Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Kruhy v obilí a jejich tvorba
Diego
Lord Rade napsal:
Tak tady máš další útržek z toho textu:

Mayové nás varují před zvýšenou sluneční aktivitou, kdy na nás Slunce bude vrhat svou energii. Ta by u nás mohla vyvolat jisté změny a to změny na našich satelitech, tím, že je spálí nebo vyřadí z provozu, protože v tuto dobu Země bude stát přímo proti Slunci a to nebezpečné je. Nakolik, to nikdo neodhadne, stalo se tomu již dříve několikrát. A dokonce tím došlo k přepólování Země, během několika let. Ale teď by to bylo nebezpečné z toho důvodu, že žijeme v moderním světě plném počítačů, elektrického topení, satelitů, GPS, internetu, mobilů, radií a vše u nás funguje na elektrickou energii. Tomu může být konec, pokud na nás Slunce vyšle svou energii, která dokáže spálit naše satelity, elektrické rozvodny a stožáry. Světu by prý trvalo 6 až 10 let než by se vše dalo do původního stavu. To však ještě stále neznamená konec světa. Jen se svět očistí a obrodí. Dělo se tomu tak dříve a dít se bude i nadále. Bohužel moderní člověk tomu nastavěl překážky, které mohou být zničeny.

Vraťme se ke konci roku, který Mayové označují i za nový počátek nového věku. Tento nový věk, by nám měl odhalit nové věci. Měli bychom najít jinou cestu, cestu svobody bez materiálního zajištění. Měli bychom začít vnímat přírodu a zvěř kolem nás a měli bychom se naučit poslouchat krom sebe i ostatní. Věřte, že se na tento okamžik těším. A že ho nutně potřebujeme, abychom si uvědomili, že v této chvíli ubližujeme nejen Zemi, ale i nám samotným.
_________________

No nevím jak by někteří vydrželi několik let bez elektřiny aniž by se nešli vraždit do ulic.. No ale já doufám že opravdu dojte k tomu co se píše v posledním odstavci.. taky jsem o tom slyšel v jednou dokumentu..

Přesně tohle by dnešnímu světu prospělo! No tak nebude elektřina, no bóže....
 
Lord Rade
Okey takže pro jistotu začnem zakládat gang potulných hudebníků už teď. A myslím že dřív nebo později se něco takového doopravdy stane.. myslím si že teď jsme navrcholu a příroda nás bude muset usměrnit jinak ji nadobro zničíme..
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Vitek222
už přestan mluvit(psát)Grin.Probouzíš ve mě obavy a já se bojímGrinGrin Já jsem na elektřině závislejSmile.
Trochu o konci světa zaviněním slunce: bude to za 20 miliard let a o to se nemusíme staratGrin
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Diego
Kéž by ta změna byla co nejdříve.....

Protože jinak ze Země nezbyde vůbec nic......opravdu nic.
 
koniaash
Jak zpívá Umbrtka- Slunce je Hitler! Grin
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Whirt
Lord Rade napsal:
Okey takže pro jistotu začnem zakládat gang potulných hudebníků už teď. A myslím že dřív nebo později se něco takového doopravdy stane.. myslím si že teď jsme navrcholu a příroda nás bude muset usměrnit jinak ji nadobro zničíme..


Tak jo... Už umím polovinu dragonborn comes na kytaru Wink
 
Vitek222
NeznámGrin
No kácet pralesy a vylejvat chemikálie do moří a vyvraždovat zvířata světu nezakážemeSad my už vůbec neGrin
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
koniaash
Jednou mi jistá moje kamarádka v totální opilosti tvrdila naprosto vážně, že je třeba vybít tuleně, aby bylo dost kožešin Grin A ono se o těch pralesech hezky mluví, ale hůře provede... Ti lidé tam nejsou žádní indiáni a potřebují práci. Bez těžby dřeva by chcípli hlady
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Lord Rade
Můj oblíbenej postapo song od skupiny Darkseed, kterej byl použit pro hru The Fall:Last days of gaia. Když už se tu o tom bavíme Grin


http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Vitek222
Nemusej kácet jen ty pralesySmile
Já viděl spousty dokumentů jak ti lidé tam žijou...Ale málo z nich má na to aby se tahalo z dřívým(samozřejmě nemyslim rukamaGrin)
A indiáni jsouSmilenějaký kmen dokonce na těch stromech žije a z jejich korun sbírají medSmile
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Whirt
Hej ale teď jsem si představil ten svět... Jaký je zmatek jak se tvoří různé povídačky o lidech kteří mizí v lesích... A jak jednoho dne se narodí hrdina, který nás z "doby temna" vysvobodí Wink
 
Vitek222
ti chudáci v pralesích nevědí ani co je to 'reklama'Grin
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
koniaash
Samozřejmě, že v té amazonii jde o lidi indiánského etnika, ale žádné divochy. A nemluvil jsem tak úplně o těžbě dřeva, jako spíše potřebě orné půdy ( která se na těchto územích rychle vyčerpá ). Ono se o ekologii dobře mluví od počítače, když člověk chlastá pivo z plastu a do práce jezdí autobusem. Ono vůbec to ekologické smýšlení západu je na hlavu- např. elektromobily- výroba jednoho v důsledku vytvoří tolik škodlivin jako dvacet šestiválců za celou dobu provozu
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Lord Rade
Když si člověk vybaví kolik zvířat jsme vyhubili a kolik druhů denně vymírá.. kolik jsme toho vykáceli a vybudovali za posledních 100 let... a kolik miliard lidí za těch sto let přibylo.. Tak nechci vědět jaký to tu bude za dalších sto let.. Příroda úplně pryč a zvířata uvidíte možná tak v zoo..
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Diego
Lord Rade napsal:
Když si člověk vybaví kolik zvířat jsme vyhubili a kolik druhů denně vymírá.. kolik jsme toho vykáceli a vybudovali za posledních 100 let... a kolik miliard lidí za těch sto let přibylo.. Tak nechci vědět jaký to tu bude za dalších sto let.. Příroda úplně pryč a zvířata uvidíte možná tak v zoo..

Proto říkám, že je čas na změnu!wow

A velkou změnu.....
Upravil/a Diego dne 16.08.2012 17:32
 
koniaash
Souhlasím, že např. vybití bizonů apod. byla zvěrstva a populační exploze ( zejména v 3. ssvětě ) je riziko, ale za tyhle dnešní problémy můžeme děkovat především dlouhému období relativního míru a blahobytu. Ono by úplně stačilo, kdyby lidi sedali do aut po čtyřech ne po jednom a pokaždý si nebrali v krámě novou igelitku.
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Lord Rade
Diego napsal:
Lord Rade napsal:
Když si člověk vybaví kolik zvířat jsme vyhubili a kolik druhů denně vymírá.. kolik jsme toho vykáceli a vybudovali za posledních 100 let... a kolik miliard lidí za těch sto let přibylo.. Tak nechci vědět jaký to tu bude za dalších sto let.. Příroda úplně pryč a zvířata uvidíte možná tak v zoo..

Proto říkám, že je čas na změnu!wow

A velkou změnu.....


Proto doufám, že přijde něco neuvěřitelného tento rok a vše se nadobro změní... a pokud se nic nestane a Májové si z nás dělaj prdel tak už jsme odepsaní..
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
koniaash
Včélka Máááájáááá... Malá uličnice včelka Máááájááá.... Grin
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Whirt
No ten kalendář je už stejně v podstatě vyvrácen - našel se jeden, kterej pokračuje dál a nepíše o žádné významné události kolem data 21.12. 2012... No co víme... Třeba se spletly a následující rok vydaly nový, aktualizovaný Grin
 
Mike
Whirt napsal:
No ten kalendář je už stejně v podstatě vyvrácen - našel se jeden, kterej pokračuje dál a nepíše o žádné významné události kolem data 21.12. 2012... No co víme... Třeba se spletly a následující rok vydaly nový, aktualizovaný Grin

21.12 uvidíme, jestli je to celé kravina, nebo jestli se fakt něco stane... Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy Skyrim - dotazy, návody,.. 431 02.07.2018 22:14
Vaše tvorba Pokec 204 16.10.2015 21:41
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4089 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8054 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5478 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4653 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12492 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7332 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6225 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7423 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist