Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hate park
hRDLA
No Adri nám tu naprosto bezdůvodně začal útočit na Mopi

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Whirt
Zaprvé musím uznat, že je současný stav fóra z části moje chyba, měl jsem odstoupit z funkce, když jsem věděl, že na to nebudu mít čas a přenechat to jiným. Poslední věc, kterou jsem byl schopný ukočírovat byla soutěž o Fallout 4 a tím to skončilo. Od té doby jsem byl rád, že jsem vůbec schopný udržet si práci, školu a trochu sociálního života.

Zadruhé musím přiznat že Mopi, Lord Rade ani hRDLA toho moc během diskuze k tomu, co Adri psal, nenapsali nic co by mu přímo odpovídalo a nepsali moc nového.

Matt přišel aspoň s něčím, na co by se dalo smysluplně odpovědět a nadále komunikovat.

Je pravda že s Trolling roomem jsem příliš nesouhlasil a v podstatě tu nemá co dělat. Ale když byl posledně zablokovaný svázalo mě to ruce, protože velká část fóra se najednou ohradila a ti co mě mohli podpořit nikde nebyli. V takovém případě mám jako administrátor dvě možnosti - zabanovat většinu aktivních lidí nebo odblokovat téma, s jehož během nesouhlasím.

Co se ocenění týče, tak tam musím uznat další chybu z mé strany.
Ocenění mají velice dlouhý příběh, protože prvně je zavedl SA, jenžen po jeho odchodu je neměl kdo spravovat, tak jsem se toho chopil já, jenže po té, co se do moderátorského týmu připojili další, tak se jejich systém opět překopal a už částečně tato starost vyšla z mých rukou a Mike sepsal jejich současnou podobu, se kterou můžu i nemusím souhlasit.
Některá současná ocenění, která právě Adrovi nedávají smysl, jsem dal uživatelům, kteří je vlastní, já. Nemůžu to nijak odůvodnit než tak, že to byla v podstatě sranda.

Adriho snaha je ve své podstatě dobrá, nevím proč by se měla negovat. Nemá cenu si brát vše příliš osobně, změna by mohla fóru pomoci a mrzí mě, že jsem toho nebyl za poslední dobu schopný.

S Aurelovým přístupem taky souhlasím.

Je pravda, že právě Trolling room je věc nadbytečná, svoji potřebu trollit (což nevím proč vůbec existuje) si můžou lidi ventilovat jinde.

Víc toho teď asi nenapíšu, mám vůbec štěstí, že se mi něco tak dlouhého podařilo napsat, vzhledem k tomu, že tu kradu Wi-Fi nějakému hotelu.
 
Whirt
Adri sice zmínil něco o inteligenci, ale problém je, že to bylo v jeho příspěvku to jediné, na co vy se teď soustředíte.
Neosočuju ani tebe ani Mopi. Možná bych mohl říct, že velká část toho, co tu vlastně vzniklo padá na Radeho, který není schopný komunikovat jinak, než trollingem.

PS.: Teprve teď jsem si všiml, že konverzace vede ještě do Úprav a připomínek, takže pokud chci plně pochopit, co se vlastně dělo, budu se mrknout i tam.
Upravil/a Whirt dne 29.07.2016 16:07
 
Lord Rade
Jaká jeho snaha? Napsal asi deset tisíc slov, která se vlastně točila jen okolo smazání Trolling Roomu a odznaků. Nic tu nevymyslel, kromě toho, že by s tím něco dělal teprve, když byste z něj udělali moderátora a to nevím, jestli je dobrý nápad.

A jak jsem tu teď trollil? Snažil jsem se být nestranný a Adrimu vklidu vysvětlit, aby raději úsilí vynakládal na užitečnější věci tady, jako opravování chyb v článcích a psaní nových. Ale to odmítl, že by musel být moderátor a dál breptal ohledně trolling roomu a odznaků.

Jestli teda chcete, tak si pro mě za mě Trolling Room uzamkněte.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Whirt
OK, uznávám, že tohle bylo ode mě přes čáru, v tomhle případě, pravda, jsi toho tolik nenapsal. Ale musím říct, že kdykoliv jsem narazil na nějaký tvůj příspěvek, když sem náhodou měl tu možnost podívat se na fóru, tak se jednalo spíš o trolling.

Na problém se já koukám nestraně a jen říkám s kterými názory tu souhlasím. Nechci mít kvůli tomu na ktrku půlku fóra, ale vzhledem k tomu, jak jsem to za tenhle rok zanedbal, cítím povinnost to nějakým způsobem vyřešit.

Edit: Komunita ale může fungovat pouze v případě vzájemné tolerance, když jedna strana bude pořád jen přijímat to, že ta druhá dělá tohle a tamto, a při snaze vysvětlit to dostane jen úsečnou odpověď a žádný ústupek, tak tu vždy bude jen napětí a pro to tohle fórum nebylo vytvořeno, lidi si tu chtějí odpočinout, pokecat. Je pravda, že je určené především Skyrimu, ale jakákoliv jiná konverzace na jiné téma se může řešit v Nekonečné.
Upravil/a Whirt dne 29.07.2016 16:15
 
matthew074
Tolerance? Haha... jakže začala celá tahle hádka?
Boing
http://33.media.tumblr.com/tumblr_md637wdNXu1ql07zs.gif http://4.bp.blogspot.com/-fEXyKe5WLmk/UZ0uDdCJrCI/AAAAAAAAL_o/kS5Jzlu7IDE/s400/gandalf.gif
 
Matthew
Whirt
Něco jsem teď napsal, nebylo toho málo, dostal jsem takovouhle krátkou odpověď.

Pokud jsem to dobře pochopil, Adri požadoval nějaké změny, protože ho už evidentně nebavilo nacházet na fóru Trolling room, který prostě tak trochu odporuje pravidlům a stejně tak další věci, které nejsou úplně s pravidly v souladu.

A vůbec, snažím se tu pomoci a najít východisko pro všechny, ale když mě budete odpovídat takovýmhle způsobem, tak se toho horko těžko dočkáme. Nemám v úmyslu to ten konflikt ještě víc podpořit, úprávě naopak.

EDIT: Myslíte že mě baví sedět v horku u nějakého hotelu a chytat Wi-Fi, místo toho abych se válel u moře.
Upravil/a Whirt dne 29.07.2016 16:36
 
Lord Rade
Tak řešení navrhni. Já ho navrhoval, ale vypadá to, že se Adri s ničím, než zamknutím nespokojí.

Adri a možná pár dalších (Aur) předpokládají, že tu pak bude líp. Ostatním je to jedno, nebo tu chtějí TR nechat.

A jestli si teda Adri myslí, že se zamknutím TR něco změní, tak nezmění. Klidně si ho zamkněte a Mop smažte odznak.

Pokud nebude po Adriho, tak tu žádný jiný kompromis nenajdeme. Opravte mě pokud se mýlím.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
matthew074
Že já vůbec něco píšu co?

Chtěl jsem nenápadně naznačit, že tuhle hádku zapříčinala ona NEtolerance. Nikdo se s Adrianem v plánu hádat neměl. Rade a Já jsme si v klidu bezprávem "hájili" Trolling Room a Mopidu se přidala potom co byla zmíněna v jednom z Adrianových slohů.

Nemám nic proti jeho snaze obnovit chod fóra, jelikož jsem tu stejně furt, jen kvůli Škorpionovi, ano můžete za mojí přítomnost vděčit jemu. Mně je jedno, jak tohle fórum dopadne a Adrianovi přeju hodně štěstí s jeho snahou, ale vadí mi, že když už mluvíte o toleranci nejste (jak se zdá) schopní tolerovat naše malé prohřešky (které vyvolávájí problémy zdá se, že jen kvůli tomu, že pár lidí není schopno ignorovat "svítící ikonku" topicu) a ani s tím nic dělat. Trollové většinou trolí jen ve dvou tématech a ty jsou v sekci "Pokec", které se Skyrimem nic společného mít nemusí. Do krve neurážíme ostatní členy fóra (ani nevím, proč bych měl zapotřebí urážet, někoho koho ani osobně neznám a samotnému mi to příjde ubohé), nevím v čem je takový problém, že to nedá někomu spát.

Chápu, že na to nemáte jako módi náladu a čas(což vyvolává otázku, proč nevyberete dalšího, aktivního moderátora), ale když nás zdrbete, tak se uklidníme (na čas).

Jinak k té "krátké" odpovědi. Nevím, proč bych tu měl psát dlouhé slohy, když tohle stejně nikam nevede, ani sám nevím proč tu sem furt přispívám snad jen ze snahy ospravedlnit naše "činy". Grin Buď nám konečně dejte ban(přecijen zbavíte se trollů, kteří stejně dělají jen problémy) či to přestaňte řešit A NEBO dejte Adrianovi a Aureliusovi MOD hodnosti ať si s tím poradí dle svého.
Boing
http://33.media.tumblr.com/tumblr_md637wdNXu1ql07zs.gif http://4.bp.blogspot.com/-fEXyKe5WLmk/UZ0uDdCJrCI/AAAAAAAAL_o/kS5Jzlu7IDE/s400/gandalf.gif
 
Matthew
Adrian_S
EldeR napsal:
Ehmm.... klidně se tady hádejte, ale došlo někomu z vás vůbec, že třeba právě na tohle tady Adrian_S poukazuje ???


https://media.giphy.com/media/7rj2ZgttvgomY/giphy.gif


Jeden z mála "Starších", kteří pochopili můj ohlas... Děkuji, EldeRe...

Ať jsem si pročítal předchozí příspěvky jakkoli, musel jsem se někde chytat za hlavu, neboť bych musel zopakovat všechno, to co jsem napsal, JEŠTĚ JEDNOU. Huh.. už mě to unavuje, neustále opakovat jedno a to samé.

Ale dobře, že jste to vy, tak to shrnu.. a naposledy to vysvětlím:
- - - - -
Vše začalo útokem Spamerů.. Každou chvíli tu byl od nich jistá reakce a žádný z módů ani adminů se nerozhodl k zásahu, přitom tu tihle "boti" štvali mnoho členů. Prvně se ovzal Aure, aby s tím konečně někdo něco dělal a já se přidal s tím názorem, že pokud není nikdo z "vedení" schopný tomuto zabránit, pak ať odstoupí a přenechá to někomu jinému.

Rozjela se obrana ze strany "Starších", na kterou opět reagoval Aure a já se opět k němu přidal, že bych měl možný zájem pomoct se stránkami. V prvé řadě pouze proti SPAMerům.. A po dlouhé době, než jsem něco stačil napsat, dostávalo mě už delší dobu, že si tu zkrátka ti "starší členové" mohli porušovat jasně daná pravidla, ale ti "novější" (např. já) nemohli - třeba u her. V minulosti LR založil "Trolling room", který JASNĚ porušuje pravidla, ale nikdo s tím nic neudělal (i Whirta to s**lo, ale nechtěl si znepřátelit celé fórum). Ostatně, toto "vlákno" tedy nemá co dělat, byť je v sekci "Pokec"... Na výlevy z chatů nemusí být zvláštní příspěvek, který je nesmyslný a zcela zbytečný.

V tomto duchu jsem si vzpomenul i na příhodu s Mopiním oceněním, proti kterému jsem i nadále... Udělovat ocenění za něco, co nemá skoro žádnou hodnotu, je asi stejné, jako házet mince do kanálu a něco si přát. -> další důkaz porušování pravidel

Z mého projevu jsou najednou všichni nesví a zbrojí proti mne, protože si nechtějí přiznat, že jsou z větší části zodpovědní za úpadek těchto stránek. Já hájil zájmy tohoto fóra a jasně jsem říkal, kde/v čem/a jaký je problém, leč místo slušných odpovědí se ocitla kritika na nesprávném místě a nemístní argumenty létaly "Hate parkem" i "Úpravami a připomínkami" jak na Nový rok.

Mám vizi a snahu "upravit" toto fórum, protože v některých vláknech chybí texty, jinde zase obrázky, někde zase odkazy, atd.. atd...
Chválihodné, nicméně, když tu z 10 lidí napíšou pouze 3 členové, že je to dobrý nápad, pak si tedy říkám, v čem je chyba...

Trollové tu nemají zkrátka co dělat. Nic proti, Rade, ale jestli se ti můj názor nelíbí (jakože asi ne) a nehodláš s tímto přístupem přestat, tak aspoň z mé strany máš volnou cestu pryč.. Já tě tu nedržím.. a i kdybych se stal moderátorem, NEDOSTAL bys ban.

A propo... být moderátorem je jedna věc, druhá věc už je ta, zda by to vůbec pomohlo... Mohli by se tu ukázat vylepšení, nové informace i nápady.. ale co když většina "troll" fóra se zaměří, jak pošpinit tuto práci a jen se vysmějou těm, co se o ně starají?


Jinak, jsem moc rád, že si to aspoň někteří členové fóra uvědomili, o čem tu píšu. Mrzí mě, že se včerejšek rozjel tak ve velkém, že přilákal mnohočetnou pozornost.. Pěkná reklama, ale nejsem na ní hrdý.. Frown

https://imageth.uloz.to/1/b/2/1b224a4c707becd4c870e1fe62c3df4c.640x360.jpg


To Whirt: Rád bych tě přesvědčil, abys zvážil svůj odchod a přenechání funkce. Jestliže je SA pryč (VÁŽNĚ?! Shock ), kdo bude mít na startost tyto stránky? Aspoň od té doby, co tu jsem zaregistrovaný, jsem s tebou nikdy neměl potíže, naopak, oba jsme vycházeli vstříc. Za mne jsi skvělý admin, byť nemáš teď čas na tuto údržbu. Možná, kdyby šlo o jmenování nového ADMINA, vyřešily by se problémy. (Za sebe, doporučuji někoho, kdo tu je již dlouhou dobu a velmi spolehlivě se staral o chod fóra... např. EldeR nebo Diego.)
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Whirt
Matt: To taky byla moje pointa - že by tu měla být jistá tolerance a ne jak se tu právě děje. A pro takovou věc je potřeba i nějaké ústupky a když to tak vezmu, tak trolling opravdu není věcí, která se běžně na fórech toleruje.
Není to snad jediná věc kvůli na téhle stránce jste, ne? Trollovat.
Co si pamatuju, Rade se tu třeba rád bavil o nejrůynějších konspiračních teoriích a podobně.

Každopádně, jakékoliv řešení budu schopný navrhnout až se vrátím domů, dnes je to poslední den v cizině a zítra se balí a odjíždí, v neděli večer bych měl být v česku.

Adri: Svůj odchod zvažuju už déle, ale byl jsem přesvědčený ostatními ať zůstanu. Uvidím s třetím semestrem, jestli se moje dávka času trochu rozšíří.

Vyhovět se snažím všem co nejvíc, chodím sem odpovídat na soukromé zprávy a dotazy. ale to je tak v poslední době všechno. Udělal jsem během toho, co se tu o to starám nějaké chyby, ale kurňa dělám to dobrovolně ve volným čase a není vždycky možný vyhovět všem, zvlášť když se na to mohou někteří podívat ze špatné stránky, když s nimi jinak dobře vycházím. Doufám, že to všichni chápete.
 
Lord Rade
Ale tady nikdo neměl nic proti snaze zablokovat spamující roboty... A nikomu by nevadili práce na článcích... S tím všichni souhlasíme.

Tady šlo spíš o to, že ses začal chovat, jak Donald Trump a zas jsi vytáhl i Trolling Room a odznak, abys měl dál do čeho kopat. (BTW naposledy tam přispěl secre před měsícem.) Píšeš, že ti to vadí i protože tě otravuje, když to svítí žlutě. To je jak, kdyby mi vadilo, jak tu pořád vyskakuje slovní fotbal, kde z 50% píšeš jen ty. Copak si to nemůžeš hrát v chatu někde na facebooku? Grin

Tohle je prostě už marný. Souhlasím se vším, kromě řešení těchto blbin, protože to nic nezmění. Vše jsem vysvětloval, ale stejně nejsi schopný to pochopit.

W: Ne. Drží mě tu CTŽ, které vedu. I když pravda... Konspiračky mě už omrzely :/

A trolling room klidně zamkni, ať se Adri vklidu vyspí. Jen pak pozor, aby si nenašel další věc, do které reptat. Třeba na vaši nečinnost v boji proti spam robotům.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Whirt
OK, tak prozatím snad vše bylo řečeno.
 
hRDLA
Já bych rád aby mi Tondulín vysvětlil kde vzal moji aktivitu na steamu (od koho) a proč mu tak ležím v žaludku :-D

Adri: Líbí se mi jak jsi si tu v podstatě vymyslel nějakou válku proti starším :-D
Jo a s těmi pravidly to moc nepřeháněj, já kdysi dostal ban za něco co v nich ani nebylo :-D
Upravil/a hRDLA dne 29.07.2016 21:09

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
S3cR3
Looooooool chvilku tady nejsem a prošvihnu takovou pro trolly výživnou debatu. Adri příjdeš mi jako takovej ten typickej havloidní uplakánek co všechno řeší vážně a doma má cedulku refugees welcome a pravděpodobně budeš aji transgender. peace.
https://i.imgur.com/hpyDdyh.png
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 2184 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 5395 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 3461 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 2905 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 9622 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 5321 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 4626 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 4599 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 5541 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist