Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hate park
Whirt
Tákže lidi... Myslím, že na tuhle prácičku nebude potřeba jenom mě, ale našeho starého administrátora - stále můžu mazat účty, ale nechci s tím ztrácet čas - už tak jsem ho dneska dostatečně dost ztratil...

Lidi jako je on jenom dobrý moderátory zpřísní... Ale já se nenechám...
 
Whirt
Evoluce padouchů:
Luthancoss
Melkor
Geralt
Co příjde příště? Asi si za chvíli od všech budu muset vybrat dluhy abych postavil obranou armádu!
 
Ligos
Lidi, věřte mi! Trefil jsem se v případě Geralta (v době, kdy by mu všichni dávali ještě šanci, jsem nad ním měl už dávno zlomenou hůl) a v tomto případě mi to přijde téměř stejné.
Tak mě "náhodou" napadá: Není ten Nix náhodou Geralt?Frown (ne, já vím že ne, ale případ je to podobný...)
Upravil/a Ligos dne 19.08.2012 05:34
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mahoney
Lenerene, sorry. Zase já, musíš mě nenávidět. Ale narážím na tvoje téma o videích z movie makeru. Musíš kvůli tomu zakládat nové téma? Navíc jsi řekl že 60% věcí tu není o Skyrimu, takže si jednu pleskni a zamysli se, než něco řekneš prosím.
Bohužel není v mé moci ti dát ban, který si opravdu zasloužíš. Máš totiž o stovky víc příspěvků než lidé, kteří tu jsou mnohem, mnohem déle (tím nechci pochopitelně říct sebe, myslím lidi z roku 2011) a ty jsi tu sotva měsíc a máš nehorázný počet příspěvků. Spamuješ kde jen můžeš a ještě jsi na to hrdý, což je spíš věc za kterou se každý normální člověk stydí. A nejsem jediný komu to tu vadí (zaslechl jsem nějaké narážky na chatu, jinak nic..). Udělal jsi zde i mnoho pěkných věcí, takže nechápu proč si to kazíš takovými zbytečnostmi jako je spam hunting. Řeči že je to z "nekonečný" si nech, oba víme že je to lež. Víc k tomu asi neřeknu, snad jen - zamysli se. A neber to jako že ti nadávám, nemyslím to nijak zle Smile.
 
Leneren
v tom movie makeru tady na to je téma? to jsem neveděl ano mělo mě naadnout to hledat ale nenapadlo.
A to že se mám zamyslet a pleskount si jsem nepochopil je pravda že minimálně polovina věcí na fóru není o skyrimu a některá se i dokonce netýkají série TES.
Hodně příspevků můžeš také nahnat tím že jsi aktivní
je pravda že ne všechno je z téma nekonečná konverzace ale mimimálně 20% odtama je což je dle méhu velký podíl.
Potom je zde i hodně ze TES myths,TES:TES a také ohledně našeho nového kanálu.
sic je pravda že i určité procento spamu zde je a to je pravda ale též je pravda že svá zbytečná témata chci nechat promazávat .
a i velký podíl na příspěvcích je z ostatních témat ovšem v mnohem menší kvantitě.
Spam hunter nejsem, nebyl jsem ,ale je možné že budu budoucnost předpovídat neumím.
Spamu se nevihne nikdo.
A k velké kvantitě mých příspěvků přispělo i to že jsem aktivní a to velmi.
Tím zakončuji svou obhajovací řeč a chtěl bych dodat že první +- 3 dny jsem spamoval ano tot nemůžu vyvrátit ale potom jsem se velmi krotil první 3 dny jsem totiž měl 100 příspevků /den což je proti mím dnešním 38 příspěvkům /den velmi velký rozdíl.
 
Mahoney
Nemyslím si že jsi aktivní o nic víc než já, ano jsem tu opravdu často. A to že máš 38 příspěvků za den není o tom, že jsi aktivní, ale o tom že píšeš chujoviny. Tolik příspěvků za měsíc prostě není v pořádku, nemyslíš?
 
hRDLA
Mahoney napsal:
Nemyslím si že jsi aktivní o nic víc než já, ano jsem tu opravdu často. A to že máš 38 příspěvků za den není o tom, že jsi aktivní, ale o tom že píšeš chujoviny. Tolik příspěvků za měsíc prostě není v pořádku, nemyslíš?



Přesně tak, vždycky napíšeš něco co nedává smysl a když se tě někdo zeptá píšeš ať to neřeší nebo to roztahuješ na několik příspěvků. Mám pro tebe jednu radu (bylo by jich víc, ale nějak se mi to nechce vymýšlet Grin): nejdřív si promysli, než něco napíšeš aby to ostatní pochopili (a to i gramaticky, ty překlepy jsou hrozný) a když tě ještě něco napadne, tak sakra použij edit.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
Mimochodem, uvedu 2 příklady, kteří tu jsou často. Whirta a třeba hRDLU, ti jsou tu denně a podívej se na jejich příspěvky za den. Jsou tu i mnohem déle než ty.
 
Leneren
Nemyslím si že jsi aktivní o nic víc než já, ano jsem tu opravdu často.
to není pravda já tě tu moc nevidím a je pravda že jsem tu často už brzy zrána zeptej se ostatních členů fóra a pokud tedy píšu chujoviny tak mi dejte ban člověk co mele chujiviny by tedy neměl být v normální společnosti
 
hRDLA
leneren napsal:
Nemyslím si že jsi aktivní o nic víc než já, ano jsem tu opravdu často.
to není pravda já tě tu moc nevidím a je pravda že jsem tu často už brzy zrána zeptej se ostatních členů fóra a pokud tedy píšu chujoviny tak mi dejte ban člověk co mele chujiviny by tedy neměl být v normální společnosti


Bože už zase ta tvoje uraženost, místo toho aby ses omluvil...
A sakra já jsem tu častěji než ty a mám sotva 10 příspěvku/den

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
leneren napsal:
Nemyslím si že jsi aktivní o nic víc než já, ano jsem tu opravdu často.
to není pravda já tě tu moc nevidím a je pravda že jsem tu často už brzy zrána zeptej se ostatních členů fóra a pokud tedy píšu chujoviny tak mi dejte ban člověk co mele chujiviny by tedy neměl být v normální společnosti


Ano, jak říkáš. A kdyby bylo po mém, už by jsi ho dávno měl.
 
Leneren
hRDLA napsal:
leneren napsal:
Nemyslím si že jsi aktivní o nic víc než já, ano jsem tu opravdu často.
to není pravda já tě tu moc nevidím a je pravda že jsem tu často už brzy zrána zeptej se ostatních členů fóra a pokud tedy píšu chujoviny tak mi dejte ban člověk co mele chujiviny by tedy neměl být v normální společnosti


Bože už zase ta tvoje uraženost, místo toho aby ses omluvil...
A sakra já jsem tu častěji než ty a mám sotva 10 příspěvku/den

Bože už zase ta tvoje uraženost, místo toho aby ses omluvil...

proč bych se měl omlouvat? jsem prostě velmi aktivní a pokud to ze mě dělá spamera tak budiž sem spamer a nestidím se za to člověk by se přec neměl stydět za to kým je
 
Leneren
tak at je povašem řeknete Whirtovi a navrhnete mi ban.
 
hRDLA
Aha, takže podle tvojí logiky, by třeba takový vrah měl být hrdý na to, že je vrah? Skvělé...

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mike
Nechtěl jsem psát svůj názor na tuto věc, ale nedalo mi to.

Nejsem tu kdovíjak dlouho- vlastně, jsem tu poměrně krátce, a chtě, nechtě, i to, kolik mám já příspěvků (a to jsme tu relativně stejnou dobu lenerene...) je poměrně dobrým základem pro mou argumentaci.
Nechci tu užít žádné ad hominem, to ne, ale podívej se:
Já jsem aktivní de facto každý den, a to čtu kvantum témat. Působím i a jiných forech, kde jsem aktivní stejně, jako zde.
Nevidím důvod, proč psát více. Proč? Za toto se běžně dává ban, poněvadž se jedná o posthunting.
(Co je to posthunting vysvětlí strýček google.)

Z jiné strany: Před měsícem- plus mínus den- jsme založili forum o Alan Wake.
Za měsíc je tam poměrně dost lidí.
Vyjma administrátorů (dva lidé) mají všichni okolo jednoho sta příspěvků. (Až na výjimky, kdy je maximum okolo tříset...)
A zase: Měsíc, a takový počet příspěvků, když to tam celkem žije?
Ne, chyba je u tebe.
Zamysli se nad svým chováním, které v podstatě možná není špatné, ale je otravné pro okolí.
Jak jsem prve uvedl, není to myšleno, ani páno jako ad hominem, ne, je to mylšeno na kohokoli, kdo se takto chová, v tomto případě ty.

Prosím, vem si z toho něco, chápu, že je to těžké, ale chlape, proboha, spam je spam, je otravný a zbytečně zatěžuje databázi fora...

Toť vše ode mě, omlouvám se, že vás tu poučuji, neb jsem zde takto krátce (ha, zase jsme u toho...) ...
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Leneren
ne něměl ale neměl by se stydět za to co je
a ano i hrdý může být vy vidíte jen člověka co zabil ale víte vy vůbec kdo je uvnitř nebo jeho pocity když zabíjel?
nebo vůbec proč zabil!
ne nevíte
To je jako s osou a spojenci Spojenci páchaly stejná zvěrstva jako Osa ale všichni obvinůjí jen Osu
Víš každý příběh má víc uhlů pohledů to musíš vzít také v potaz
 
Mike
To leneren:
Opět, svým posledním postem jsi dokázal svou neschopnost komunikace, svou ignoraci ostatních, svou ignoraci ... všeho.

Stále a pořád: Hýbeš terčem, argumentuješ non sequitur, ad populum, a tu quoque...
(Pro všechny, kteří nevědí co to znamená > google...)

EDIT: A můj předchozí post zde je stále v platné době.
Upravil/a Mike dne 29.08.2012 22:16
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Ligos
Bože Lene, takový tlachání, aby člověk pohledal Grin Jako pokus o vtip to bylo špatný, jako pokus obhajovat vrahy ještě horší...
A co se týče těch spamů.... myslím, že každý na vlastní oči vidí, jak to je. Nic víc, nic míň k tomu neříkám (nechci totiž přijít o jednoho z pravidelných čtenářů Amonia Pfft )
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Leneren
Macraschley1 napsal:
Nechtěl jsem psát svůj názor na tuto věc, ale nedalo mi to.

Nejsem tu kdovíjak dlouho- vlastně, jsem tu poměrně krátce, a chtě, nechtě, i to, kolik mám já příspěvků (a to jsme tu relativně stejnou dobu lenerene...) je poměrně dobrým základem pro mou argumentaci.
Nechci tu užít žádné ad hominem, to ne, ale podívej se:
Já jsem aktivní de facto každý den, a to čtu kvantum témat. Působím i a jiných forech, kde jsem aktivní stejně, jako zde.
Nevidím důvod, proč psát více. Proč? Za toto se běžně dává ban, poněvadž se jedná o posthunting.
(Co je to posthunting vysvětlí strýček google.)

Z jiné strany: Před měsícem- plus mínus den- jsme založili forum o Alan Wake.
Za měsíc je tam poměrně dost lidí.
Vyjma administrátorů (dva lidé) mají všichni okolo jednoho sta příspěvků. (Až na výjimky, kdy je maximum okolo tříset...)
A zase: Měsíc, a takový počet příspěvků, když to tam celkem žije?
Ne, chyba je u tebe.
Zamysli se nad svým chováním, které v podstatě možná není špatné, ale je otravné pro okolí.
Jak jsem prve uvedl, není to myšleno, ani páno jako ad hominem, ne, je to mylšeno na kohokoli, kdo se takto chová, v tomto případě ty.

Prosím, vem si z toho něco, chápu, že je to těžké, ale chlape, proboha, spam je spam, je otravný a zbytečně zatěžuje databázi fora...

Toť vše ode mě, omlouvám se, že vás tu poučuji, neb jsem zde takto krátce (ha, zase jsme u toho...) ...

Toť vše ode mě, omlouvám se, že vás tu poučuji
Tak ze začátka za to se nemáš omlouvat.
tvé argumenty jsou pravdivé ale já už dávno přiznal že spam je i u mě to nevyvracím ale zase také je pravda pokud teda otravuju zbytek fóra tak proč mě neignorujete?
je pravda že jsme zde přibližne stejnou dobu a také ohledně fóra o hře alan wake řeknu to takto:Jiné forum jiná aktivita to samé platí i o lidech kteří na tom fóru jsou já se třeba zapojuji do všech tématů kde mám co říct a pokud Cituji:
zbytečně zatěžuje databázi fora...
tak to prostě příspěvky ode mne vymažte a máte od toho pokoj
víc toho nemám co říct
 
Mahoney
leneren napsal:
ne něměl ale neměl by se stydět za to co je
a ano i hrdý může být vy vidíte jen člověka co zabil ale víte vy vůbec kdo je uvnitř nebo jeho pocity když zabíjel?
nebo vůbec proč zabil!
ne nevíte
To je jako s osou a spojenci Spojenci páchaly stejná zvěrstva jako Osa ale všichni obvinůjí jen Osu
Víš každý příběh má víc uhlů pohledů to musíš vzít také v potaz


Pokud vrah vraždí protože mu to říká něco "uvnitř", pak je psychicky narušen a patří do blázince. Myslím že ty psychicky narušen nejsi a pokud jo, všechno se dá léčit. Vezmi si třeba mě. Jinak bych tě chtěl poprosit, nehraj tu na pocity.. začínáš mluvit hlouposti.
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist