Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Tichošlápek v těžké zbroji
ondras
Zdar...chtěl jsem se s váma podělit o mioji zkušenost s plížením v těžké zbroji....Jsem na 42 levelu (Imperial, jednoruční zbraně, těžká zbroj, plížení, luk, dýky)...když použiju kouzlo "Utlumení" a loknu nějakej lektvar tak zustanu i jako těžkooděnec docela neviditelnej...jen se mi nechce začínat skillit lehkou zbroj...nebo je to fakt lepší?Někde jsem slyšel že je to fakt jedno...Líbí se mi že můžu vybít celou pevnost jeden po druhým a místnost po místnosti s kudlou a lukem a šefa si dát na ferovku s jednoručkama a bez štítu:-)
 
ondras
Myslím si že je to docela konkretní otázka a podobný tema jsem nenašel.....takže ano, myslím si že založit nový tema bylo vhodný a na místěWink
 
Ligos
Pod pojmem "konkrétní otázka si teda vybavím něco jinýho Grin Hele osobně si myslím že je jedno jakou máš zbroj. Já hraju za upíra, takže se taky občas musím plížit. Na sobě mám těžkou zbroj, ale plížení celkem na vysoké úrovni, takže je vše v pohodě...
Upravil/a Ligos dne 11.08.2012 13:19
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
GeraltBilyVlk
ono lehká zbroj je pro prizení vhodnějsí ovšem tězká zbroj je lepši když se něco , s prominutím, pos*** takže pokud ti nevádí že tvoje pližení bude meně učine tak jed v postatě

tězká zbroj- nižsí uspěch pližení- větši šance na přežití když se plizení nepovede
lehká zbroj- vyssi uspěch pliženi-mensi sance na přeziti když se plizení nepovede
 
Readyxx
tak tak nedavno sem udelal uroven 81 mam tezkou zbroj a plizeni mi nak problem nedelaKnight
 
https://www.facebook.com/zdenek.hradil.71
Rigan
mensi sance na přeziti když se plizení nepovede <- pekna blbost Smile Je jasné že má menej zbroje pokiaľ naňho niekto zaútočí priamo. Ale pokiaľ sa vieš plížiť a vieš hrať za Assassina a dobre ovládať luk tak sa aj po odhalení ku mne nikto nedostane na takú vzdialenosť aby sa ma čo i len dotkol Grin

Slávičí zbroj a ideš Wink Ale je to čisto na tebe v čom budeš chodiť Smile
Upravil/a Rigan dne 12.08.2012 11:58
Prvá hra
Nord, 61 level, Full Mág Elf
Druhá hra
Khajit, 37 level, Assassin Luk
 
hRDLA
Rigan napsal:
mensi sance na přeziti když se plizení nepovede <- pekna blbost Smile Je jasné že má menej zbroje pokiaľ naňho niekto zaútočí priamo. Ale pokiaľ sa vieš plížiť a vieš hrať za Assassina a dobre ovládať luk tak sa aj po odhalení ku mne nikto nedostane na takú vzdialenosť aby sa ma čo i len dotkol Grin

Slávičí zbroj a ideš Wink


A proč by to měla být blbost, je to naprosto logické. Máš méně obrany/armoru, takže je tě lehčí zabít, když už uděláš tu blbost a necháš se odhalit.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Rigan
Blbosť je keď máš luk a niekto sa vôbec k tebe dostane. Ľudská blbosť aj to keď ťa odhalia. Nehovorím že ľahká vs ťažká zbroj v boji by obstála v priamom ťažká. Ale pokiaľ sa zameriava na plíženie a sem tam "férovku" 1vs1. Tak si myslím že ťažká zbroj ti je k ničomu. Ale ako som povedal je to podla toho ako chce on. On hrá za svoju postavu nie ja. Ja som iba vyjadril svoj názor. Assassin nemali by ťa odhaliť a aj keď ťa odhalia tak by sa k tebe ani nemali dostať. Ale iba nemali.
Prvá hra
Nord, 61 level, Full Mág Elf
Druhá hra
Khajit, 37 level, Assassin Luk
 
dainn
J úplně jedno jakou zbroj na sobě hráč má. Klíčové je, že dokonce ani nemusí být výborný plížil, když je zbroj řádně očarovaná! Sám mám v botách jak kouzlo Utlumení, tak i posílení plížení a zkoušel jsem plížení na 16 levelu skillu a byl jsem prakticky neviditelný. Protože fandím ebonitové zbroji, tak mám těžké zbroje, ale stejně tak to jde i u Lehké zbroje, rozdíl v tom žádný není. Osobně považuji za klíčové znalosti být mistrem očarování (dvě očarování na jednu věc) a mistrem kovářem. Vše ostatní je již pouhou věcí vkusu.
Umbram fugat veritas
 
Mike
Předpokládám, že vyřešeno.


Zamykám a přesouvám do archivu.
V případě jakýchkoli dotazů mne kontaktujte pomocí soukromé zprávy.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist