Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace
hRDLA
A stejně tu všichni seděj a čuměj Grin. Já vám pomůžu, zdar saláti. Já fakt jdu.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
SuperHunter
hRDLA napsal:
A stejně tu všichni seděj a čuměj Grin. Já vám pomůžu, zdar saláti. Já fakt jdu.


Já ti dám saláti ty hrdličko (nc ve zlym)
 
Lord Rade
Laku noć svima. Jdu si taky vysnít nějakej svět, tak snad jednou ten lucidní sen zažiju Grin
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
SuperHunter
Lepší než sny je čistá neporušená fantazie
 
SuperHunter
Protože nám Naga asi nic neřekne tak já taky du
 
Whirt
SuperHunter napsal:
Lepší než sny je čistá neporušená fantazie

Sny jsou v podstatě fantasie Wink
 
SuperHunter
Neřeš, ale lepší je fantazírovat při vědomí a né ve spánku.
 
nagasadowcz
Prosím tě, napiš, proč se na to nemůžeš koukat, já se z toho zblázním. A do toho Whirtův šílený podpis. CO MI TO DĚLÁTE?! Grin

LordRade: Lucidní sny jsou skvělá věc, povedlo se mi to třikrát, když jsem se na to opravdu soustředil. Když máš trpělivost a dodržuješ pravidla, mělo by ti to klapnout.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
SuperHunter napsal:
Neřeš, ale lepší je fantazírovat při vědomí a né ve spánku.


No, obecně jo, ale lucidnímu snění se žádná bdělá fantasie nevyrovná, pokud tedy nejsi mistrem precizní vizualizace.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
SuperHunter
Můžu se jen tak hloupě zaptat co je lucidní snění ???

EDIT: Hmmm rovných 400 příspěvků
Upravil/a SuperHunter dne 04.09.2012 00:51
 
SuperHunter
Dobrou noc. Ať vás draci koušou celou noc. xD xD
 
nagasadowcz
SuperHunter napsal:
Můžu se jen tak hloupě zaptat co je lucidní snění ???


Lucidní snění znamená, že si při snění uvědomíš, že sníš. V tu chvíli můžeš svůj sen začít plně ovládat. Než ale začneš dělat šílenosti, je nutné se ujistit, že je to opravdu sen. Např.: pomysli si: "ať se tu přede mnou objeví Václav Klaus a řekne: "Čau brácho, nemáš cígo?"" Když se to stane, můžeš si klidně hopnout z okna, obletět svět, přistát na moři, provést pirátský útok, stát se rybou, dostat se do Skyrimu jako císař, pokecat u jednoho stolu se Svěrákem, Smoljakem a majorem Zemanem nebo si užít s Megan Fox. A až se ti to začne stávat pravidelněji, tak můžeš začít rozvíjet kreativní nápady a zjišťovat tak při snové vizualizaci, jak něco postavit, uspořádat atd. Jo a ještě jedna věc - po probuzení se ujisti, že už nesníš, někdy se to stává a jsou pak při skutečném probuzení docela zmatky Grin

Jo a kdybys chtěl vědět, jak na to, tak základ je v bdění stále kontrolovat realitu. Kontroluj kausalitu, logiku, pravé úhly rohů stěn, jestli se nemění čas nebo texty atd. Po čase se z toho stane zvyk a pak je jen otázkou času, než to uděláš i ve snu. Ve snu si pak uvědomíš, že okolí neodpovídá realitě, provedeš testy, aby ses ujistil a pak už si děláš, co chceš. Chce to ale provádět citlivě. Jednou se mi stalo, že jsem se na sen moc soustředil, a tím jsem se probudil. Potom zase naopak, že jsem v obavě z narušení a probuzení nechával snu spíš volný průběh a lucidní sen mi utekl - propadl jsem se zpátky do klasického snění a vše si uvědomil až po probuzení. Jen jednou se mi to skutečně úplně povedlo. Je to jako v Inception, až na tu sci-fi část o sdílení snu, invazi do podvědomí atd. Grin

Jo a kdyby sis o tom někde přečetl žvásty typu "je to nebezpečné" nebo "je to zlá magie", tak to ignoruj, to si myslí blbci a náboženští fanatici. Je to prostý psychologický trik, zcela bezpečný. Tvrdit, že je lucidní snění nebezpečné je stejné jako tvrdit, že je nebezpečná např. meditace. Nikam přitom neodplouváš, ani k sobě nevoláš žádné esoterické nesmysly. Jsi jen uvnitř svojí hlavy a toť vše. Samozřejmě, občas se tam najde něco, co tě vyděsí, všichni máme nezbedné podvědomí - ale to se týká meditace, ne lucidního snění Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Vitek222
nagasadowcz napsal:
SuperHunter napsal:
Můžu se jen tak hloupě zaptat co je lucidní snění ???


Lucidní snění znamená, že si při snění uvědomíš, že sníš. V tu chvíli můžeš svůj sen začít plně ovládat. Než ale začneš dělat šílenosti, je nutné se ujistit, že je to opravdu sen. Např.: pomysli si: "ať se tu přede mnou objeví Václav Klaus a řekne: "Čau brácho, nemáš cígo?"" Když se to stane, můžeš si klidně hopnout z okna, obletět svět, přistát na moři, provést pirátský útok, stát se rybou, dostat se do Skyrimu jako císař, pokecat u jednoho stolu se Svěrákem, Smoljakem a majorem Zemanem nebo si užít s Megan Fox. A až se ti to začne stávat pravidelněji, tak můžeš začít rozvíjet kreativní nápady a zjišťovat tak při snové vizualizaci, jak něco postavit, uspořádat atd. Jo a ještě jedna věc - po probuzení se ujisti, že už nesníš, někdy se to stává a jsou pak při skutečném probuzení docela zmatky Grin

Jo a kdybys chtěl vědět, jak na to, tak základ je v bdění stále kontrolovat realitu. Kontroluj kausalitu, logiku, pravé úhly rohů stěn, jestli se nemění čas nebo texty atd. Po čase se z toho stane zvyk a pak je jen otázkou času, než to uděláš i ve snu. Ve snu si pak uvědomíš, že okolí neodpovídá realitě, provedeš testy, aby ses ujistil a pak už si děláš, co chceš. Chce to ale provádět citlivě. Jednou se mi stalo, že jsem se na sen moc soustředil, a tím jsem se probudil. Potom zase naopak, že jsem v obavě z narušení a probuzení nechával snu spíš volný průběh a lucidní sen mi utekl - propadl jsem se zpátky do klasického snění a vše si uvědomil až po probuzení. Jen jednou se mi to skutečně úplně povedlo. Je to jako v Inception, až na tu sci-fi část o sdílení snu, invazi do podvědomí atd. Grin

Jo a kdyby sis o tom někde přečetl žvásty typu "je to nebezpečné" nebo "je to zlá magie", tak to ignoruj, to si myslí blbci a náboženští fanatici. Je to prostý psychologický trik, zcela bezpečný. Tvrdit, že je lucidní snění nebezpečné je stejné jako tvrdit, že je nebezpečná např. meditace. Nikam přitom neodplouváš, ani k sobě nevoláš žádné esoterické nesmysly. Jsi jen uvnitř svojí hlavy a toť vše. Samozřejmě, občas se tam najde něco, co tě vyděsí, všichni máme nezbedné podvědomí - ale to se týká meditace, ne lucidního snění Wink


no,tak tohle byl ten sen že jsem skočil do skyrimu a pak do Dragon age a nakonec k Baracku ObamoviGrinGrin
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
nagasadowcz
Vitek222 napsal:
no,tak tohle byl ten sen že jsem skočil do skyrimu a pak do Dragon age a nakonec k Baracku ObamoviGrinGrin


Tak pokud to bylo schválně, tak jo Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
No nejlepší je začít s tím, že před spaním na něco myslíš a po probuzení si rozpomínáš sen.. Možná si ho i napsat, protože na to dovečera můžeš zapomenout. Pak si procvičíš pamět na sny. Dřív jsem si jich moc nepamatoval, ale teď ano. Takže je jednou budeš moci dokonale ovládat a dělat si v nich co chceš jako by jsi byl vzhůru a nezapomeneš je.

Bohužel mě se včera zdál zase sen který jsem nemohl ovládat napíšu ho sem i když je to jeden z těch děsnejch brutálních blbostí co se mi občas zdají:Někam jsem šel a přidal se k nějaké rodině, nevím proč. Šel jsem s něma po ulici, ale pak je přepadla nějaká banda a nejspíš je zabila, ale já jsem se jim vyhnul a šel jinou uličkou, ale jeden mě zastih. Vzal nůžky a začal mi stříhat vlasy. Vypadal jsem skoro jako buzerant s tim účesem. Pak tam přišel jejich boss a řekl že můžu jít.. že jsem se nechal ostříhat tak mi darují život. Potom když jsem odcházel tak mi říkal něco jako že jsem jedinej kdo z tý skupiny přežil a já jsem řek že mi je to jedno, protože jsem je ani neznal a moje rodina to nebyla (on si nejspíš myslel že ano). Pak se nasral podříz toho kadeřníka a vydal se za mnou.. Doma jsem varoval rodinu a zamkl za sebou. Najednou začal bušit mačetou do našich dveří. V oblíváku jsem se taky snažil za sebou zavít dveře, ale něco s něma bylo.. tak jsme se zamkli na balkóně a najednou to nebyla moje rodina ale nějací nesympatičtí lidé. Ten vrah prorazil první dveře, druhé otevřel snadno a protože balkónové dveře jsou ze skla tak i je.. Ale jedna ze starších žen ho něčím zabila hned když ty dveře prorazil.. Potom jsem viděl nějakýho zombíka s rozpáranym přichem kterej se přitiskl na skleněný dveře a sen skončil.. To je to jak jsem včera rozebíral to Walking Dead tak se mi to asi vymstilo Grin
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Lord Rade
Já bych se bál spíš provést toto: http://zivotni-en...dojmy.html Cestovat mimo tělo. A toulat se bez něj. I když na duchy na 55% věřím, tak to že byjsme mohli využít duši i za života se mi nechce moc věřit. Třeba je to jen forma nějakého snění a člověk si myslí že doopravdy opustil tělo.. Ale tohle zkoušet může být nebezpečné a je to náročné.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Vitek222
nagasadowcz napsal:
Vitek222 napsal:
no,tak tohle byl ten sen že jsem skočil do skyrimu a pak do Dragon age a nakonec k Baracku ObamoviGrinGrin


Tak pokud to bylo schválně, tak jo Grin


to asi ty správyGrin
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Whirt
Guess what! Death came back!
(Moje nová hláška, když se konečně dostanu ze školy Smile)
 
nagasadowcz
Na astrálním cestování není nic nebezpečného, pokud dodržuješ základní pravidla. Hlavně pomalu a postupně, nedělat nic, na co se necítíš a mělo by být vše v klidu. Existuje pár výzkumů, které to "dokázaly", ale pokud by se ti to povedlo, je několik způsobů, jak si sám ověřit, že to skutečně funguje nebo nefunguje. Já osobně se na to chystám, ale až za delší dobu. Vždycky jsem chtěl zjistit, co je na tom pravdy a jestli bych to já dokázal. Nejde tu ale o duchy ani o duši, to je trochu zprofanované označení - spíš bych to nazval myslí. K obavám by ale opravdu neměl být důvod. Původ strachu z těchhle věcí pochází od katolické církve z dob středověku, kdy ve velkém démonizovala vše pohanské, magické a esoterické (což vlastně dělá dodnes). Lidé to však s oblibou využívali již tisíce let před nástupem křesťanství.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
hRDLA
I AM BACK!


https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4100 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8069 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5491 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4663 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12502 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7347 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6418 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6236 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7432 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist