Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace
Mopidu
Loučím se s Vámi lidičky, má mateřská loď mě volá a já musím ve svém malém a nepohodlném cestovním modulu odcestovat do jiné galaxie. Jo a taky mě začalo bolet pravé oko Grin (a tím "pravé" nemyslím to že je opravdové, i když to taky, ale že je napravo)
no nic, dobrou lidičky (a Naga pak musí napsat co si myslí o té fantasmagorické šílenosti kterou si já a BadWolf dovolujeme nazvat "hra" Grin)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
koniaash
Mopidu napsal:
Loučím se s Vámi lidičky, má mateřská loď mě volá a já musím ve svém malém a nepohodlném cestovním modulu odcestovat do jiné galaxie. Jo a taky mě začalo bolet pravé oko Grin (a tím "pravé" nemyslím to že je opravdové, i když to taky, ale že je napravo)
no nic, dobrou lidičky (a Naga pak musí napsat co si myslí o té fantasmagorické šílenosti kterou si já a BadWolf dovolujeme nazvat "hra" Grin)


tak dobrou vráno, a tak vůbec...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
To tu fakt nejsem jedinej knihomol? že v nešdní době je to pode většiny mládeže zavržení hodná záliba
 
koniaash
ještě k těm ebookům... já sem si zvyk... na knížky prostě nebylo a v knihovně mám dluhy, které jsem ještě nesplatil ( cca 12000,- sem před pár rty ztratil nějaké monografie letadel a tak...)
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
koniaash napsal:
Mopidu napsal:
BigNord napsal:
Mopidu napsal:
Na základce (vím že nižší gympl je furt ještě základka, ale jal tím myslím ZŠ) kamarádka jednoho kluka přeprala po vyučování, ale bylo to před školou, takže na školním pozemku a dostala za to napomenutí Grin

To je něco asi tak jak druhák přepral kámoše jak jsem byl v páté, ten kámoš byl taky v 5. Grin a pak tam dělal machra že měl poškrábaný krk (škrábanec o velikosti 3 cm Grin )

Moje úžasně chytrá sestra se jednou pořezala až na kost do palce elektrickým kráječem na chleba, onehdá si tu hroznou jizvu prohlížela a pak jen tak dodala "kdyby něco, je to od žraloka" a já málem spadla smíchy z mého oblíbeného křesla Grin


já si na své sedmnáctky přeřízl nervy na ruce, když jsem se totálně opilý hádal s kamarádem o ráži ak-47...a že za svou pravdu klidně proliju krev...dodnes nemám cit jak má bejt v palci a ukazováku na levačce...

Klasické ak-47 pokud si pamatuju má ráži 7,62×39mm potom AKSU-74 ráže 5,45×39mm A útočný model AKSU-74 stejnou ráži jako klasické
 
koniaash
samozřejmě! Tak ať mi netvrdí, že 7.62x51!
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
jej spletl jsem se proto edit a smazat omlouvám se za svůj fail
Upravil/a Leneren dne 24.07.2012 00:55
 
koniaash
pozor, 5,45 byla vyvíjena jako protiráže na 5,56 a jestli jsi někdy viděl závěr kalacha,tak vybuchnutí nebo prasknití je nezmysel, je to bytelnej výkovek, spíš bych se bál o vratnou pružinu... jinak 7,62x39 je zkrácená 7,62x54R, ae 5,45 je funglovej náboj vyvinutej někdy kolem 70 v iževsku...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
nagasadowcz
12000?! No ty vole, to je dost! Jak dlouho jsi to nashromážďoval? Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
hRDLA
Koniaashy, že ty studuješ vojenskou techniku?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
nagasadowcz
Mopidu napsal:
Loučím se s Vámi lidičky, má mateřská loď mě volá a já musím ve svém malém a nepohodlném cestovním modulu odcestovat do jiné galaxie. Jo a taky mě začalo bolet pravé oko Grin (a tím "pravé" nemyslím to že je opravdové, i když to taky, ale že je napravo)
no nic, dobrou lidičky (a Naga pak musí napsat co si myslí o té fantasmagorické šílenosti kterou si já a BadWolf dovolujeme nazvat "hra" Grin)


Tak zrovna to hraju. No, vidím to tak, že se k tomu zítra vrátím a dojedu to. Teď si jdu ale číst. Sakra, k tomu Skyrimu už jsem se nedostal Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
já vím nechtel jsem napsat 5,51 ale kvůli výpadku mozkové aktivity jsem ho napsal za to se moc omlouvám a ano závěr kalacha jsem viděl je to bytelná zbran a omlouvám se za omyl a ano 7,62×39 je zkrácený puškový náboj na který musela přejít i brněnská zbrojovka
 
koniaash
my jsme po válce vyvinuli vlastní náboj, tuším že 7,62x45 nebo tak nějak, na to byla původně konstruovaná i puška vz. 52, ale po vstupu do varšavský smlouvy se rozhodlo přejít na sovětský standard ( určitě rozumné, i když ten náš náboj měl prý lepší parametry ), jinak na kalacha si nedám sáhnout, stejně jako na mauserovku a z pistolí tokareva...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
koniaash
NAPIŠ TEN MEJL, AŤ TI MŮŽU POSLAT TOHO SAPKA
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
nagasadowcz
To byl tedy záznam z letošní konference Svazu zbrojných mistrů. A teď už zprávy o počasí se Soňou Dešťovkou...
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
ano náš náboj měl lepší parametry i zastavovací sílu jenče SSSR nám v našem vlastním zájmu doporučilo přejít na jejich náboj a mauserovky uznávám zvlášt pistoli C 96 velmi zdatný výtvor
 
nagasadowcz
No nic, lidi, pro dnešek končím. Dobrou noc.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
koniaash
nagasadowcz napsal:
To byl tedy záznam z letošní konference Svazu zbrojných mistrů. A teď už zprávy o počasí se Soňou Dešťovkou...


Grin zájem o zbraně je nutnost! Snad víš, že ženu ani květinou neuhodíš...Proto Samuel Colt vynalezl revolver! Grin
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
Jáké zbraně jsou v tvém nejužším zajmu?
 
koniaash
leneren napsal:
ano náš náboj měl lepší parametry i zastavovací sílu jenče SSSR nám v našem vlastním zájmu doporučilo přejít na jejich náboj a mauserovky uznávám zvlášt pistoli C 96 velmi zdatný výtvor


C96je můj tajnej sen... nebo parabela... komplikovaný, v podstatě na hovno, ale ta elegance a technická vytříbenost!
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist