Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim Dawnguard - česká verze
Altazar
kdy to bude přesně to nevim, ale je už přeloženej tak se asi čeká zase nato schválení jako u Dawnguardu, na novej rok si podle mně zahraješ i Hearthfire Smile
 
kevin36
fulo77 napsal:
Prosim Vas, som v tomto dost laik....Mam original Skyrim EN na steame....ale nemam vobec v DLC k dispozicii nic, ani Dawnguard CZ ani EN...ako je to mozne, vie mi niekto pmoct alebo poradit??
Velke diky!!!


No to bude tím že si musíš DLC koupit.
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
fulo77
kevin36 napsal:
fulo77 napsal:
Prosim Vas, som v tomto dost laik....Mam original Skyrim EN na steame....ale nemam vobec v DLC k dispozicii nic, ani Dawnguard CZ ani EN...ako je to mozne, vie mi niekto pmoct alebo poradit??
Velke diky!!!


No to bude tím že si musíš DLC koupit.


ale ako keď tam nemám tu možnosť Wink to je ten problém...
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
Wolf5cz
U nás se přes steam Dawnguard koupit nedá. Musíš někam do prodejny her/e-shopu a od tamtud si to koupit. Dostaneš krabičku s kodem.
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
fulo77
je tu niekto, kto má original Skyrim EN verziu a k tomu má Dawnguard CZ??? dá sa to spolu hrať? ja totižto nechcem CZ verziu, mám rád hry v originali, ale Dawnguard EN sa mi zohnať nikde nedá...
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
Ligos
Nuže přátelé, co říkáte na českou verzi Dawnguardu?
Za sebe musím říct, že překlad v některých místech pokulhává, ale není to nic, co by závratně kazilo dojem.
A co se týče dodatku samotného, mile mě překvapily nové lokace a postavy i předměty všeho druhu.

A když jsem v Jeskyni Temnoty narazil na tuto postavu, zůstal jsem doslova čubrnět:

Upravil/a Ligos dne 12.11.2012 00:43
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
fany
downguard EN kupíš taky v e-sopuWink jinak se těším mam jí už od patku a instalovat budu až zítra moc moc moc se těším snad je to dobrý co říkáte už mate určitě nějaké mise za sebou jsou tam nějaký búgi?a co dojmi z datadisku?Drak
Upravil/a fany dne 12.11.2012 01:50
 
Tadomekaru
Jojo, taky jsem hleděl, když tam byl ten netknutej falmer...
Ten jeho brácha mě naštval...

Upravil/a Tadomekaru dne 29.11.2012 22:50
 
Altazar
Jojo DG se povedl, a dokonce sme i zjistili něco o historii, je to hodně dobré dlc a sem zvědavý jestli ho Dragonborn překoná
 
Tadomekaru
jediné + si myslím pro hráče bude, že si budou moct osedlat draka (což se líbí i mě) jinak si myslím že to bude tak na stejné úrovni, teda pokud lidi baví řvat kolem sebe dračí řečí Grin
 
Altazar
Tak mně řvát baví Smile a hlavně se těšim na oblíbený ostrov a zas na nějaký nový history info. Myslim že pro žhavé hráče to bude fajn, pokud si to udrží styl určitej
 
Tadomekaru
Já se zas těším na nové přídavky, jako lokace atd...a chtěl bych, aby tam konečně šlo vzít si Serenu...Grin
 
Altazar
Stim moc nepočítej tu si vzít asi nepůjde, ona není pro měnželství dělaná a sama to neuznává, musš pouze zapojit fantasii že sní jakoby seš, ale pochybuju že by to tam vývojáři dali, takhle je to lepší.
 
Tadomekaru
To jep rávě ono, protože většina hráčů by ji chtěla poznat 'blíže' Grin
 
Altazar
To chápu mně se taky moc líbý, ale zas chápu že nemá důvěru v chrámy atd, prostě ona na manželský život není. Třeba jí trochu poštelujou, nebo v Dragonbornovi poznáme jinou zajímavou postavu
 
Tadomekaru
Ano, a doufám že v tom DLC bude zase nějaká pořádná ženská, jako třeba Lydie Smile
 
Altazar
A zase si jí nepůjde vzít a budou nešťastný další hráčiGrin
 
Tadomekaru
A kvůli tomu zase vznikne další DLC..xD
 
Altazar
ano a tak to bude pořád dokola až do TES VI Smile
 
Tadomekaru
Překonat Skyrim bude hodně tvrdý oříšek...
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist