Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim Dawnguard - česká verze
BigNord
maxinik55 napsal:
Počky, přes český? To sis jako svou lokaci nastavil USA, nebo jak? Grin

Ne to by tě nepustilo ani tak, to jde podle IP. Prostě vím jak to koupit aby byl steam v češtině a měna vbyla v eurech jako u jiné hry
 
baris
BigNord napsal:
maxinik55 napsal:
Počky, přes český? To sis jako svou lokaci nastavil USA, nebo jak? Grin

Ne to by tě nepustilo ani tak, to jde podle IP. Prostě vím jak to koupit aby byl steam v češtině a měna vbyla v eurech jako u jiné hry


Tak pověz, třeba jako zprávu, prosím Shock
 
BigNord
http://www.steamp...-dawnguard pak klikni na 19.99€ vedle vlacky EU2, ale musíš potvrdit že jsi z nizozemska
 
baris
BigNord napsal:
http://www.steamp...-dawnguard pak klikni na 19.99€ vedle vlacky EU2, ale musíš potvrdit že jsi z nizozemska


Počky, tam je Austrálie, UK a USA Shock
 
BigNord
http://www.steamp...-dawnguard
 
baris
Zkouším, chybu to sice nehodilo, ale po odeslání fakturačních údajů mě to nikam neposune (objeví se "zpracování", ale zůstanu pořád na stránce s údaji). Sad
 
Sysqrw
clown333 napsal:
tu nejde oto ze to bude levne ....ale ..na slovensku su jenom pirati tak co stim narobim...


Ako len ? Ja som si kupujem hry , tak isto poznám aj pár ľudí ktorí si taktiež kupujú hry , tak neviem čo to tu píšeš...
 
Roach1990
cus kdyz si koupim ten eng dawnguard a pak vyjde cz pujde tam dat?Smile teda pokud to pujde koupit v kosiku to uz mam, ale este sem to nezkousel potvrdit...
treba kdyz by vysel patch aby mi to nestahlo zas eng a tu cestinu co tam dam by nejak pomr***lo Grin
Upravil/a Roach1990 dne 07.08.2012 09:04
 
baris
Roach1990 napsal:
cus kdyz si koupim ten eng dawnguard a pak vyjde cz pujde tam dat?Smile teda pokud to pujde koupit v kosiku to uz mam, ale este sem to nezkousel potvrdit...
treba kdyz by vysel patch aby mi to nestahlo zas eng a tu cestinu co tam dam by nejak pomr***lo Grin


Pokud si koupíš ENG budeš to mít potom ENG, možná to co je z normálního CZ skyrimu bude CZ. Ale jsem zvědavý, jestlitě to nechá zaplatit. Pokud jo, dej vědět. Wink
 
Ligos
Ach jo. Vzhledem k tomu, že Cenega stále mlčí, se už pomalu začínám smiřovat s tím, že to u nás vyjde až tak na podzim Grin

No a když to NÁHODOU vyjde dřív, tak budu "mile" překvapenej.
Ani na skyrim-nexus se mi už nechce chodit, protože spousta módů tam má nyní napsáno: "vyžaduje Dawnguard"...

Díky, Cenego a Bethesdo! Wink Odvádíte dobrou práci Angry
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
baris
Nezbývá než souhlasit, kdyby alespoň vyšli s pravdou ven, pořád by bylo lepší, kdyby oficiálně oznámili "bude to v listopadu" než nechat hráče čekat, jestli vůbec něco letos bude.
 
baris
Nevíte nevyšel (nebo nemá vyjít) dawnguard v zahraničí i krabicově? Dal by se pak koupit třeba v US eshopu a poslat Grin
 
Ligos
Co jsem si zjišťoval, tak nikoliv! Grin Zatím je to k dispozici pouze přes Steam (pochopitelně u nás ne Smile )
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
BOTHEF
clown333 napsal:
Grin ..to jo uz sem to tu rozoberal ..Wink no nato ma kazdy svoj nazor ...za tie peniazky si radsej kupim nieco uzitocnejsie ...nedavam im sice peniaze ale 30-50 eur za hru to mi pride vela Grin ...a okrem toho ani nezarabam ..no okrem brigad ..


To je absolutně přiměřená cena vem si že skyrim se dělá asi 7-8 let dělalo na něm hodně hodně lidí tudíž a nezapoměň že investoři do hry investovali (100milionu$) a potřebují aby se jim to vrátilo a kvůli namyšleným idiotům jako jsi ty kteří si hru stáhnou pak jdou takovéhle skvělé hry ke dnu!!
 
BOTHEF
Jo a mezitím co tu čekáte jsem napsal dopis na cenegu... Překlad už je téměř hotov ale ještě ho nemužou vydat protože nedostali povolení od BETHESDY!
 
BOTHEF
Ale plánují to tak na půlku Září Drak
 
Ligos
BOTHEF napsal:
Jo a mezitím co tu čekáte jsem napsal dopis na cenegu... Překlad už je téměř hotov ale ještě ho nemužou vydat protože nedostali povolení od BETHESDY!


A je to tu! Já nepatřím mezi ty lidi, co říkají: já to říkal. Ale JÁ TO ŘÍKAL! Kdo tvrdil, že Bethesda za to vůbec nemůže, co?? Já věděl, že v tom má prsty! Pfft
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
BOTHEF
Tady celý dopis


Dobry den,

hra je jiz temer prelozena, ale presne datum vydani bohuzel nebylo jeste stanoveno. Je to z velke miry na Bethesde, nyni cekame na oficialni vyjadreni, ktere bychom mohli zverejnit. Muj osobni odhad je cca polovina zari u CZ verze, ale to je opravdu jenom odhad.
 
Ligos
POLOVINA ZÁŘÍ????

Takže další měsíc čekání.... BOŽE!!! Pff!
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
BOTHEF
A tady byl hlavně problém kvůli 30ti denní exkluzivitě pro XBOX360 tudíž hru mohli překládat až po vydání na PC.

LÉPE ŘEČENO BETHESDA JE GIGANT KTERÝ SE KVŮLI PÁR MILIONUM ODRADÍ OD FANOUŠKŮ.
Upravil/a BOTHEF dne 07.08.2012 12:49
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist