Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Vzhled fora! [návrhy na lehkou změnu]
oglop
[edit] - nevim jesli je to dokonce ve správné sekci nemůžu se doklikat na svuj přispěvěk]

Ahoj chtěl jsem něco napsat na to forum a celkem mi trvalo, najít správnou sekci.

Uvodni stráka fora je hrozně nepřehledná, já sice nemám skoro žádnej cit pro grafiku, ale tohle jsou problémy jak to vidím já.

začnu to od konce


1)Moderuje: Moderátor --- podle mě naprosto nedůležité zbytečně zastiňuje zbytek

2)Právě je zde: 15 host(ů), Gothrin, MSP -- tenhle údaj je celkem užitečný, ale nemusí bít do očí na první pohled.

Je sice hezké, že vidíme, kdo je moderátora, kdo právě téma/subforum.. čte, ale to že je to tučné hrozně zastiňujě zbylý opravdu důležitý text (ten co člověk hledá když na forum přijde) ...


3)Skyrim - obecně --- (nějaká) taková barva není moc vhodná pro odkaz jež je názvem tematu/subfora, navíc to celé přebíjí, výše zmíněné informace, je to sice dobře vidět na první stránce (ale všiml jsem si toho až teď)

4)Hlavní debaty, rozděleno na více kategorií - tohle se mi zdá celkem v pořádku, až na to že to zase neni skoro vidět, jinak po vzhledove strance nijak rušivé a přesto plnící svů účel Smile

Moje doporučení

začnu 3) tady bych doporučil změnit buď font odkazu nebo ještě lépe jeho barvu
a:link {color: barva} /* nenavštívený */

při
a:hover {color: red} /* při najetí myši */ - už je to celkem jedno potom


Tento článek byl napsán po testování na lidech,
testované suběkty: Já, Spolubydlící
Já - předevčírem u oběda - vubec jsem se tu nevyznal ihned jsem forum zavřel
Já - včera večer - asi 40 sekund jsem hledal správnou sekci, ale přestalo mě to bavit - zase jsem to zavřel
Já - dnes ráno - opět jsem se pustil do čtení tentokrát jsem překousl nechuť zbytečného hledání a napsal tento článek

Spolubydlící - včera večer neviděl vubec nic (byl trochu pod obraz)
Spolubydlící - dnes ráno (šel kolem mě ze sprchy a ptal se co to mám, ukázal jesm že forum) - na první pohled neviděl vubec nic


Toť mé postřehy, snad se budou hodit Smile
Upravil/a oglop dne 16.11.2011 11:39
 
PET77
S temi poznamkami maximalne souhlasim. Nadpis kategorie zcela zapadne v zaplave vytucnenych poznamek s nulvou informacni hodnotou, takze navigace po foru je, minimalne zpocatku, dost klopotna. To ze inverzni zobrazeni taky neni uplne idealni uz nechavam stranou...
 
oglop
mno s tim souvisí i to, že jsem to dal do špatný sekce ..
mohl by to moderator aspon presunout? Smile
diky
 
castle
oglop: Jak dlouho tu jsi?Shock ShockMylím že moc dlouho tu nejsi počkej 2 měsíce a zvykneš si pokud ne tak teprve pak zakládej toto téma.Pfft Pfft Pfft
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
Barbar
castle-kristep rosím tě fakt si dej jiný sig..Buď ohleduplný na ostatní.
 
MortuusDominus
Přesunuto, když jsme tak u těch připomínek, chtělo by to udělat něco, aby bylo rovnou vidět výpis podsložek ve složce ...
Catsle - já si třeba nezvykla a jsem tu od začátku ... než něco konkrétního najdu, tak to i kolikrát trvá, hlavně teď, je tu takovejch témat, že ztrácím přehled.
 
castle
Barbar: Jo jasně, jenom že oglop a PET77 je tu od dneška, vůbec neoceňují práci těch co to tu dělají, jako kdyby to tu sem napsal nějaký člen co je tu 2 měsíce a pořád mu to vadí a připadá nepřehledný tak to je jiná.Grin Grin GrinMortuusDominus: Když to jsem píšeš ty tak to je jiná, ty jsi tu od začátku, za to oglop je tu od včera.Grin
Upravil/a castle dne 16.11.2011 14:55
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
serzaeb
Já osobně jsem zde také zaregistrován krátce a nemám ani moc příspěvků, nicméně na stránky chodím již přes 2 měsíce a pročítám si co je nového včetně diskuze. Nezbývá mi než souhlasit s prvním příspěvkem a nějaké kecy o tom, že se zaregistrovali včera mne nechávaj úplně v klidu.

Místo toho abych vyvolával zbytečné flame jsem si prohlédl zdrojový kód hlavní stránky fóra a našel chybu, která to způsobuje.

takže pro kodéry:

1. V CSS nemáte nadefinovaný styl pro 'forum_name'
2. Odkazy na subfora berou nadefinovaný styl pro odkazy:
Zdroj stáhnutí  Code
a {
    color: #C5C5C5;
    font-size: 10px;
    text-decoration: none;
}



3. popisy subfora máte nadefinované jako small:
Zdroj stáhnutí  Code
.small {
    font-size: 10px;
    font-weight: normal;
}




Všimněte si, že odkaz a popis mají stejnou velikost písma.

možná náprava:
1. nadstavit velikost písma pro celou stránku např.:
Zdroj stáhnutí  Code
 html, body {
      font-size: 10px;
}



2. smazat velikost písma pro odkaz:
Zdroj stáhnutí  Code
a {
    color: #C5C5C5;
    font-size: 10px;
    text-decoration: none;
}



3. doplnit do CSS souboru třeba tohle:
Zdroj stáhnutí  Code
 .forum_name {
  font-size: 12px;
  font-weight: bold;
}





Snad to pomůže, případně mi pisněte na mail a vyřešíme to B)

EDIT: mohlo by to vypadat třeba i takto:
http://img256.imageshack.us/img256/8808/skyrimforum.th.png
Upravil/a serzaeb dne 07.12.2011 13:02
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Pravidla sekce "Zdejší kobky" • Návrhy Zdejší kobky 3 06.05.2015 00:38
Dawnguard - vzhled upíra Archív zodpovězených dotazů 6 28.02.2014 00:22
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4646 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist