Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Čtete ?
Norbi
no veď ani som nechcel Grin nebol zlý ,ale sklamalo m to Grin
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
nagasadowcz
No, já musím říct, že zatímco celistvé Tolkienovo dílo je prostě jednodznačná fantasy špička, tak čistě LOTRa u mě překonal Zaklínač, kterého (pokud si udrží nastavenou kvalitu až do konce, a něco mi říká, že udrží) prohlásím za nejlepší fantasy ságu. Neumím si představit, že by tyhle knihy ještě někdo překonal...
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Parrot
Zkus Hru o Trůny. Ty u mě Zaklínače hravě strčily do kapsy. :-)
 
nagasadowcz
Jo, jo, vrhnu se na ni po Zaklínači. GoT ale není vyloženě fantasy, když se nad tím zamyslíš. Je to spíš takové historické drama z fiktivního světa s příměsí mytologie. Každopádně seriál je výborný, na knížky se těším Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mew
Seroš je epickej... Ale nevím jestli má cenu číst po tom i knihy..myslím že už asi ne
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
nagasadowcz
Tak to by ses asi dost divil. Podle kamarádů, co četli všechny zatím vydané knihy, se druhá řada od předlohy v něčem už i odlišuje. A navíc, ta kniha má nějakých 800 stran na díl. Sic je 10 hodin dost dlouhá doba, myslím, že kniha bude ještě lepší než seriál. A navíc, s knihami budeš mít před seriálem náskok. Já osobně radši znám předlohu a až pak koukám na převedení.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mew
Možná později...teď chci číst Odkazy Dračích Jezdců..zatím to vypadá zajímavě a slibně
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
Parrot
Ten seriál je docela jinej, než knihy.
 
Enrihenri
já jsem přečet celou sérii Legend o Drizztovi,3 díly Ulldartu a teď čtu Interview s upírem Grin
Kromě Skyrimu hraji ještě: Assasin's creed
Shogun 2 Total war
Mount and Blade
Oblíbené Knížky: Legenda
o Drizztovi, Stíny nad Uldartem

Nechť Thalmor zanikne v ohních Devíti pekel!!!!!

Sláva Ulfrikovi!!!!
Knight Knight Knight Knight Knight

Metro 2033 4ever!
 
nagasadowcz
Jaký je ten Ulldart? Trpaslíci mě bavili a Ulldart jsem si později chtěl taky přečíst.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Skritecek
Enrihenri napsal:
já jsem přečet celou sérii Legend o Drizztovi,3 díly Ulldartu a teď čtu Interview s upírem Grin


Já se po Bratrstvu chystam na "Legenda o Drizzovi" jaký to je ? a o čem to je ??

Zloději forever

Fantasy povídka o bájném zloději Armunovi.

http://skyrim-img.kx.cz/images/187demonthief.jpg
Fanntasy povídka zde
 
maxinik55
Tak jsem před hodinou přelouskal Inheritance.. a totálně mě nas*alo, že to skončilo Grin . Ale vážně, asi od půlky knížky jsem se do ní zažral, jak ještě do žádné. Ten děj jsem takhle neprožíval u žádného jiného díla, ať už knižního, filmového či dokonce herního. Teď možná budu psat trochu SPOILERů, tak kdo nečetl, nečtěte tohle dále. To, jak Eragon se Safirou na Vroengardu vstoupili do té pevnosti duší, čekal jsem, že tam najdou další Eldunarí (ty vejca jsem nečekal, a už vůbec ne že jich bude tolik). Závěrečná bitva byla podle mě hezky napsaná, možná bylo trochu s údivem že Roran, obyčejný bojovník zabil Barsta, s kterým se nevyporádala ani Islanzadí za podpory několika elfů. Vím že Roranovi pomohli trpaslíci, urgalové, aji ti elfové.. ale i tak.. pak samotný souboj s Galbatorixem, mě překvapil. čekal jsem jak se s tim Paoliny porve, když měl být Galbatorix takřka nepřemožitelný, adopadlo to slušně, jít na něho s kouzlem který mu ukáže všechnu tu bolest. A závěrečný kapitoly už byly takové klidné, to že se Nasuada stane královnou jsem čekal, ale tak trochu mě zaskočila Arya, která se stala jak jezdkyní tak královnou elfů. No proč ne, je toho sice na jednu elfku hodně.. ale proč ne. A ten drak se učil bez řádného výcviku sakra rychle.. taky zvláštní. A samotný zakončení se mi celkem líbilo, ještě tam mohl Paolini připsat něco o tom jak se Eragon a Safira a jejich banda dostanou do nějaké té nové země, ale třeba to bude v dalších dílech, i když si nemyslím že další díly budou o Eragonovi. Podle toho co řekl v "Na plovárně s .. " se bude jednat spíše o Angelu, což by bylo moc fajn, ona je opředena hodně tajemstvími. Osobně jsem si i myslel že ona je ta jasnovidka, po které se jmenuje Jasnovidčina síň kde byla vězněná Nasuada. a ke vztahu Eragona a Arye. no už to že si řekli skutečná jména pro ně asi hodně znamenalo, a já čekal že z toho (zatím) nebude víc, Arya mu to už naznačila několikrát, že je na ni moc mladý. A ještě ty předpovědi od Angely, všechny byly splněny, podle mě až na zradu ve vlastní rodině. Jestli tím myslela Murtagha.. ona to ža taková zrada není, přeci jen on králi sloužil nedobrovolně, a zjevně se mu to dvakrát nezamlouvalo.
No, tak to je asi vše co bych ke knize ce stručnosti řekl, nudné pasáže tam nebyly.. teď jen doufat že další knížka z Alagaësie se povede alespoň jako 4 předešlé. A co budu číst teď, to nevím, asi si dočtu sérii Hraničářův učeň, pak od Flanagana to nové Bratrstvo. A pak třeba bude nová knížka od Paoliniho.. (jak tak koukám, trošku sem se rozepsal Grin )
 
koniaash
nagasadowcz napsal:
Jaký je ten Ulldart? Trpaslíci mě bavili a Ulldart jsem si později chtěl taky přečíst.


trpaslíky jsem taky přečet, líbil se mi Bondil(?) a ta trpajzlice, ale ten Thundil je kolikrát na ránu... takovej dwarfemař...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
koniaash
Celkově moje nejoblíbenější sága je Zaklínač, pak asi Silmarillion, nkonec Howardovy conanovky a Lovecraft.... Z tzv. normální literatury dílo hemingwaye, od Chariéra Motýlek, pak hrabě monte Christo od Dumase, nějaký ten dostojevský... Z poezie jenom dante a Baudelaire... jinak jak vidíte čtu všecko
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leila
Já mám ráda Křišťály moci od MIchaely Burdové Smile skvělá tetralogie (samozřejmě fantasy Grin ) Přečetla jsem hrozně moc detektivek(už nevím jak se jmenují Grin ) a teď začínám číst Hraničářova učně, jsem skoro na začátku a hrozně mě to baví, tak uvidíme co se z tohoh vyklube Grin Jinak koniaash: že by christián? (zavřete oči,odcházím)
 
Dratek
já radši pařim Smile skyrim
http://img.karaoketexty.cz/img/userphotos/32181/lioness-113148.jpg
 
maxinik55
Neříkej že vůbec nečteš.. jestli ne, tak děláš chybu, knížky jsou mnohdy lepší než hry Wink
 
Dratek
jo čtu Smile třeba entheriance a ted sem čet starcraft Smile
http://img.karaoketexty.cz/img/userphotos/32181/lioness-113148.jpg
 
maxinik55
Ještě se zeptám, co je to to Entheriance? Na googlu mi to nic nevygooglilo.. Grin
 
Dratek
to je knížka Smile tvl a je taky dost drahá 500 sem za ní dal Smile
http://img.karaoketexty.cz/img/userphotos/32181/lioness-113148.jpg
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4107 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8074 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5496 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4667 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12509 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7352 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6422 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6241 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7437 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist