Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace
hRDLA
Prosím vás, všichni vaši práskači a šprti jsou nic proti našemu CVEŠPROVI! To je debilita sama Grin A nedělejte, že ste o něm neslyšeli.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mopidu
BigNord napsal:
Mopidu napsal:
Na základce (vím že nižší gympl je furt ještě základka, ale jal tím myslím ZŠ) kamarádka jednoho kluka přeprala po vyučování, ale bylo to před školou, takže na školním pozemku a dostala za to napomenutí Grin

To je něco asi tak jak druhák přepral kámoše jak jsem byl v páté, ten kámoš byl taky v 5. Grin a pak tam dělal machra že měl poškrábaný krk (škrábanec o velikosti 3 cm Grin )

Moje úžasně chytrá sestra se jednou pořezala až na kost do palce elektrickým kráječem na chleba, onehdá si tu hroznou jizvu prohlížela a pak jen tak dodala "kdyby něco, je to od žraloka" a já málem spadla smíchy z mého oblíbeného křesla Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
BigNord
hRDLA napsal:
Prosím vás, všichni vaši práskači a šprti jsou nic proti našemu CVEŠPROVI! To je debilita sama Grin A nedělejte, že ste o něm neslyšeli.

ne neslyšel Grin
 
BigNord
Mopidu napsal:
BigNord napsal:
Mopidu napsal:
Na základce (vím že nižší gympl je furt ještě základka, ale jal tím myslím ZŠ) kamarádka jednoho kluka přeprala po vyučování, ale bylo to před školou, takže na školním pozemku a dostala za to napomenutí Grin

To je něco asi tak jak druhák přepral kámoše jak jsem byl v páté, ten kámoš byl taky v 5. Grin a pak tam dělal machra že měl poškrábaný krk (škrábanec o velikosti 3 cm Grin )

Moje úžasně chytrá sestra se jednou pořezala až na kost do palce elektrickým kráječem na chleba, onehdá si tu hroznou jizvu prohlížela a pak jen tak dodala "kdyby něco, je to od žraloka" a já málem spadla smíchy z mého oblíbeného křesla Grin

Že žralok ten by jí ho asi na ruce nenechal Grin
 
Mopidu
Né, lidičky, už tu není přesně jeden stak stránek, to je nejhorší den mýho mladýho života Sad ne moment, zažila jsem i horší Grin (jednou mi auto přejelo propisku, to se určitě nikomu tady nestalo Grin)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
hRDLA
Mě jednou auto přejelo láhev s vodou.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
koniaash
nagasadowcz napsal:
No, koniaashi, hudba skvělá, ovšem ty texty... Zrovna poslouchám demo a rozsekává mě "naše shnilé gumáky... gumáky... GUMÁKY! GUMÁKY!!" a taky "tisce křesťanů umírá ve špíně". solidně ujetá záležitost. Ještě si pustím tu Umbrtku, to taky vypadá hezky. Já mám jinak z cz rád třeba Trollech. Jen je třeba vytlačit z paměti jejich klip "Ve stínu starých dubů". Ony jsou BM klipy vlastně kapitola sama pro sebe Grin

Trollech kje mj. taky Morbivod Grin
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Mopidu
No jo, ale pokud vím, tak flaška s vodou není propiska (chudák propiska Sad nepřežila to)
to bylo tak: víte jak vám někdy lidi řeknou "Za cesty se nečte!" no tak o kreslení to asi platí taky Grin Od té doby kreslím převážně jen tužkou
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
koniaash
Mopidu napsal:
BigNord napsal:
Mopidu napsal:
Na základce (vím že nižší gympl je furt ještě základka, ale jal tím myslím ZŠ) kamarádka jednoho kluka přeprala po vyučování, ale bylo to před školou, takže na školním pozemku a dostala za to napomenutí Grin

To je něco asi tak jak druhák přepral kámoše jak jsem byl v páté, ten kámoš byl taky v 5. Grin a pak tam dělal machra že měl poškrábaný krk (škrábanec o velikosti 3 cm Grin )

Moje úžasně chytrá sestra se jednou pořezala až na kost do palce elektrickým kráječem na chleba, onehdá si tu hroznou jizvu prohlížela a pak jen tak dodala "kdyby něco, je to od žraloka" a já málem spadla smíchy z mého oblíbeného křesla Grin


já si na své sedmnáctky přeřízl nervy na ruce, když jsem se totálně opilý hádal s kamarádem o ráži ak-47...a že za svou pravdu klidně proliju krev...dodnes nemám cit jak má bejt v palci a ukazováku na levačce...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
nagasadowcz
koniaash napsal:
nagasadowcz napsal:
No, koniaashi, hudba skvělá, ovšem ty texty... Zrovna poslouchám demo a rozsekává mě "naše shnilé gumáky... gumáky... GUMÁKY! GUMÁKY!!" a taky "tisce křesťanů umírá ve špíně". solidně ujetá záležitost. Ještě si pustím tu Umbrtku, to taky vypadá hezky. Já mám jinak z cz rád třeba Trollech. Jen je třeba vytlačit z paměti jejich klip "Ve stínu starých dubů". Ony jsou BM klipy vlastně kapitola sama pro sebe Grin

Trollech kje mj. taky Morbivod Grin


Jo, jo, koukám že ten má prsty snad ve všem. Nemá něco společného i s Master's Hammer?

koniaash napsal:
Mopidu napsal:
BigNord napsal:
Mopidu napsal:
Na základce (vím že nižší gympl je furt ještě základka, ale jal tím myslím ZŠ) kamarádka jednoho kluka přeprala po vyučování, ale bylo to před školou, takže na školním pozemku a dostala za to napomenutí Grin

To je něco asi tak jak druhák přepral kámoše jak jsem byl v páté, ten kámoš byl taky v 5. Grin a pak tam dělal machra že měl poškrábaný krk (škrábanec o velikosti 3 cm Grin )

Moje úžasně chytrá sestra se jednou pořezala až na kost do palce elektrickým kráječem na chleba, onehdá si tu hroznou jizvu prohlížela a pak jen tak dodala "kdyby něco, je to od žraloka" a já málem spadla smíchy z mého oblíbeného křesla Grin


já si na své sedmnáctky přeřízl nervy na ruce, když jsem se totálně opilý hádal s kamarádem o ráži ak-47...a že za svou pravdu klidně proliju krev...dodnes nemám cit jak má bejt v palci a ukazováku na levačce...


Taky pěkné Grin Kolik ti vlastně je? Jestli můžu vědět...
Upravil/a nagasadowcz dne 24.07.2012 00:33
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
koniaash
Ne, to ne, ale má v jednom textu jako recitativ:
" Chtěl bych se dožít dob, kdy se z metalových holek stanou metalové babičky a budou vyšívat loga Darkthrone a Mastets Hammer do svetrů vnoučatům...Našim vnoučatům. A mladí uvidí nová blackmetalová loga v korunách mlčenlivých stromů, a to je ponoukne k založení novích blackmetalových kapel a budou vznikat nová kvalitní dema a alba. A jejich booklety budou rásné jak podzimní listí v zimě... Ano, i já bych si přál takovýto vývoj situace, ALE TAK TO PROSTĚ NEBUDE!!
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Mopidu
Jo mimochodem, Nago, už jsi zkusil tu hru s rytířem jak ji hraje BadWolf?
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
koniaash
Jinak 30,5. roku 1988 se v rodině chudé studentky medicíny a dělníka metrostavu narodil syn, nikdo netušil, že se stane mocným a slavným.... no nic, konec fantasmagorii... je mi 24 Grin
Upravil/a koniaash dne 24.07.2012 00:35
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
nagasadowcz
koniaash napsal:
sapek prej píše něco nového ze světa zaklínače... tak uvidíme...ale o geraltovi tam nebude prý ani slovo...


Fakt? Tak to jsem netušil. Hmm, jsem zvědav. Zbývá mi asi půlka poslední knížky... Co ta husitská trilogie? Taky stojí za přečtení?

P.S.: Hážu to sem, ať neděláme bordel v Dawnguardu.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
koniaash napsal:
Jinak 30,5. roku 1988 se v rodině chudé studentky medicíny a dělníka metrostavu narodil syn, nikdo netušil, že se stane mocným a slavným.... no nic, konec fantasmagorii... je mi 24 Grin


Tak jsem to tipoval dobře. Mám prostě inštinkt. Zde se hlásí o pět let mladší bytost Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
koniaash
nagasadowcz napsal:
koniaash napsal:
sapek prej píše něco nového ze světa zaklínače... tak uvidíme...ale o geraltovi tam nebude prý ani slovo...


Fakt? Tak to jsem netušil. Hmm, jsem zvědav. Zbývá mi asi půlka poslední knížky... Co ta husitská trilogie? Taky stojí za přečtení?

P.S.: Hážu to sem, ať neděláme bordel v Dawnguardu.


mám ji v ebooku, komplet,jestli chceš... je hodně dobrá, místy lepší než zaklínač, ale musíš mít trochu slabost pro středověk jako já
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
nagasadowcz
Mopidu napsal:
Jo mimochodem, Nago, už jsi zkusil tu hru s rytířem jak ji hraje BadWolf?


Už jdu na to, nestíhám. Už jsem to měl mít dokončené a hrát Skyrim a místo toho tu poslouchám Trollech a projíždím fórum. No nic, jdu na to Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
hRDLA
koniaash napsal:
Jinak 30,5. roku 1988 se v rodině chudé studentky medicíny a dělníka metrostavu narodil syn, nikdo netušil, že se stane mocným a slavným.... no nic, konec fantasmagorii... je mi 24 Grin


A když ti bylo sedm, tak se v rodině státních zaměstnanců narodil budoucí Císar hRDLA Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Leneren
BigNord napsal:
nagasadowcz napsal:
BigNord napsal:
Mopidu napsal:
BigNord napsal:
Mopidu napsal:
Lidi, už toho nechte, vemte vlastní rozum do hrsti a pořádně ho nakopněte, hádky nikam nevedou, leda k úrazu

Kdybych to udělal tak v šestce nemám ředitelskou dutku za ublížení na zdraví Grin

Co jsi proboha udělal?! Grin Já jsem měla jen tři roky po sobě napomenutí třídní za zapomínání (tento rok už nemám, dostala jsem ho jen o pololetí Grin)

Vykloubená krční páteř Grin Nadával mi Grin stejně to měla chuť udělat polovina školy, protože on je tak trošku "hráblí" a každého provokuje, ale je to sranda hlavně v hodině Grin Hů. moje sázka sním že vyhodí pravítko na rýsovaní na tabuli z okna o stovku. Já sem sním nepodal ruku a neřekl Kč takže jsem mu donesl stovku (100mm) hřebík Grin A pak to udělal o pár týdnů znova Grin


Koukám, že jsi taky z kvalitního kolektivu Grin

Jasně, jestli myslíš naši třídu a moje kámoše 3/4 jsou to blbci (nic proti nim ale to jejich chování) a jestli to myslíš jinak tak nechápu Grin

Nechodíme náhodou do stejný třídy ? nějak mi to s tím chováním sedí až na to pravítkoGrin
 
nagasadowcz
koniaash napsal:
nagasadowcz napsal:
koniaash napsal:
sapek prej píše něco nového ze světa zaklínače... tak uvidíme...ale o geraltovi tam nebude prý ani slovo...


Fakt? Tak to jsem netušil. Hmm, jsem zvědav. Zbývá mi asi půlka poslední knížky... Co ta husitská trilogie? Taky stojí za přečtení?

P.S.: Hážu to sem, ať neděláme bordel v Dawnguardu.


mám ji v ebooku, komplet,jestli chceš... je hodně dobrá, místy lepší než zaklínač, ale musíš mít trochu slabost pro středověk jako já


Slabost pro středověk mám. Díky za nabídku, ale já e-booky moc nemusím, ledaže není zbytí. Pokud se to dá sehnat v knihovně, udělám si tu cestu rád. Prostě já mám rád své knihy papírové. Zaklínače mám vlastně taky komplet jako e-book a po jednom a půl díle jsem tu ságu prostě zkoupil do sbírky Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4088 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8053 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5477 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4651 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12490 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7330 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6224 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7420 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist