Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace
koniaash
leneren napsal:
Jáké zbraně jsou v tvém nejužším zajmu?


celkově cokoliv, co jedřevo a ocel od mečů, přes muškety po MP 40... nesnáším ty moderní plastové hračky, inteligwntní rakety a PC bojiště... bajonet do střev! to je moje Grin
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
P08 no to není pro mě spíš PPK jinak co takový Gewehr 43,ČZ vz 51 či Sturmgewehr 44
Upravil/a Leneren dne 24.07.2012 01:16
 
koniaash
http://www.youtub...Q&NR=1 pro Nagu, trochu další ujetosti...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
á zájem i o středověk a pod ano a je to záje čistě o zbrane nebo i o historii
 
Leneren
už jsme tu sami
 
koniaash
leneren napsal:
P08 no to není pro mě spíš PPK jinak co takový Gewehr 43,ČZ vz 51 či Sturmgewehr 44


z 44 sem střílel, lítí to nahoru jak prase, PPK je pro holky a Bonda a jedenapadesátka se mi moc nelíbí... Grin Zato 26 to je železo...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
ty jsi vybíraví 44 má zato ale vyší zastavovací účinek ppk je kompaktní a skvěle se skrije a 51 má vysokou kadenci a přesnost a kompabilitu a o 43 jsi se nezmínil
 
koniaash
teď dávám do kupy svoji šavli, kdysi vzor 1858, já z ní dělám polskou karabelu, přemýšlím, že se zas vrátím k šermu, a to do třicetileté
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
zajmavé doufám že si budeme moci popovídat častěji a o určitých tématech
 
Leneren
o různý ch typech zbraní a ten zájem je tedy čistě zbranoví nebo i historický ?
 
koniaash
nemyslím, dnes jsem na netu na skok, jen na návštěvě, dobře zas měsíc budu mimo... proto se tě tám na ten mejl, abych ti to moh poslat
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
a i škoda že jsi 2× starší než já snad si budeme moci zaSPAMovat častěji Grin
 
Leneren
jo je to
 
Leneren
ale velká škoda tak třeba budu mí ještě tu čest si stebou dopisovat
 
koniaash
jinak gew. 43 byla horší než garand i ruská SKS, a jako pomocná odstřelovačka zklamala na celé čáře ( hlavně kvůli dlouhému chodu pístu ) jinak můj zájem o zbraně je obojí...kdybych se zajímal o čistě užitnu hodnotu, tak tu opěvuju P90 a glocka, nemluvě o systémech polointeligentních střel a robotické válce... a z toho je mi na blití...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
v tom stebou souhlasím a gevehr se mi líbí kvuli zpracování a rychlosti kadence
 
Leneren
Jemi líto pánové ale opustím vás Zmáháá mě spánek a má víčka klesají snad si ještě nekdy zaSPAMujeme koniaash Byla mi čest a za tu trilogii dekuji snad se ještě jednou naše cesty zkříží zbohem
 
koniaash
kadence je hodnota která je důležitá u kulometu, ne poloautomatické pušky... a zpracování? no, teda klasické 98 byly zpracované lépe a třeba SS jim dávalo rozhodně přednost... 43 měla např. pažbení z laminované dřevotřísky v době kdy se kary děkaly ještě v menších sériích z ořechu, nemluvě o poměru lisovaných a soustružených částí...já např. vlastnil dba Kary, jeden z r. 40 a druhý z 44 a to bylo nebe a dudy... už jen objímky hlavně, botka pažby...jo, německé kvéry nikdy neztratily přesnost ve vnitřku, ale to vnější zpracování z konce války?...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
na konci šlo jen o počet né o zpracování a podle toho co sem napsal tady už némám být takže ted uz se doopravdy loučím Smile
 
koniaash
dobrou, hnusnej dunmerskej ušoplesku Grin
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist