Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hate park
BOTHEF
Nikdo se nehádal my jsme poklidně diskutovaly v topicu kde se diskutuje o podrobnostech o českém verzi DLC a ty jsi tam přišel s obrázkem ligose jak mu: řikáš už chceš hrát co?
 
BigNord
Ligos napsal:
BigNord napsal:

Hmm dobrý ale..

Fakta:
1. Rozumím tomu
2. Neříkám heč už od školky
3. Tak nevypadám tak vypadá můj avatar


Vidíš, a už se zase vytahuješ! Grin JÁ tomu rozumím, JÁ už to hraju, JÁ takhle nevypadám,.... Posloucháš se vůbec? Grin

Snad jsi pochopil že jde pouze o vtip? Já taky nevypadám jako ten pes z tvýho obrázkuGrin


Co že ? podiv se pořádně ještě jednou Grin
 
Ligos
Reject napsal:

Ale pak mu neříkej že se vytahuje že umí anglicky.. taky se tak můžeš učit a pak se vytahovat Wink


Ale to jsi úplně vedle hochu! Já mu nikdy neříkal, že se vytahuje s tím, že umí AJ, ale tím, že hraje DG a ostatní ne...

Uf, myslím, že mi to začíná přerůstat přes hlavu, nesmíme zapomenout, že skutečný důvod této konverzace je BigNordovo vytahování.... Si pročti téma Dawnguard a uvidíš....
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mahoney
Vidíš, a už se zase vytahuješ! JÁ tomu rozumím,...


To je ti málo?
 
BigNord
BOTHEF napsal:
Nikdo se nehádal my jsme poklidně diskutovaly v topicu kde se diskutuje o podrobnostech o českém verzi DLC a ty jsi tam přišel s obrázkem ligose jak mu: řikáš už chceš hrát co?


Souviselo to z cenegou
 
BigNord
Ligos napsal:
Reject napsal:

Ale pak mu neříkej že se vytahuje že umí anglicky.. taky se tak můžeš učit a pak se vytahovat Wink


Ale to jsi úplně vedle hochu! Já mu nikdy neříkal, že se vytahuje s tím, že umí AJ, ale tím, že hraje DG a ostatní ne...

Uf, myslím, že mi to začíná přerůstat přes hlavu, nesmíme zapomenout, že skutečný důvod této konverzace je BigNordovo vytahování.... Si pročti téma Dawnguard a uvidíš....

Se poser, já za to nemůžu že si takovej debil co se urazí normálníma slovama "Už hraju
 
Mahoney
BOTHEF napsal:
HELE JEŠTĚ JEDNOU MUSÍM DODAT DŮVOD PROČ TOMU BIGNORD ROZUMÍ

http://i.imgur.com/cvxRh.jpg


To že jsme se tomu nesmáli a ani na to nereagovali, neznamená že jsme to neviděli Wink
BTW: Jeho rodinu do toho netahej.. kdyby jsi tohle napsal někomu kdo třeba mamku nemá, mohlo by ho to mrzet..
 
BOTHEF
Já vím s čím to souviselo to já jsem napsal na Cenegu která mi odpověděla že to bude až v záři poté ligos řekl: Cože až v září, další měsíc čekání? a pak jsi tam přišel ty s kecama
 
Mopidu
Lidičky, jelikož hádky nemám ráda, tak to zkrátím.
BigNorde, přestaň mluvit o Dawnguardu když se to ostatním nelíbí.
Tak, tímhle by se ta hádka měla výrazně zkrátit
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
BigNord
Mopidu napsal:
Lidičky, jelikož hádky nemám ráda, tak to zkrátím.
BigNorde, přestaň mluvit o Dawnguardu když se to ostatním nelíbí.
Tak, tímhle by se ta hádka měla výrazně zkrátit

Jediná věc o které tu mluvím je ta že to je krypl co se urazil že jsem asu 3.8. napsal že už hraju...
 
BigNord
BOTHEF napsal:
Já vím s čím to souviselo to já jsem napsal na Cenegu která mi odpověděla že to bude až v záři poté ligos řekl: Cože až v září, další měsíc čekání? a pak jsi tam přišel ty s kecama

Jediné co jsem tam postnul byl ten obrázek
 
Ligos
Bože lidičky! Nedělejte z toho bitvu o Ardeny, já to myslel jako srandu (ten obrázek) a doufám, že to tak BigNord taky bral. Pokud ne, a nějak jsem se ho dotkl, tak se omlouvám.

Myslím, že tuhle "hádku" můžeme klidně uzavřít, souhlasíš BigNorde?
Upravil/a Ligos dne 08.08.2012 20:30
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
BOTHEF
A BigNorde tenhle obrázek http://i.imgur.com/0VWcU.png není ten co jsi sem psal takže se to nesnaž zakrýt!
 
Mopidu
Hele BigNorde, to je tak že ty furt, ale fakt FURT, někde spoiluješ a on si to chce prostě zahrát sám, aby z toho měl dobrej pocit. Taky jsem postnula jeden obrázek z webu, on mi slušně řekl že je to spoiler a já to tak teda i označila pro budoucí návštěvníky, ale ty i když tě napomíná i hRDLA vesele spoiluješ dál
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
BOTHEF
Ale souhlas skončeme to už se jdu ožrat Grin
 
BigNord
Mopidu napsal:
Hele BigNorde, to je tak že ty furt, ale fakt FURT, někde spoiluješ a on si to chce prostě zahrát sám, aby z toho měl dobrej pocit. Taky jsem postnula jeden obrázek z webu, on mi slušně řekl že je to spoiler a já to tak teda i označila pro budoucí návštěvníky, ale ty i když tě napomíná i hRDLA vesele spoiluješ dál


Tak to že jsem řekl "Já už hraju" tak to je spoiler ? Vidno velký jak prase
 
Ligos
Prosím, přečtěte si můj předchozí příspěvek.
Kdybyste se kvůli mě hádali, neusnul bych! Grin
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
BigNord
Četl jsem, stejně půjdu hrát
 
Mahoney
Pánové, můžete mi vysvětlit, z jakého důvodu odpovídáte na rok stará témata? To nevidíte že ti lidé co se ptali tu mezi námi už pěknou dobu nejsou? O co vám jde? O posty? Je tu dost věcí, kde si je můžete nahnat. Tak nebuďte nekrofilní a bavte se o aktuálních tématech a ne o tom, jaké cechy BUDOU ve Skyrimu.

Další věc se týká uživatele luthancosa. Jestli se tu dál budeš chovat jako naprostej debil, můžeme se rozloučit. Doufám že pokud bude potřeba, někdo z moderátorů to vyřeší Smile
 
Norbi
nebudte nekrofilní GrinDDDDDDDD ale máš pravdu Smile
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist