal vydělat ani na ten nejlevnější dům.
 
PaolaChief
Hrajem za zlodeja. To znamená, že nič, čo sa len trochu podobá na prácu nie je pre mňa. mám haldu peňazí z truhlíc. nič nekupujem ale mám všetkého dosť, stačí len sa obzerať okolo seba, nájdem všetko potrebné. takže peniaze sú mi vlastne na nič. Ako zlodej a neskôr nájomný vrah nemôžem mať predsa dom na námestí. Ledaže by som sa dal na politiku
 
cc355
ahoj, no já mám s penězi pořád problém... nemám skoro nic, i když prodávám jak divej. Snažím se dostat ke kovážství na 100... jsem asi na 84. Za jednu lekci u kováže dávám kolem 4300. Za level je možné 5x se za ním otočit... to máte skoro 30 000 za 1 level a v obchodech mají kupci jen něco kolem 750. Prodávám ve Vorařově, Bílém průsmyku a v Samotě... takže asi takhle.. asi půjdu na dřevo do Vorařova :-))) Jinak hra je to opravdu super. Mám level 32, Nord. Skiluju kovářství.. pak jednoruční, lukostřelbu a trochu plížení. Hlavně ale to kovářství... chtělo by to najít pořádný poklad.. tak aspoň 100 000 :-)))
 
Freani
Nezlob se na mě, ale platit za lekce kovářství je podle mě naprostá blbost. Kdybys řekl, že si takhle expíš dejme tomu nějaký druh magie, nebo alchymii, ale kovářství Shock Jeden ze skillů, který se dá opravdu rychle a za chvíli vycvičit jen pouhou výrobou a navíc materiál k tomu potřebný máš za babku. Tak to se pak nediv Grin
Já po nějakých 200 hodinách hraní mám dle statistiky vyděláno nějakých 1,2M. U sebe mám asi 400k. Zbytek peněz padl na craft, na cvičení skillů, na domy a já už nevím na co, ale nikdy jsem neměl nouzi o peníze a platil jsem si jen za cvičení skillů, které jsem primárně neexpil, tzn. hlavně za magii a alchymii.
Upravil/a Freani dne 08.12.2011 18:46
 
Sammael
u Temného Bratrstva je to dobré, ale i u cechu zlodějů je to dobré, dostaneš cifšpionskou misi takže někam přijdeš, přepíšeš knihu a vratíš se pro 500 Grin dělej to tak hodinu a máš vystaráno Grin sice z toho budeš magor, ale co už Grin
 
DarkWarrior
Já vykrádám kapsy a domy GrinGrinGrin
Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin,
Wahdein vokul mahfaeraak ast vaal
Ahrk fin norok paal graan
fodnust vok zin dro zaan
Dovahkiin fah hin kogaan mu draal!


!Jsem holka a miluju DRAKY + VLKODLAKY!
!Uctívám Alduina!
"Nic není pravda, vše je dovoleno"
(Assassin's Creed - heslo zabijáků)
 
Norbi
najlepšie je zobrať u zlodejov tú úlohu že máš ukradnúť 500 zlata v nejakom území, lebo môžeš predať ukradnuté veci a ešte dostaneš peniaze Grin
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Mahoney
Nejvíc vyděláš když budeš procházet různý pevnosti, věže atd..
 
Diego
Stačí zabíjet bandity, ti mají vždycky peněz dost.
 
Mahoney
Diego napsal:
Stačí zabíjet bandity, ti mají vždycky peněz dost.


a navíc i věci co se dají prodat..
 
Diego
Reject napsal:
Diego napsal:
Stačí zabíjet bandity, ti mají vždycky peněz dost.


a navíc i věci co se dají prodat..

a recyklovat a získat z nich suroviny...
 
GeraltBilyVlk
ekologu Elf
 
BigNord
Hrajete-li s módy tak je dobrý tento. Můžete přetavovat nějaké věci. Například stříbrné svícny na stříbrný ingot. Já to ještě nevyužil ale momentálně mám v invu asi 20 stříbrných věcí
 
Lord Rade
Možná ze začátku.. ale pak si kladeš spíš otázku za co ty peníze utrácet.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist