Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hate park
Mike
Ligos napsal:
...

Podle Mikeho nebo Radea jsem nyní určitě horší, než Shoggot, protože to nechci nechat vychladnout a nenechám ho na pokoji, že? Nyní jsme já a Diego ti, co tu dělají zbytečné rozbroje, že ano? Právě z toho postoje je mi na nic.


NE. Mýlíš se, alespoň u mě.
Zaujal jsem k tomuto vašemu konfliktu naprosto neutrální postoj, řešte si co chcete, já na to nemám 1) náladu, 2) nervy, 3) jde to mimo mě - de facto se mě to netýká.

Takže ne, v mých očích jsou všichni tak, jak dříve, už tento váš konflikt jde nadále mimo mě.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Diego
Hmm...souhlasím s Ligosem.
 
EldeR
Ligos má pravdu.
Nevím, proč by se musely zavírat oči a dělat, jako že nic na tím, co se tady děje. Nehledě k tomu, že pořád nechápu proč by zrovna tady musel být útulek pro malý vědátory. Jak jsem už psal, chce se mi zvracet. To sou všichni takoví pokrytci, že si nechaj srát na hlavu od párečku študentíků, který si tady ventilujou svoje mindráky ??? Osobně jsem s nima žádnej spor neměl, ale vyšel jsem z toho jako fašista a na ty jejich přechytračelé komentáře mám už opravdu alergii. Stáhnout se a nechat to vyhnít je to nejrozumnější, co můžu v tuhle chvíli asi udělat, pokud nechci začít být sprostý, což zvládám dokonale, ale nechci mít špatný vliv na zdejší omladinu.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Ligos
Mike napsal:

NE. Mýlíš se, alespoň u mě.
Zaujal jsem k tomuto vašemu konfliktu naprosto neutrální postoj, řešte si co chcete, já na to nemám 1) náladu, 2) nervy, 3) jde to mimo mě - de facto se mě to netýká.

Takže ne, v mých očích jsou všichni tak, jak dříve, už tento váš konflikt jde nadále mimo mě.


Ok, promiň. Svůj názor jsem stavěl na tvrzení, že z toho všeho je ti nyní mnohem hůř, než z toho, co se tu dělo před tím... Špatně jsem si to vyložil...

A jinak pro ostatní,
je mi velice smutno z toho, kam až to všechno zašlo. Snad si z toho vezmeme ponaučení pro naše další působení zde na fóru. Tato kapitola se jistě zapíše do černých listin fóra Sad

Ale vážnosti a smutku tu bylo dost! Je na čase se znovu bavit, přátelé! Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mike
Ligos napsal:
Mike napsal:

NE. Mýlíš se, alespoň u mě.
Zaujal jsem k tomuto vašemu konfliktu naprosto neutrální postoj, řešte si co chcete, já na to nemám 1) náladu, 2) nervy, 3) jde to mimo mě - de facto se mě to netýká.

Takže ne, v mých očích jsou všichni tak, jak dříve, už tento váš konflikt jde nadále mimo mě.


Ok, promiň. Svůj názor jsem stavěl na tvrzení, že z toho všeho je ti nyní mnohem hůř, než z toho, co se tu dělo před tím... Špatně jsem si to vyložil...

A jinak pro ostatní,
je mi velice smutno z toho, kam až to všechno zašlo. Snad si z toho vezmeme ponaučení pro naše další působení zde na fóru. Tato kapitola se jistě zapíše do černých listin fóra Sad

Ale vážnosti a smutku tu bylo dost! Je na čase se znovu bavit, přátelé! Smile

V pořádku! Smile Myslel jsem dění před započetím jakýchkoli těchto diskusí. Tedy, běžný standard.

To, co se děje není v pořádku, a proto jsem zaujal toto stanovisko.

Souhlas s poslední větou!
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Ligos
Leneren napsal:

Ano ptám. Sice jsem taky vůči nim byl zprvu nepřátelsky naladění a agresivní, ale dá se s nimi dobře vyžít.
A ještě se něčemu přiučit.


Ano. Přiučit se můžeš, ale od toho tu jsou školy, vědecké instituce, televizní dokumenty, odborné časopisy. A ne FÓRUM FANOUŠKŮ SKYRIMU, do háje!
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Diego
Leneren napsal:
Norbi: Jen potvrzuješ, že jsi pozor nedával.


Proč jste ve sporu? V čem je problémek????
 
Norbi
dafaq ? Grin diego doteraz som ani nevedel že sem napísal GrinDD
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Mahoney
Dlouho jsem nevěděl jestli sem mám napsat. Ale už to vážně nebudu dál odkládat.
To jsi Lene vážně takovej dement? Občas mi připadá že máš v tý kebuli nasráno, protože jinak fakt nevim. Pořád meleš naprostý békoviny, bez toho abysis ověřil fakta a pak se omlouváš že sis nevšiml a čumíš jak z jara. Zamysli se už a přestaň si tady hrát na chytráka a na velkýho kluka, se kterym se život nemazlil. Je mi špatně z těch sraček kterýma nás tu dnem i nocí krmíš a my to musíme snášet, ty tvoje hlody. Doufám že je pro tebe tenhle text dost srozumitelný, ale měl by, po tom, kolik knih už jsi přečetl. Tak už se začni chovat, můj malý, jednodušší příteli.

Těším se na tvou odpověď plnou nečitelných hieroglyfů, které se ovšem budeš snažit podat co nejchytráčtěji a nejefektivněji, jako tvůj velký kamarád a otrokář La Shoggot.

S pozdravem Mahoney.
 
Leneren
Moderátoři a SA neujištovali jste nás, že se nás ten šmejd z TESO webu či z jaký pr**** internetu jsou nedotkne?
 
Whirt
Já jsem nic nesliboval a stále nemám v tom co se děje moc jasno...
 
Leneren
Já se ptám Mika, SA a spol. Smile
 
EldeR
Whirt napsal:
Já jsem nic nesliboval a stále nemám v tom co se děje moc jasno...


Akorát na chat lezou dneska nějaký trotlové .......
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
BadWolf
Lene, tohle je trošku stupidní, nemyslíš? Naši administrátoři sotva ovlivněj jestli sem někdo bude nebo nebude chodit, zvlášť když choděj na chat.
Musíš se otočit na jejich web.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Leneren
Ale oni nám říkali, že sem ten jejich šmejd nebude lézt. A je mi jedno jak si to udělají, řekli to tak ať si to splní
 
Balerion
Je to od nich docela sprosté Frown
...tedy, za předpokladu, že jsou to skutečně oni.
Upravil/a Balerion dne 14.01.2014 23:00
Byl jsem redaktor a překladatel na novém ESO fanu, než ho zrušili.
Pokud vám připadám poněkud zmatený, nedivte se. Jsem to prostě já.
Když tak si mě vůbec nevšímejte.

A ne, nevím, proč mám odznak za pravidelnou docházku...

Jinak přeju hezký den Grin
 
Leneren
Taková otázka...Je mi vůbec někdo schopen odpovědět?
 
Mahoney
Netřeba to řešit. Pokud by to pokračovalo, můžeme kdykoliv změnit heslo a sdělit ho jen důvěryhodným. Nenechte si tím kazit náladu Smile.
 
Ligos
Ach jo, kéž by mi už konečně někdo vysvětlil, oč vlastně jde? Vždyť já tomu nevím hlavu ani patu a z vět typu "pomlouvali náš web a házeli na něj špínu" si moc obrázek neudělám.

Když jsem se opakovaně ptal na informace, nedostal jsem je. Ale brečení slyším neustále.

Ten, kdo je do toho zainteresován, nic neřekne a ten kdo něco ví od druhých nic říct nechce, tak je to pak s vámi těžký, lidi...

Když se člověk snaží zorientovat, dostává se mu pouze odpovědí typu: "Další, co nic neví a dělá chytrýho," nebo "já jsem jedna z mála, co něco ví, ale neřeknu", nebo "Je to komplikovanější, než si myslíte." (podotýkám, že ne přímo takto, ale v tomto duchu..)

Je to směšné a trapné...
Upravil/a Ligos dne 14.01.2014 23:42
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Diego
Já urážím? Ty se mě tu snažíš ztrapnit a moc ti to nejde Grin

já od 25 napočítal příspěvků 10 no Grin

EDIT: Ty si o mě fakt myslíš že jsem uplně pitomej a nemám ani základní vzdělání co? Grin proč bych sakra psal že "to jsou počty Grin Grin"???


Pokud vím, psal jsi, že ses tam předtím bavil s kisskem, ale on tam před tou 25 minutou nemá příspěvek, asi je skrytý... Shock
Taky jsem ti psal, že diskuze před mým příspěvkem se tam moc nekonala, ale ty my tvrdíš opak. A argumentuješ tím, co se stalo až poté. Což docela nechápu, omluv mne prosím. Apple

Obávám se, že jde.

A ano, vím, že na chatu mě pomluvíš nevybíravými slovy. Grin
Upravil/a Diego dne 04.03.2014 21:49
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist