Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim Dawnguard - česká verze
kevin36
Takže se dá verze Dawngardu dovezená z Ameriky normálně aktivovat na českém steamu ?
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
baris
kevin36 napsal:
Takže se dá verze Dawngardu dovezená z Ameriky normálně aktivovat na českém steamu ?


Já jsem si hru(Dawnguard) koupil v českém eshopu ve formě klíče, který si aktivuješ ve steamu a hra se pak stáhne a přidá do Skyrimu. Musíš si ale před tím Skyrim ve steamu přepnout na ENG a nechat stáhnout potřebný obsah a potom klíč aktivovat.

Jinak fungovat by to mělo - ty klíče jsou už zaplacené, regionální ochrana se řeší při koupi. Je jedno jestli jsi pak z CZ nebo Japonska - pokud máš klíč k zaplacené hře, neměl by být s účtem problém.
Upravil/a baris dne 02.09.2012 16:00
 
kevin36
Já mám originál krabicovou verzi aktivovanou přes steam zakoupenou v Čechách a distribuovanou Cenegou. Právě si myslím že u tady té verze nebude dawnguard kompatibilní ani když to přepnu do angličtiny a zřejmě nepůjde ani aktivovat.
Upravil/a kevin36 dne 02.09.2012 16:12
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
baris
kevin36 napsal:
Já mám originál krabicovou verzi aktivovanou přes steam zakoupenou v Čechách a distribuovanou Cenegou. Právě si myslím že u tady té verze nebude dawnguard kompatibilní ani když to přepnu do angličtiny a zřejmě nepůjde ani aktivovat.


Jsem na tom stejně a funguje - je kompatibilní jak s hrou, tak se steamem.
 
Ravenwolf
Zdarec mohl by mi někdo dát jednoduchý návod jak získám Dawnguard v češtině? na Steamu semi ho nedaří najít. Jsem majitel originalní krabicové verze od xzone.
 
kevin36
Návod neexistuje ani jednoduchý a ani složitý Dawnguard v češtině ještě nevyšel.
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
baris
Ravenwolf napsal:
Zdarec mohl by mi někdo dát jednoduchý návod jak získám Dawnguard v češtině? na Steamu semi ho nedaří najít. Jsem majitel originalní krabicové verze od xzone.


CZ verze zatím neexistuje. ENG lze koupit v eshopu, ale musíš pak hrát v ENG.
 
Ligos
POZOR: toto je odpověď Cenegy na můj dotaz z minulého týdne (- ptal jsem se, jestli už mají konkrétní datum vydání):

Dobry den,

bohuzel stale cekame na finalni potvrzeni o dostupnosti tohoto datadisku pro nas region ze strany Bethesdy. Datadisk je jiz prelozeny a bude tedy opet v cestine pro PC. Muj osobni odhad je, ze vyjde snad v prvni polovine mesice rijna.

S pozdravem

Chalid Himmat


Tzn, že z avizované poloviny září se stala polovina října... Super ne? Angry
Upravil/a Ligos dne 17.09.2012 18:20
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
baris
Ligos napsal:
POZOR: toto je odpověď Cenegy na můj dotaz z minulého týdne (- ptal jsem se, jestli už mají konkrétní datum vydání):

Dobry den,

bohuzel stale cekame na finalni potvrzeni o dostupnosti tohoto datadisku pro nas region ze strany Bethesdy. Datadisk je jiz prelozeny a bude tedy opet v cestine pro PC. Muj osobni odhad je, ze vyjde snad v prvni polovine mesice rijna.

S pozdravem

Chalid Himmat


Tzn, že z avizované poloviny září se stala polovina října... Super ne? Angry


Asi chtějí spojit obě DLC...
 
Zarmr
to by špatný nebylo, ale měli by sebou hodit!
 
Ravenwolf
Aha díky za info nějak mě to tady na foru zmátlo že už se lidi baví o Dawnguardu a hrajou ho. Nějak mi nedošlo že ne v Cz xD
 
Diego
Špatná zpráva pro hráče PS3: Situace s PS3 verzí DLC The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard se v brzké době k lepšímu nezmění.
 
hRDLA
Mě už je to jedno. Já už skyrim ignoruji.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Dovahkiin Sirion
Nějáké novinky ohledně češtiny a možná je to blbá otázka ale vyšel už vůbec dawnguard na PC?
 
Diego
Pro PC vyšla zatím jen ENG verze, na CZ se ještě pořád čeká.
 
Ligos
Takže, opět jsem se na Cenegu obrátil s dotazem, protože předpokládám, že jejich avizovaný termín (polovina října) již opět neplatí.
Jakmile mi odpoví, dám vědět...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Ligos
Takže, předkládám výňatek překvapivě rychlé odpovědi, s bohužel ne tak překvapivým výsledkem:

..."Realita se zacine blizit spise prvni polovine listopadu"....

Taky vám přijde trapné, jak to neustále posouvají? Nevím, co si o tom myslet jiného, než že to jsou totální magoři, nevážící si svých zákazníků.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Engeneer
Tak snad se dočkáme vydání spolu s TES VI:-) Aspoň ušetřím na poštovném:-)
 
Leneren
To jo.Nechápu jakto ,že na Dishonored už češtinu vydali hned po vydání.A dawnguard který má o hodně méně textu ještě nění po 3 měsících.
 
Ligos
Leneren napsal:
To jo.Nechápu jakto ,že na Dishonored už češtinu vydali hned po vydání.A dawnguard který má o hodně méně textu ještě nění po 3 měsících.


Ale čeština je už dááávno hotová, jen ji nemohou vydat bez povolení Bethesdy. Takto mi to bylo prezentováno přímo z Cenegy.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist