Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim start za mága
Deadalus
Zdravim nikdy mě magove nebavili v žadne hře, ale tady je to něco super Smile. Jenže nevim vubec jak začit za maga potřeboval bych nejak nasměrovat. Mam jako mag použivat težke brneni, lehke nebo ty magicke kapuce kde dostanu jednu ranu mečem a ležim? Maji kouzla z plížení nejaky bonus k poškození nebo se tam pližim zbytečně? No a proste rady do začatku. Diky
 
JohnYsh
Já na mágy moc nejsem.Spíše jsem typ co bezhlavě v běhne do boje s mečem a štítem a FUS RO DAuje dokola.Jinak běž do ledohradské univerzity,tam se toho hodně jako mág naučíš Wink
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
Mopidu
ber ty jak dostaneš jednu ranu a ležiš. S kapkou cviku budou všichni mrtví dřív než ti dají ránu Wink
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Norbi
za kúzla z plíženia síce bonus nedostaneš ale nie je to úplne zbytočné, pretože je dobré trafiť niekoho kým je nepripravený, k brneniu, daj si kludne hociké na telo, kapucu si daj s manou, a to na tele si očaruj, a rozhodne súhlasím s tým že choď na tú univerzitu či čo to je Smile
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Deadalus
Taky se mi stava že něky mi kouzlo neubere ani 1 manu a mužu sesílat kouzlo třeba 10 minut (asi bug), ale když dostanu ranu tak už ubýva Smile
 
Norbi
to máš dobré Grin
najlepšie je dať si vela vecí na to aby sa ti znížilo míňanie many pri deštrukných kúzlach a budeš môcť búcha kúzla bez poriadneho míňnia many Grin
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Deadalus
Na to video sem se koukal dneska Smile sundam item a nasadim a mam manu sice takovy om.d, ale tak když neni mana a jdou po mě ledovi trolove co se da dělat.
 
BigNord
Kruci teď jsi mi dal chuť jít za mága Grin Já byl vždy bojový mág ( zbraň+kouzlo)
 
Deadalus
Mě se libi dvouruč sesílat blesky nebo v jedne ruce stit proti kouzlu a druhou šlehat oheň. Smile
 
Diego
Deadalus napsal:
Mě se libi dvouruč sesílat blesky nebo v jedne ruce stit proti kouzlu a druhou šlehat oheň. Smile

Dobrý perk je, když se ti po zásahu nepřítelova kouzla do magického štítu, dolňuje mana. To je pak sranda, jim dojde mana, ale tobě ne....PfftWinkGrin
Upravil/a Diego dne 01.08.2012 13:27
 
nagasadowcz
Základ je rychle vyskillit na 100 očarování, zkoupit oblečení a enchantovat a enchantovat. Já mám takhle magii destrukce a vyvolávání zadarmo, zbytek slušně vyskillený nebo vyperkovaný (hodí se ještě obnova a proměny) a je to super. A chce to mít jen hadry, žádné brnění. Jak jsi úplně nesmrtelný, není to žádná sranda. Takhle se musíš v boji ohánět.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Nisux
ja maga moc nehral ale do zacatku je urcite dobre si vzit tezkou zbroj kvuli armory. jako prvni bych navstivil univerzitu kvuli kouzlum a eq. eq bych znicil pomoci "odcarovani" zaroven si enchantuj tezkou zbroj to same plati o zbrani urcite se do zacatku vyplati pouzivat zbran na "absorb many" nejlepe tedy stit pak muzes jednou rukou se kryt proti nepratelum na blizkost a druhou rukou sesilat nicive kouzla Smile pro maga je nejvice dulezity urcite talent Ocarovani ktery si kazdopadne vyexpi na 100. pokud muzu doporucit nejlepe pro expeni je se zasobit hodne kameny dusi a (treba z kovarstvi si ukovat hodne napr. zeleznych dyk) a pak jen enctantovat a nicit zase pro dalsi enchant Smile
 
Sheed
Já jsem za mága začal už dvakrát a když začínáš doporučuju ti mít celou sadu lehký zbroje + čelenku kapuci to je fuk a robu zabere to howno místa a jseš připravenej na všechno sesílej kouzla a když se dostaneš do rohu bez many tak dej i nasaď lehkou zbroj vyvolej meč a bojuj ale už mě to tak nebaví nejlepší je ´´ útok pížením popadni dýku a zezadu je pobij znáš ty pevnosti plný banditů nekromágů apod. zkus celou projít aniž by si tě všimli je to na dlouho možná ti rupnou nervy ale je to lepší než bezhlavej útok v těžký zbroji a fus ro dah já hraju za 2 rasy kde jsem lv 46 a 62 a ani jsem nebyl v mohyle temnejch vod má to výhodu že tě nevotravujou draci je fakt že máš nevýhodu v tom že neni žádný thu um ale magie ti stačí
 
Rigan
Na začátku a po celou hru (teda aspoň ja a to som len 18lvl Grin) som nikdy nepocítil že mám na sebe róbu ktorá mi nepridáva žiadnu obranu a veď aj načo?!
Dám si kúzlo vylepšenie obrany, vyvolám si atronacha, nahodím kúzla ničenia a idem Smile
V zálohe mám sekeru ktorá vysáva manu.
Časem a to je jen chvíle budeš taký že sa k tebe ani nepriateľ poriadne nepriblíži aby ťa mohol zraniť Wink
Róba, kapuce, náhrdelník (na obnovu many a body many to stačí úplne)...ostatné je na tebe Smile

Ledohradská univerzita a tiež questy v mestách alebo v iných skupinách doporučujem Smile
Prvá hra
Nord, 61 level, Full Mág Elf
Druhá hra
Khajit, 37 level, Assassin Luk
 
Ligos
Tak já hraju za mága už od Morrowindu - nikdy v životě jsem na sobě něměl lehkou ani těžkou zbroj, jsem toho názoru, že klasický mág má prostě nosit róbu. A nikdy jsem se kvůli tomu necítil nějak handicapovaný, když víš jak na to a používáš správný kouzla, popřípadě kombinaci kouzel, tak se k tobě nepřítel ani nestačí přiblížit, natož aby tě majz sekereou! Cool
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Roach1990
no kdyz to hrajes na velmistra a nemas aspon lechkou zbroj dostanes od nakyho toho chcipliho norda na 1 sip z luku. vlastni zkusenostGrin nej je deadricka na maga vypada to dobrePfft
 
Mopidu
Mág zbroj nepotřebuje ani na velmistra. Stačí umět hodně destruktivních kouzel a jseš v suchu
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Roach1990
no kdyz je proti robe 6 sasku a treba 3 lucisnici destruktivni magie ti nejak nepomuze. jeden te vzdy trefi a me to vzdy zabilo i na levlu 58 kdyz sem nemel zbroj a to sem si daval posileni obrany atd
 
Mopidu
Já nevím jak tobě, ale mě za mága vybílení pevnosti na velmistra nedělá problém. Lučištnící míří jak pakoně, obouručáci jsou pomalí a snadno se jim vyhneš a ty s jednoručkou většinou zabiješ na jednu ránu
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Sammael
Mágové jsou nejmocnější a proto nepotřebují ochranu. Od mága se očekává že svého nepřítele zabije než k němu dorazí. Určitě bych bral různé róby a kápě, které sou ti k užitku. Pokud svého nepřítele hned nezabiješ tak začni prostě utíkat nebo si kolem sebe udělej ohniví/bleskový/mraziví plášť. Pokud využiješ všech dostupných kouzel neumřeš tak lehce. Je to sice samé překlikávání, ale výsledek stojí za to. Mágové nejsou tak tupý aby na sebe brali to těžké špinavé brnění.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist