Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace
hRDLA
Škoda, že tu není BW, ten by měl radost z koniaashe

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mopidu
Má nenávist ke Slunci (proč mi ten zářící balónek furt svítí do očí?!!!!) se projeví až s Dawnguardem, až jim to sluníčko zhasnu >:3 Muhahahahahaha
Upravil/a Mopidu dne 23.07.2012 23:41
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
nagasadowcz
No, koniaashi, hudba skvělá, ovšem ty texty... Zrovna poslouchám demo a rozsekává mě "naše shnilé gumáky... gumáky... GUMÁKY! GUMÁKY!!" a taky "tisce křesťanů umírá ve špíně". solidně ujetá záležitost. Ještě si pustím tu Umbrtku, to taky vypadá hezky. Já mám jinak z cz rád třeba Trollech. Jen je třeba vytlačit z paměti jejich klip "Ve stínu starých dubů". Ony jsou BM klipy vlastně kapitola sama pro sebe Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
@leneren: Quest momentálně nemám, čekám, na co narazím v Morthalu. Chci udělat zas deadrický, co tam je (tuším že Vaermina), a ten s vyhořelým domem. Pak se uvidí.
Upravil/a nagasadowcz dne 23.07.2012 23:48
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
BigNord
Mopidu napsal:
Lidi, už toho nechte, vemte vlastní rozum do hrsti a pořádně ho nakopněte, hádky nikam nevedou, leda k úrazu

Kdybych to udělal tak v šestce nemám ředitelskou dutku za ublížení na zdraví Grin
 
Mopidu
No jo a kde je vlastně BadWolf? Naposledy napsal že jde znovu hrát Tiny Castle (panebože to je magorská hra Grin teď jsem dostala nutkání zabít toho čaroděje taky, musím Nitrome hry omezit Grin) a pak už se neozval. Docela by mě zajímalo jestli to znovu dohrál...já jsem to dohrála třikrát a pomalu na to nemám nervy.
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
BigNord
Možná pozdě ale: Mopi Mop GrinDDDD Z toho nemůžu Grin
 
nagasadowcz
Mopi, jak byla ta hra, cos doporučila Vlčkovi. Ta s tím rytířem a geniálním koncem? Chci si to zahrát a nechce se mi to hledat, napiš mi to, prosím.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mopidu
BigNord napsal:
Mopidu napsal:
Lidi, už toho nechte, vemte vlastní rozum do hrsti a pořádně ho nakopněte, hádky nikam nevedou, leda k úrazu

Kdybych to udělal tak v šestce nemám ředitelskou dutku za ublížení na zdraví Grin

Co jsi proboha udělal?! Grin Já jsem měla jen tři roky po sobě napomenutí třídní za zapomínání (tento rok už nemám, dostala jsem ho jen o pololetí Grin)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Mopidu
Mopidu napsal:
Za jak dlouho zvládnete dohrát tuhle skákačko-adventuru:
http://www.nitrom...index.html
Pro mě to bylo deset minut neuvěřitelných muk a ke všemu ten rytíř chodí hrozně pomalu, ale je to povedená hra Grin taková pixelkovitá

Tady máš Nago
a btw už je tupřesně jeden stak stránek Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
BigNord
Mopidu napsal:
BigNord napsal:
Mopidu napsal:
Lidi, už toho nechte, vemte vlastní rozum do hrsti a pořádně ho nakopněte, hádky nikam nevedou, leda k úrazu

Kdybych to udělal tak v šestce nemám ředitelskou dutku za ublížení na zdraví Grin

Co jsi proboha udělal?! Grin Já jsem měla jen tři roky po sobě napomenutí třídní za zapomínání (tento rok už nemám, dostala jsem ho jen o pololetí Grin)

Vykloubená krční páteř Grin Nadával mi Grin stejně to měla chuť udělat polovina školy, protože on je tak trošku "hráblí" a každého provokuje, ale je to sranda hlavně v hodině Grin Hl. moje sázka sním že vyhodí pravítko na rýsovaní na tabuli z okna o stovku. Já sem sním nepodal ruku a neřekl Kč takže jsem mu donesl stovku (100mm) hřebík Grin A pak to udělal o pár týdnů znova Grin
Upravil/a BigNord dne 23.07.2012 23:58
 
nagasadowcz
Já dostal napomenutí za "Rozvěšování nevhodných plakátů a pokles pracovní morálky." Průser je, že to bylo minulý rok a ne za totáče. To je tak, když dá někdo najevo, že se mu nelíbí pseudohumanistický multikulti EU trend... Ale nasrat, dva roky se to táhlo kvůli jednomu levičáckému fanatikovi, teď je tomu konec. Kolikrát já už si slíbil, že se k tomu nebudu vracet Grin

P.S.: To vypadá, jako bych patřil k DS. No, nepatřím Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
BigNord napsal:
Mopidu napsal:
BigNord napsal:
Mopidu napsal:
Lidi, už toho nechte, vemte vlastní rozum do hrsti a pořádně ho nakopněte, hádky nikam nevedou, leda k úrazu

Kdybych to udělal tak v šestce nemám ředitelskou dutku za ublížení na zdraví Grin

Co jsi proboha udělal?! Grin Já jsem měla jen tři roky po sobě napomenutí třídní za zapomínání (tento rok už nemám, dostala jsem ho jen o pololetí Grin)

Vykloubená krční páteř Grin Nadával mi Grin stejně to měla chuť udělat polovina školy, protože on je tak trošku "hráblí" a každého provokuje, ale je to sranda hlavně v hodině Grin Hů. moje sázka sním že vyhodí pravítko na rýsovaní na tabuli z okna o stovku. Já sem sním nepodal ruku a neřekl Kč takže jsem mu donesl stovku (100mm) hřebík Grin A pak to udělal o pár týdnů znova Grin


Koukám, že jsi taky z kvalitního kolektivu Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
@koniaash: Šedesátiny jsou majstrštyk!
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mopidu
Na základce (vím že nižší gympl je furt ještě základka, ale jal tím myslím ZŠ) kamarádka jednoho kluka přeprala po vyučování, ale bylo to před školou, takže na školním pozemku a dostala za to napomenutí Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
BigNord
nagasadowcz napsal:
BigNord napsal:
Mopidu napsal:
BigNord napsal:
Mopidu napsal:
Lidi, už toho nechte, vemte vlastní rozum do hrsti a pořádně ho nakopněte, hádky nikam nevedou, leda k úrazu

Kdybych to udělal tak v šestce nemám ředitelskou dutku za ublížení na zdraví Grin

Co jsi proboha udělal?! Grin Já jsem měla jen tři roky po sobě napomenutí třídní za zapomínání (tento rok už nemám, dostala jsem ho jen o pololetí Grin)

Vykloubená krční páteř Grin Nadával mi Grin stejně to měla chuť udělat polovina školy, protože on je tak trošku "hráblí" a každého provokuje, ale je to sranda hlavně v hodině Grin Hů. moje sázka sním že vyhodí pravítko na rýsovaní na tabuli z okna o stovku. Já sem sním nepodal ruku a neřekl Kč takže jsem mu donesl stovku (100mm) hřebík Grin A pak to udělal o pár týdnů znova Grin


Koukám, že jsi taky z kvalitního kolektivu Grin

Jasně, jestli myslíš naši třídu a moje kámoše 3/4 jsou to blbci (nic proti nim ale to jejich chování) a jestli to myslíš jinak tak nechápu Grin
 
BigNord
Mopidu napsal:
Na základce (vím že nižší gympl je furt ještě základka, ale jal tím myslím ZŠ) kamarádka jednoho kluka přeprala po vyučování, ale bylo to před školou, takže na školním pozemku a dostala za to napomenutí Grin

To je něco asi tak jak druhák přepral kámoše jak jsem byl v páté, ten kámoš byl taky v 5. Grin a pak tam dělal machra že měl poškrábaný krk (škrábanec o velikosti 3 cm Grin )
 
Mopidu
Já bych řekla že 3/4 blbců jsou v každé třídě... Jenom tak jako když posoudím třídy u nás ve škole (ale což, pár těch blbců jsou moji dobří kamarádi a kamarádky a tak je nesmysl aby byli všichni blbci špatní Grin Navíc "blbost" je relativní pojem)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
nagasadowcz
Ach, ta ZŠ. Jak jsem rád, že už to mám za sebou Grin Ať byl gympl z byrokratického hlediska jakýkoli a jeho vedení jakékoli, ten kolektiv byl k neporovnání. Ale měl jsem štěstí na výjimečnou třídu, to je fakt. Až na jednu práskačku, pár ultra šprtek a jednu hloupou svini to bylo super Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
BigNord
nagasadowcz napsal:
Ach, ta ZŠ. Jak jsem rád, že už to mám za sebou Grin Ať byl gympl z byrokratického hlediska jakýkoli a jeho vedení jakékoli, ten kolektiv byl k neporovnání. Ale měl jsem štěstí na výjimečnou třídu, to je fakt. Až na jednu práskačku, pár ultra šprtek a jednu hloupou svini to bylo super Grin

Asi tak jak u nás Grin
Upravil/a BigNord dne 24.07.2012 00:11
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4646 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist