Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
The Elder Scrolls Online
dragonlord
Parrot napsal:
Zarmr napsal:
LOTRO je super, ale WoW... no zkrátka to je taková klasika.


Bohužel, směrem, kterým se dává WoW, se už nechci zaobírat. Leda, že bych hrál na freečku, což teda fakt nechci Grin


Náhodou na Posterusu je to dobrý.Wink
"Did I ever tell you the definition of insanity" - Vass

http://images.wikia.com/farcry/images/3/32/Far_Cry_3_logo.png
 
skyrim.4fan.cz
Parrot
dragonlord napsal:
Parrot napsal:
Zarmr napsal:
LOTRO je super, ale WoW... no zkrátka to je taková klasika.


Bohužel, směrem, kterým se dává WoW, se už nechci zaobírat. Leda, že bych hrál na freečku, což teda fakt nechci Grin


Náhodou na Posterusu je to dobrý.Wink


Není. A konec o WoW.
 
Mopidu
Ale lodí by to mohl být trošku problém:
Buď by lodě vyplouvaly v určitý čas nebo by pokaždé jedna přijela když by jste požádali, u obou možností nastává problém, u první že by dostat se na Summerset Isles trvalo hrozně dlouho a třeba by se zrovna ten určitý čas nehodil a u druhé možnosti by se objevovalo nekonečné množství lodí a to by bylo divný
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Parrot
Mopidu napsal:
Ale lodí by to mohl být trošku problém:
Buď by lodě vyplouvaly v určitý čas nebo by pokaždé jedna přijela když by jste požádali, u obou možností nastává problém, u první že by dostat se na Summerset Isles trvalo hrozně dlouho a třeba by se zrovna ten určitý čas nehodil a u druhé možnosti by se objevovalo nekonečné množství lodí a to by bylo divný


Třeba to bude ta druhá možnost, neobjeví se však loď, nýbrž animace.
 
Mopidu
Animace by zatím bylo nejlepší řešení, bylo by to jako trochu přijatelnější teleport
a zajímalo by mě, jestli budu moct na Summerset Isles doplavat Grin a pod vodou by byly nějaké příšery velké jak obývák a zhroucená města, třeba Dwemeři mohli stavět podvodní města a ty by se zatopily, každopádně plavání na Summerset Isles by mohla být sranda
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Zarmr
Několika hodinová plavba. Supééér. Grin
 
Zarmr
A k tomu nová soutěž koho míňkrát sežerou vraždomilkyGrin
 
hRDLA
Podle mě nastoupíte na loď, která bude plout třeba každých 10 minut a poplujete třeba minutu. Pak vás to teleportuje k ostrovů a poplujete další minutu do přístavu.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Parrot
hRDLA napsal:
Podle mě nastoupíte na loď, která bude plout třeba každých 10 minut a poplujete třeba minutu. Pak vás to teleportuje k ostrovů a poplujete další minutu do přístavu.


Ano, tak jsem to také myslel.
Alá styl WoW
 
Mopidu
Lidičky, a myslíte že tam i nadále budou cechy alá Mages guild atd.? Sice Thievs Guild odpadá, protože si nedovedu představit pickpocketing on-line a DB nejspíš taky protože by se furt respawnovali NPC a to by bylo divný, ale cech mágů a bojovníků by mohl zůstat... A možná by mohli vrátit i Arenu, sice spolu budou bojovat země, ale to je válka, kdežto Arena je zábava a mohli by jste se tak mordovat s kámošema ze stejné země (každopádně asi by odpadla ta část se zabitím protihráče, spíš jen jakože "upadl do bezvědomí" a za chvíli by vstal alá questové NPC v Oblu)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Parrot
Mopidu napsal:
Lidičky, a myslíte že tam i nadále budou cechy alá Mages guild atd.? Sice Thievs Guild odpadá, protože si nedovedu představit pickpocketing on-line a DB nejspíš taky protože by se furt respawnovali NPC a to by bylo divný, ale cech mágů a bojovníků by mohl zůstat... A možná by mohli vrátit i Arenu, sice spolu budou bojovat země, ale to je válka, kdežto Arena je zábava a mohli by jste se tak mordovat s kámošema ze stejné země (každopádně asi by odpadla ta část se zabitím protihráče, spíš jen jakože "upadl do bezvědomí" a za chvíli by vstal alá questové NPC v Oblu)


Podle mě ano, mohlo by to fungovat na způsob Crafting guild v Lotru.
A co se týče arén, o nich už se někde taky psalo, že budou v Imperial City.
Bude ji tuším hostovat ten, kdo ho zrovna bude ovládat.
Upravil/a Parrot dne 19.07.2012 00:02
 
Mahoney
Online hry teda nehraju vůbec až na TF 2 WoT, to jsou dvě hry ve kterých nemusím být v podstatě na nikom závislej. Můžu bejt na lidi hodnej, hnusnej, můžu si bejt jakej chci a nepokazí mi to budoucnost v té hře. Ale třeba v Metin2 (ano, hrával jsem to..) se prostě člověk musí chovat k lidem hezky, jinak má po hraní. A jinak pokud se to bude muset platit každý měsíc, tak to opravdu ne. Jednou a dost..
 
Jeimy
Mopidu napsal:
Lidičky, a myslíte že tam i nadále budou cechy alá Mages guild atd.? Sice Thievs Guild odpadá, protože si nedovedu představit pickpocketing on-line a DB nejspíš taky protože by se furt respawnovali NPC a to by bylo divný, ale cech mágů a bojovníků by mohl zůstat... A možná by mohli vrátit i Arenu, sice spolu budou bojovat země, ale to je válka, kdežto Arena je zábava a mohli by jste se tak mordovat s kámošema ze stejné země (každopádně asi by odpadla ta část se zabitím protihráče, spíš jen jakože "upadl do bezvědomí" a za chvíli by vstal alá questové NPC v Oblu)

Neexistuje nijaká prekážka prečo by gildy nemohli existovať - dokonca ani krádeže nie sú problém, ako to ukázala už prvá moderná MMO RPG hra - Ultima Online. Všetko závisí od toho, ako vývojári k veci pristúpia - budú mať úctu k sérii a budú dosť odhodlaní, aby veci dotiahli? Toť otázka.
 
MortuusDominus
Umím si krásně představit zlodějskou guildu a temné bratrstvo... všechny guildy s omezeným počtem úkolů, hodnosti, odměny, artefakty deader... Spíš by mě zajímalo, jak hodlaj řešit to, že arcimág by měl být jen jeden... Až tam bude pobíhat dalších sto arcimágů kolem, moc mě to nepotěší :/
 
scorpioncz
MortuusDominus napsal:
Umím si krásně představit zlodějskou guildu a temné bratrstvo... všechny guildy s omezeným počtem úkolů, hodnosti, odměny, artefakty deader... Spíš by mě zajímalo, jak hodlaj řešit to, že arcimág by měl být jen jeden... Až tam bude pobíhat dalších sto arcimágů kolem, moc mě to nepotěší :/
no to tam spíš budou jen pomocníci arcimága Grin už vidím tisíc arcimágu pobíhající v jednom městě Grin
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Mopidu
No právě. Mě zase neláká představa 1000 Shadowmereů/Shadowmerek (furt ještě nemůžu pochopit že v Oblu to je holka a ve Skyrimu kluk Grin). To by Shadowmere úplně ztratil/a svůj smysl. Vždy byl jen jeden. Tak doufejme že tam nebudou dávat Shadowmerea, doufejme že se v té době nenarodil/a a ani neměl/a žádné příbuzné Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Mahoney
Já myslím že tam žádné cechy nebudou.. nebo možná jen pár. Ani ta představa že si stovky lidí bude chodit pro úkol zabij támhle toho a támhletoho se mi nelíbí. Vždyť to bude plná hra nájemných vrahů, zlodějů. Nebo by každý cech měl mít limit počtu členů a další by se mohli přihlásit až po tom, co by někdo dohrál celou linii cechu nebo by odstoupil..
 
nagasadowcz
TESO prostě bude zlo Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
scorpioncz
a nebo by to mohlo být , že by se vytvořila guilda - vybralo by se zaměření ( bojovníci , vrazi ) a pak by členové dostávali úkoly
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Mahoney
scorpioncz napsal:
a nebo by to mohlo být , že by se vytvořila guilda - vybralo by se zaměření ( bojovníci , vrazi ) a pak by členové dostávali úkoly


Všichni by si udělali vrahy, protože to všichni berou jako největší frajeřinu Grin Každopádně kdyby to takhle bylo, tak bych to udělal tak, že Stína by měl jen samotný zakladatel gildy..
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
The Elder Scrolls VI Pokec 17 23.09.2018 11:32
!!! Den, kdy zas všichni budeme ONLINE !!! Pokec 161 30.08.2017 01:08
The Elder Scrolls V: Skyrim - Postřehy Skyrim - obecně 11 22.04.2017 23:55
Let's play The Elder Scrolls V : Skyrim LordeS LP » Skyrim - Váš svět 90 22.04.2017 23:16
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist