Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace
Mimz
Nie len som nevedela, že zrušením témy sa znižuje lvl. Ja som na tieto veci trdlo Sad
Zaujíma vás ako môže vyzerať budúcnosť ľudstva? Tak neváhajte a prečítajte si môj príbeh z post-apokalyptického sveta, v ktorom smrť číha na každom kroku. Môj príbeh- http://skyrim.4fa...rowstart=0
 
nagasadowcz
a) Ta hádka vznikla tak, že se nic nedělo, a pak se Parrot strašně nasral a nikdo to doteď nechápe.

Cool Einstein z matiky nepropadal, je to jen rozšířený mýtus.

c) Kašlete na lvl. Dovolím si tu parafrázovat jeden Mopin citát: Příspěvky musí být od srdce! Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
scorpioncz
Mopidu napsal:
Jo, se Škorpíkem jsme toho jednu dobu naSPAMili opravdu hodně Grin

btw Teď jsem dokoukala film Iron Sky, viděl ho tu ještě někdo? A něco k temn mezirasovejm sňatkům jak jsme se o tom bavili:
Spoiler k filmu Iron Sky
jo jo Grin to byli časy Grin zase by to chtělo někdy zopakovat Wink
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Leneren
Myslíš tím rasové zákony třetí říše?
 
Leneren
nagasadowcz napsal:
a) Ta hádka vznikla tak, že se nic nedělo, a pak se Parrot strašně nasral a nikdo to doteď nechápe.

Cool Einstein z matiky nepropadal, je to jen rozšířený mýtus.

c) Kašlete na lvl. Dovolím si tu parafrázovat jeden Mopin citát: Příspěvky musí být od srdce! Smile

a spam není od srdce ?Grin
 
nagasadowcz
Mimz napsal:
Nie len som nevedela, že zrušením témy sa znižuje lvl. Ja som na tieto veci trdlo Sad


Tak ono zrušením tématu jako takovým se ti lvl nesníží. Ale pokud jsi měla dejme tomu 100 příspěvků v tématu, které se zrušilo, tak jsi o těch 100 příspěvků přišla, a tak se můžeš třeba o lvl nebo více propadnout. Já se třeba po máznutí Konverzace nepropadl, ale ztratil jsem docela dost. Naštěstí už jsem to dohnal, ten falmer na lvlu 10 se mi fakt nelíbil Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 23.07.2012 22:47
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
leneren napsal:
nagasadowcz napsal:
a) Ta hádka vznikla tak, že se nic nedělo, a pak se Parrot strašně nasral a nikdo to doteď nechápe.

Cool Einstein z matiky nepropadal, je to jen rozšířený mýtus.

c) Kašlete na lvl. Dovolím si tu parafrázovat jeden Mopin citát: Příspěvky musí být od srdce! Smile

a spam není od srdce ?Grin


No to byl právě ten původní Mopin citát, který jsem parafrázoval. Napsala tehdy, že lvly nejsou důležité, že "spam musí jít od srdce" Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mimz
nagasadowcz napsal:
Mimz napsal:
Nie len som nevedela, že zrušením témy sa znižuje lvl. Ja som na tieto veci trdlo Sad


Tak ono zrušením tématu jako takovým se ti lvl nesníží. Ale pokud jsi měla dejme tomu 100 příspěvků v tématu, které se zrušilo, tak jsi o těch 100 příspěvků přišla, a tak se můžeš třeba o lvl nebo více propadnout. Já se třeba po máznutí Konverzace nepropadl, ale ztratil jsem docela dost. Naštěstí už jsem to dohnal, ten falmer na lvlu 10 se mi fakt nelíbil Grin


Jáj, už chápem Wink
Zaujíma vás ako môže vyzerať budúcnosť ľudstva? Tak neváhajte a prečítajte si môj príbeh z post-apokalyptického sveta, v ktorom smrť číha na každom kroku. Môj príbeh- http://skyrim.4fa...rowstart=0
 
Leneren
nezaložíme někde nejakou svatiny např pro ?
 
Leneren
jo sem lv2 mimzi nesežer mě prosím GrinGrinGrinGrin
 
Mimz
leneren napsal:
jo sem lv2 mimzi nesežer mě prosím GrinGrinGrinGrin


Grin To hovoríš mne?
Zaujíma vás ako môže vyzerať budúcnosť ľudstva? Tak neváhajte a prečítajte si môj príbeh z post-apokalyptického sveta, v ktorom smrť číha na každom kroku. Môj príbeh- http://skyrim.4fa...rowstart=0
 
nagasadowcz
Mimz: Kde můžu, tam pomůžu Grin Grin

leneren: Nemáš se čeho obávat, lišky králíčky nepojídají. Až bude Mimz jednou mamut, budeš to mít horší Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mopidu
Jé, má stará hláška o SPAMu se znovu vyrojila Grin ale ta hláška má pravdu, nejde o levly, nýbrž o to co chceš naSPAMit a co tím chceš sdělit Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
nagasadowcz
Už tehdy jsem ti, Mopi, říkal, že ta hláška je prostě dobrá... taková... modrá Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Mimz napsal:
leneren napsal:
jo sem lv2 mimzi nesežer mě prosím GrinGrinGrinGrin


Grin To hovoríš mne?

Si liška a co já vím třeba máte doma prázdnou ledničku Grin a liška králíky jí a k tomu prázdná lednička = zajíc+hlad=pudu na pekáčGrinGrinGrinGrinGrin
 
Leneren
nagasadowcz napsal:
Mimz: Kde můžu, tam pomůžu Grin Grin

leneren: Nemáš se čeho obávat, lišky králíčky nepojídají. Až bude Mimz jednou mamut, budeš to mít horší Grin

mamutovy uteču neboj Grin liška je chytřejší a rychlejšíGrin
 
Mimz
To sa uvidí Grin. Začínam mať chuť na králičie stehno. Smažené Grin
Zaujíma vás ako môže vyzerať budúcnosť ľudstva? Tak neváhajte a prečítajte si môj príbeh z post-apokalyptického sveta, v ktorom smrť číha na každom kroku. Môj príbeh- http://skyrim.4fa...rowstart=0
 
nagasadowcz
Skyrimské lišky jsou mírumilovné. Aspoň tak soudím ze zkušenosti. V zásadě je zblízka vidím usmažené magií nebo prokláté šípy a to vypadají velmi klidně Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mopidu
Mé hlášky nejsou modré, ony jsou žluté Grin Takové... ...kruté Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Leneren
nagasadowcz napsal:
Skyrimské lišky jsou mírumilovné. Aspoň tak soudím ze zkušenosti. V zásadě je zblízka vidím usmažené magií nebo prokláté šípy a to vypadají velmi klidně Grin

to šel kolem mimzi Grin co víš třeba že se mimzi naučil kouzlit a střílet z luku
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist