Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Co by jste na Skyrimu změnili
Sharie
Grin To musim zkusit! GrinWink
 
sir emental
Sharie napsal:
jo a jak se některý věci točí i když nechci a u jiných mi trvá 5 minut nez se mi to podaří o něco otočit! Grin A taky se mě jednou stalo, že sem vzala jednu přísadu z nějaké misky a najednou všechny ostatní i miska zmizely! Frown Ale až na tu manipulaci s věma sem žádný chyby skoro neobjevila Wink.

To já jsem odemykal v obchodě vitrínu, která nebyla červená, přitom po odemčení na mne byla vypsána odměna a ten krásnej luk zmizel!!!

Ale co mě nejvíc s*re, jsou ti Z*SRANÍ NESMRTELNÍ FAKANI!!! Ani zabít to nejde, židi jedni!!!
 
sir emental
Btw přišel jsem na velmi zajímavý způsob loupeže:
1. Najdete si kýžený předmět vhodný pro krádež.
2. Ale hopla - okolo jsou lidé! takže zamíříme na předmět a...
3. ...dlouze držíme klávesu 'E'. Předmět odneseme někam kde nejsou lidé a tam ho v klidu a bez výčitek svědomí ukradneme Smile
 
Kresuky
ty děti mě taky štvouPff!
Ork
 
Rufu
Wawer Rewold napsal:
Mě teda štve, že ty draci vypadaj jak přerostlý neropýři. Správnej drak má mít zadní nohy, PŘEDNÍ NOHY a křídla a ne přední nohy a křídla v jednom.... Frown
Nevím představa šestinohého plaza už dnes moc nesedí.Draci odpovídají létajícím dinosaurům.Akorát to trochu hapruje s hmotností.Navíc většinu lidí napadne že pohádky mohly vycházet z reálna.Co když opravdu draci byly poslední zbytky dinosaurů.
 
Sharie
Rufu napsal:
Wawer Rewold napsal:
Mě teda štve, že ty draci vypadaj jak přerostlý neropýři. Správnej drak má mít zadní nohy, PŘEDNÍ NOHY a křídla a ne přední nohy a křídla v jednom.... Frown
Nevím představa šestinohého plaza už dnes moc nesedí.Draci odpovídají létajícím dinosaurům.Akorát to trochu hapruje s hmotností.Navíc většinu lidí napadne že pohádky mohly vycházet z reálna.Co když opravdu draci byly poslední zbytky dinosaurů.


a myslíš, že taky chrlili oheň? Grin
 
Sayonne
To já bych přidal třeba věci ohledně podnikání. Založit si vlastní firmu a podnikat v nějaké oblasti? Smile)
Nebo se přidat k pirátům a mít je jako vedlejší quest, jako jsou mágové apod.
No a nejlepší by asi bylo, kdyby šlo založit úplně vlastní guildu, s vlastníma profilama, ukolama, zaměřením atd.
Smile
 
www.jakubhoufek.cz
Marty
Paraxus napsal:
Online/LAN režim pro 2-4 hráče !
Chybí mi to tam ani nevíte jak a myslím, že by se to nějak dalo zkloubit sice by se museli nějaké akce a funkce odebrat, ale šlo by to a udělalo by mi to nesmírnou radost + více questů samozřejmě, tahle firma je jedna z mála, která ví jak na questy a jak s nimy hráče zaujmout. Jen tak dál a v VI. už chci multiplayer !


Na netu sem našel nějakej mód ale nezaručuju že funguje

https://rapidshar...Skyrim.rar

našel sem to na youtube tady odkaz lidi psali že jim to de Wink

[url]
 
nagasadowcz
vetsi prehlednost nabidky oblibenych - na to bude za chvilku nejaky mod, to se vsadte. no a pak proste pockat na patch opravujici takove ty chybky jako propadnuti se terenem ve skale, chybejici oblicej, kdyz mam nasazenou masku morokeie, mazani questu z journalu po jejich dokonceni a takove ty drobnustky, ktere sice nevadi, ale ubiraji na dokonalosti. celkove je to podle me ale vynikajici hra, ktera me porad silene bavi. po nejakych 35 hodinach hrani mam porad pocit, ze jsem nesplnil ani zlomek z toho, co hra nabizi, journal mam porad zaplneny. spousta postav, nadherne prostredi, skvele udelana mesta atd. atp. bethesda se poucila z predchozich chyb a ja muzu rict, ze me to rozhodne bavi vic nez oblivion, u ktereho me nicilo to podelane levelovani zamerene jen na hl. dovednosti. tady je to mnohem prirozenejsi. jinak asi souhlasim s temi, kteri si stezuji na prostou cestu k titulu arcimaga (tu mam za sebou a bylo to fakt celkem primocare - ale jistou dobu mi to zabralo). no nic, jdu hrat Smile
 
Marcus Flavius
Mě by potěšila třeba možnost stát se jarlem,dvorním mágem nebo třeba mít i hospodu(či jakkýkoliv jiný obchod),prostě se domluvit že hospodu koupím za určitou částku,a pak ta mít možnost najmout třeba kuchaře,barda i osobní stráž dle svého.určitě by to hru obohatilo.

Nebo vlastnit nebo najmout si loď ochodní loď a vyslat ji za obchodem.Je toho spousta.
Upravil/a Marcus Flavius dne 23.11.2011 13:29
 
Sayonne
Marcus Flavius napsal:
Mě by potěšila třeba možnost stát se jarlem,dvorním mágem nebo třeba mít i hospodu(či jakkýkoliv jiný obchod),prostě se domluvit že hospodu koupím za určitou částku,a pak ta mít možnost najmout třeba kuchaře,barda i osobní stráž dle svého.určitě by to hru obohatilo.

Nebo vlastnit nebo najmout si loď ochodní loď a vyslat ji za obchodem.Je toho spousta.


----------
jj psal jsem něco podobnýho. Už tady jsem čekal, že se budu moct stát Jarlem Smile
 
www.jakubhoufek.cz
Marcus Flavius
Ani jako zeman nemám respekt u strážných třeba,stále si mluví to svoje..někdo ti ukradl buchty atd..Přitom já být zeman tak ho za takový oslovení nechám spráskat Cool

Taky mi to přijde v příjímací komnatě u jarla pořád stejné,chtělo by to třeba jednou za čas udělat aby jarl pořádal nějakou hostinu či slavnost kam by pozval své zemany a důležité obyvatele města,o slavnosti by mě spravil posel(kurýr) prostě tam jít a hodovat..Aby se mě třeba jarl ptal co nového,nebo reagoval na činy a úspěchy kterých sem za tu dobu dosáhl..
Upravil/a Honzas4400 dne 24.11.2011 08:14
 
LokiTT
Jo to my tam taky chibi reakce na hráčovo postavení ve Skyrimu na to co udelal a pod. a myslím že i kdybych se stal císařem Tamrielu tak ti taky budou říkat "Někdo ti ukradl buchtyGrin"
 
Algirion
No, naštvě mě, když jsem na velmimistrovské obtížnosti a nějakej podělanej nájezdník mě složí rychleji než drak...
 
feanor
moc toho není (anebo spousta prkotin) ... ale inventář zklamal velmi!!! to raději měli použít starou verzi z Oblivionu než tendle š.t
+ level skilliing (jak zde bylo napsáno) stanete se arcimágem, pilujete destruction a magii obecně a najednou máte co dělat s banditama, kteří mají stejnou zbroj apod., je to trochu demotivující :-(
Upravil/a feanor dne 24.11.2011 13:54
 
koniaash
Nemluvím teď o bugovitosti nebo konzolovitosti ( inventář...). To se dalo čekat, Ale leze mi na nervy že ani jedna jediná NPC nemá ani zdání nějakého života. U obchodníků a tak by se to dalo čekat, ale aspoň s takovým kompanionem nebo manželkou bych chtěl trochu větší prostor pro interakci. Jinak je hra moc hezká, budu jí hrát ještě hoooodně dlouho.
 
LokiTT
Jo je moc povedená hodně mě překvapila a na Nexusu je mod na zabijení dětí Ork(ale eště sem ho nezkoušel)A ono se toho hodně vylepší až výde ten Construction set nebo tak nějak
 
Mukuro Aiken
Ti skrčci mě taky štvou, totiž jsem rád, že tam konečně jsou, ale nemuseli by být nesmrtelní a mít stejné hlasy, takhle se nemohu ubránit pocitu, že přišli na návštěvu z Lamplightu ve Falloutu, a to je dost na prd.

Přidal bych i nějaké další psíky. Ti vlkodavové jsou moc pěkní, ale všichni stejní.

Možnost nějak zásadněji ovlivnit podobu nebo chování prostředí postupem ve hře nebo nějakým rozhodnutím. Něco tu je (třeba ty pitomé hlášky strážných reflektující, ke komu jste se přidali), ale zdá se mi to trochu málo. Chtělo by to nějakou možnost, zapojit se do politiky, obchodu, o něco se starat, budovat...

V podobě vlkodlaka si nepřipadám o moc sinější (možná dokonce spíš slabší), než v podobě mne, a to nejsem žádný řimbaba.

Naprosto bych vymazal hlášku o buchtách, vždycky mám chuť toho strážného švihnout sekyrou přes pusu, ale asi se na to nevztahuje žádná polehčující okolnost, tak to zatím dusím v sobě.

Úkolů jsou jsou sice hromady, ale většina hrozně přímočarých.

A ještě bych doplnil možnost boje v sedle, abych se nemusel na koni bát vůbec někam vyrazit, aby mi ho nezabili.

No, jsem zvědav, co zajímavého přinesou DLC (a kdy vyjdou), zatím to bylo vždycky výrazné oživení, i když na mechanizmech nic neměnily.
 
Jeimy
Ja chcem doplniť tieto veci:
1. Pošta - hromadim si po domoch kopec veci, hlavne na výrobu, fakt by mi bodlo, keby sa dali poslať do druhého domu v inom meste, kde sa chcem venovať samotnej výrobe.
2. Možnosť kupovať a obývať nehnuteľnosti ako sú mlyny a pod.
3. Viac vybavenia na vystavovanie zbrojí a zbraní.
4. Banka.
5. Sprístupniť celý Tamriel. Smile
Upravil/a Jeimy dne 29.11.2011 19:04
 
sardasdarn
Marcus Flavius napsal:
Ani jako zeman nemám respekt u strážných třeba,stále si mluví to svoje..někdo ti ukradl buchty atd..Přitom já být zeman tak ho za takový oslovení nechám spráskat Cool

Taky mi to přijde v příjímací komnatě u jarla pořád stejné,chtělo by to třeba jednou za čas udělat aby jarl pořádal nějakou hostinu či slavnost kam by pozval své zemany a důležité obyvatele města,o slavnosti by mě spravil posel(kurýr) prostě tam jít a hodovat..Aby se mě třeba jarl ptal co nového,nebo reagoval na činy a úspěchy kterých sem za tu dobu dosáhl..


Trochu to zkombinovat s "Mount&Blade" ? Proč ne? Krom "vymalování" baráku a jeho vybavení se není o co starat, takže když už titul zemana, proč taky nedat možnost zasloužit si (vybojovat) panství (hrádeček) a o něj se starat. Samozřejmě skrze prostředníka-správce, jinak se z hradu nehneš. Grin
Rozhodně bych uvítal větší interakci s lidmi ve svém okolí a jejich reakce na mé činy.
Když už jsme u přání ohledně změn: Tvorba postavy je sice dostačující, ale zdaleka nedosahuje takové variability jako třeba AgeofConan či roztomilé TheSims3. Připadá mi, že vzali několik známých hereckých ksichtíků a z nich si hráč může dle libosti poskládat svého hrdinu. Přednastavené tvary očí, úst či nosu moc možností nedávají a ať se snažím, jak se snažím, pořád mi při tvorbě vychází "Arnie". Grin
Co se inventáře týče, ten bych i ponechal. Mě osobně přijde přehlednější než ten z Oblivionu a já se v něm orientuji dobře.
Grafika je pro mě postačující, protože to v okně krásně rozběhám i na svém dva roky starém kompu, který už tehdy neměl grafárnu nijak výraznou.

Co bych rozhodně do budoucna v DLC uvítal je větší vizuální variabilita dungeonů. Ač se mi velmi líbí, že s každým jednotlivým dungeonem si autoři pohráli a ani jeden (nesetkal jsem se s tím) není, co do rozložení chodeb a místností, stejný tak jako třeba v DA2, stejně je všude použit stejný kámen, portál či dveře. Nějakou takovou obměnu bych uvítal, protože prošlé dungeony mi začínají splývat a přestávám si pamatovat, kde co je. Rád bych byl neustále překvapován pestrostí a ne otázkou: "Nebyl jsem tu už náhodou?"

Tak... zatím vše, co mě v první chvíli napadlo... Wink
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist