Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace
hRDLA
Mopidu napsal:
hRDLo, tak podesátý, to je MOJE srdce, protože ho jako dárek dostala MOJE redguardka a já ho v atronach forge předělala na daedrické Grin Ale proč jsi rozdal i mozek a dva metry střev, to už nevím Grin Škoda že minulá nekonečná konverzace byla smazána, teď už se nedozvíme jak to tenkrát s těma střevama bylo Grin


Já je nikomu nedal, někdo mi je ukradl Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Leneren
hRDLA napsal:
Mopidu napsal:
hRDLo, tak podesátý, to je MOJE srdce, protože ho jako dárek dostala MOJE redguardka a já ho v atronach forge předělala na daedrické Grin Ale proč jsi rozdal i mozek a dva metry střev, to už nevím Grin Škoda že minulá nekonečná konverzace byla smazána, teď už se nedozvíme jak to tenkrát s těma střevama bylo Grin


Já je nikomu nedal, někdo mi je ukradl Grin

doufám že na tom aspon vydělal patlat se stím Ork
 
koniaash
Hlavně zdravím hRDLU, Mopidu, naga sadowa a vůbec všecky psavce...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Diego
koniaash napsal:
Hlavně zdravím hRDLU, Mopidu, naga sadowa a vůbec všecky psavce...

Hele kdo sem přišel! Vítej!Wink
 
nagasadowcz
koniaash napsal:
Tak vás nějak tak zdravím, skyrimaři, po dlouhý době sem na netu, tak abyste si nemysleli, že sem na vás zapoměl... Vaash Koniaash


Eeeeej! Můj oblíbený člen se vrátil. Vítej zpět, Koniaashi!
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mopidu
Nazdar Koniaashi! Jak se máš za tu dobu bez netu?
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
hRDLA
koniaash napsal:
Hlavně zdravím hRDLU, Mopidu, naga sadowa a vůbec všecky psavce...

No nazdar chlape Smile

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
koniaash
čtrnáct a půl hodiny na nohách v práci, pak pivo večeře a hluboké bezvědomí... dnes sem jen skočil zpět domu trochu se napít a pozdravit, mám volno... jinak bez netu se dá vážně žít, ale je to krušné... trřeba zjišťování autobusů bez idosu a tak je otrava...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
hRDLA
A jaktože si teď na netu?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
nagasadowcz
Je to hnus, když to vypadne, no. Tady máš něco na povzbuzení, pokud si dobře pamatuju, mělo by se ti to líbit:


Upravil/a nagasadowcz dne 23.07.2012 23:19
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
to už všichni zdrhli?
 
koniaash
za dárktroun děkuju! Po metalu jsem měl absťák.... Holt odstěhovat se neni med... Grin
jinak jestli znáš, legendární blackovej čwskej underground
Upravil/a koniaash dne 23.07.2012 23:26
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
nagasadowcz
Jj, kde můžu, tam pomůžu Grin

No nic, kolegáčci (schválně, kdo pozná, odkud to oslovení je), padám pařit Skyrim. Hororový Morthal na mě už čeká Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
koniaash napsal:
za dárktroun děkuju! Po metalu jsem měl absťák.... Holt odstěhovat se neni med... Grin
jinak jestli znáš, legendární blackovej čwskej underground

Neznal jsem, ale díky za to video, zas mám co nového naposlouchávat. Dost se mi líbí!
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
nagasadowcz napsal:
Jj, kde můžu, tam pomůžu Grin

No nic, kolegáčci (schválně, kdo pozná, odkud to oslovení je), padám pařit Skyrim. Hororový Morthal na mě už čeká Smile

Jaký quest a u jakých jsi gild?
 
Leneren
promin za mou vtíravost Grin
 
Mopidu
Hmm... Tak mě teď napadá, jaký by to bylo mít v nicku dvojtou samohlásku jak Koniaash... Hmm... Moopidu, Moopi, Moopi Moop... Tak jo, můj nick je dost divnej i bez dvojtý samohlásky Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Leneren
koukni se na můj sem na tom hůřGrin
 
koniaash
Kanalizační mytologie... alba jou koncepční, je to o kanalizačním šlechtickém rodu Čistírenských, jak vládnou podzemí a bojujou proti Jehovistům ( celkově všichni křesťrani...) trochu ujetá záležitost... A pak doporučuju od stejného interpreta ( tj. Lorda Morbivoda ) jeho projekt Umbrtka, což je industriálně-pohanský bezdomovecký a dělnický šedý metal o továrnách, salámu a nenávisti ke slunci... Přidávám dvě ukázky:

( cover na LuŠtěLU Grin )
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
Tak pánové av forum a já odcházím
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist