Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Cestopis Rhogara a Nadarra
SuperHunter
Diego napsal:
Pěkný, ale zarazilo mě ukončení dílu. Měli si dát třeba něco k jídlu(tos nedokončil) a pak si například vyslechnout poslední "novinky" od hostinského a pak klidně jít spát.

To bude na začátku dalšího dílu, který tu bude zítra a bude tam malé překvápko až pudou spát Šaman. Jinak dík za koment.
 
Diego
SuperHunter napsal:
Diego napsal:
Pěkný, ale zarazilo mě ukončení dílu. Měli si dát třeba něco k jídlu(tos nedokončil) a pak si například vyslechnout poslední "novinky" od hostinského a pak klidně jít spát.

To bude na začátku dalšího dílu, který tu bude zítra a bude tam malé překvápko až pudou spát Šaman. Jinak dík za koment.

Tak to potom jo, sorry. Jsem rád žes mi to vysvětlil.Wink
 
Lord Rade
psát ti jde určitě pokračuj. Jenom se ti tam opakujou nějaký ty výrazy na to bych si dal pozor. chtělo by si to promyslet trochu dopředu aby mohli bejt nějaký zápletky a zajímaví situace, ale to ty víš. tak ať se daří
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
hRDLA
Ze začátku si strašně opakoval "hned" "na to" a "řekl", ale jinak pěkný. Snad se z toho vyvine něco zajímavého.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
SuperHunter
Všem děkuju za rady. Smile
 
SuperHunter
Dnes budou 2 díly

Zápis 3

Když Nadarr došel k pultu hospodský zrovna upravoval lebku.
"Máte tu něco k jídlu ?" zeptal se ho Nadarr.
"Cože ? Jo, jo máme." lekl se hostinský."Co by sis dal ?"pokračoval.
"No třeba 2 krémoví pochoutky a 2 pečený bažantí prsíčka."
"Dobře a něco k pití ?" zeptal se ho hostinský.
"Ne ještě máme." odpověděl Nadarr.
"Dobře, chvilku vydrž já ti to hned přinesu." řekl mu hostinský a odešel do kuchyně.

O nějákou tu chvilku později.

"Tak tady to je." přišel hostinský a položil na pult dva talíře.
"Dobře a kolik za to chceš ? " zeptal se Nadarr.
"50 septimů" zazubil se hostinský.
Nadarr mu tedy s naštvaným pohledem dal 50 zlatých.

Když přišel do pokoje Rhogarr si zrovna brousil dýku.
"Na" podal mu jídlo Nadarr.
"Dík" poděkoval mu Rhogar.
Když dojedli řekli si že pudou spát.

Najednou se Nadarr vzbudil a uslyšel svist šípů a hned se skrčil. Oknem prolítli 3 šípy a zarazily se do dveří. Nadarr hned budil Rhogara se slovy: "Vstávej !!!"
Rhogar otevřel oči a řekl: "Co mě kur*va budíš je ještě noc."
"Někdo po nás střílí." křikl Nadarr.
"Tak ať si střílí hlavně když nás netrefí." odpověděl lenivě.
Najednou uslyšeli vykopávání dveří a Rhogar hned vstal.
"Já těm haj*lům useknu hlavy a narvu jim je do pr**** ! Nikdo mě uprostřed noci budit nebude !" naštval se Rhogar
(Předem se omlouvám za vulgarismus)
Oknem do místnosti vletěl ledový hrot a vyrazil dveře.
"Poď ! Rychle !" vzkřikl Nadarr, který už byl ve dveřích. Rhogar se zvedl z postele a běžel za ním.

V hlavním sále se už bojovalo, hospodský s ocelovým palcátem a mladá bardka s železným mečem. Proti nim stál ork s obouruční sekerou, jeden elf s mečem, elfka také s mečem a dva nordi s oburučným mečem a sekerou se štítem. Nadarr hned vystřelil po orkovi a trefil ho do ramene. Ork zakřičel bolestí a pustil sekeru. Rhogar se rozběhl proti nordovi se sekerou a štítem. Když k němu doběhl tak zrovna nord bojoval s bardkou takže ho překvapil zezadu a bodl mu dýku pod žebra. Nord jen vytřeštil oči a skácel se k zemi. Hostinský zatím bojoval s elfem a elfkou, ork si vytáhl šíp a vytasil orkský meč a chtěl zasadit smrtelnou ránu bardce, ale zastavil ho Nadarr, který ho zasáhl šípem přímo do srdce. Ork se užasle podíval na Nadarra, pustil meč a spadl směrem dozadu na masivní stůl, který se pod ním probadl. "Už jen 3." pomyslel si Rhogar a probodl elfku, která se proti němu rozmáchla mečem. Najednou do místnosti vtrhl muž, který na sobě měl plátové brnění a držel ebenitoví meč. Nadarr se pousmál a vystřelil. Šíp se odrazil a muž se otočil a rozběhl proti Nadarrovi, který do něj stihl vystřelit ještě dva šípy, které se stejně jako první odrazily. Muž vrazil do Nadarra a odhodil ho a on se zastavil o pult, do kterého vrazil. Rhogar, který zrovna bojoval s druhým nordem uslyšel ránu o pult odkopnul norda a otočil se když vyděl co se děje rozběhl se k muži a bodl ho každou dýkou pod jedno rameno kde brnění nebylo. Muž ucítil bolest pustil meč otočil se a Rhogar ho podřízl. Muž spadl k zemi a z jeho hrdla proudila krev. Nadarr se podíval na Rhogara a ten jen řekl: "Teď sme si vyrovnaný."
Nadarr jen přikývl sebral luk a vystřeelil proti elfovi, který bojoval s hospodským a trefil ho do ramene, hospodský ho pak praštil palcátem do hrudi a bylo slyšet jen zapraskání žeber a elf padl mrtvý k zemi. Bardka probodla zbylého norda, který ještě ležel na zemi.

Nadarr vyběhl ven a spatřil 3 lučištníky a 2 čaroděle, kteří neustále střílí na hospodu také si všiml že jejich pokoji už chybí celá stěna.
Jeden čaroděj si ho všiml a vyslal proti němu ohnivou střelu, která ho jen o kousek minula. Zatím vyběhli hostinský, nordka i Rhogar, který si od muže v plátovém brnění ,,pučil'' ebenitoví meč. Nadarr vystřelil po čarodějovi, který zrovna připravoval ohnivou kouli když ho zrovna zasáhl šíp přímo do hrudníku. Čaroděje tojen shodilo a už nevstal. Lučištníci už proti nim chtěli vystřelit když hostinský vyčaroval magický štít, který šípy odrazil.
"Co to ku*va je ?" vykřikl jeden lučištník, který hned potom dostal zásah šípem do čela od Nadarra. Rhogar se s bardkou rozběhli proti lučištníkům a zbylému čarodějovi, který se marně pokoušel magický štít prostřelit. Když Rhogar doběhl na vrchol kopce probodl mečem čaroděje, který to nečekal a vyslal oslední kouzlo které trefilo okno hospody. Bardka usekla hlavu lučištníkovi a z jeho krku začala tryskat krev. Poslední lučištník na ní namířil a řekl: "Chcípni !"
Vystřelit už nestihl neboť mu Rhogar usekl ruku, v které držel luk. Lučištník vykřikl hroznou bolestni a Rhogar mu probodl mečem srdce a meč nechal v jeho tlěle.


P.S.: Doufám že se vám díl líbil a prosím zanechte komentáře a dejte kvalitní příspěvek.
P.P.S.: Pokud najdete chybu napište do komentů (sám sem jich pár už objevil)
Upravil/a SuperHunter dne 05.07.2012 18:08
 
SuperHunter
hRDLA napsal:
Ze začátku si strašně opakoval "hned" "na to" a "řekl", ale jinak pěkný. Snad se z toho vyvine něco zajímavého.

To se bude možná opakovat :(
Upravil/a SuperHunter dne 05.07.2012 18:10
 
Skritecek
Je to jen můj, názor, ale na příběh by se měla používat spisovná čeština )nemyslím ta spostra slova, ikdyž ta by tam také být neměla)
jen taková drobnost, v příbězích se nepoužívají číslice.
A jak se začátku máš "o nějakou chvíli později" to tam ýt nemusí, nikdo neočekává, že budeš popisovat každou minutu. Jinak jo, dobrý Smile

Zloději forever

Fantasy povídka o bájném zloději Armunovi.

http://skyrim-img.kx.cz/images/187demonthief.jpg
Fanntasy povídka zde
 
SuperHunter
Ó děkuji moudrý muži za tvou radu (myslim to vážně), za ty sprostý slova sem se tam předem omluvil, ale to je fuk. Tu spisovnou češtinu myslíš jako když mluví jinak nevim. Za ty čísla se omlouvám nebaví mě psát jedna, dva, pětset atd..
 
Skritecek
SuperHunter napsal:
Ó děkuji moudrý muži za tvou radu (myslim to vážně), za ty sprostý slova sem se tam předem omluvil, ale to je fuk. Tu spisovnou češtinu myslíš jako když mluví jinak nevim. Za ty čísla se omlouvám nebaví mě psát jedna, dva, pětset atd..


Když tak na tu spisovnou češtinu koukam, tak moc ne ale tak do budoucna myslim že tam bylo klasický "si" místo "jsi" a z příběhu "poď" m a má to být "pojď" Jinak jak se se všiml, za slovem je tečka a až pak mezera, někde se začátku to tam máš s vykřičníkama, ale to jsou jen drobnosti.
Když tak, tuto World vše opravuje Smile
Upravil/a Skritecek dne 05.07.2012 18:43

Zloději forever

Fantasy povídka o bájném zloději Armunovi.

http://skyrim-img.kx.cz/images/187demonthief.jpg
Fanntasy povídka zde
 
SuperHunter
To s tou tečkou a mezerou to mam naučený a zdá se mi to přehlednější, ale jestli se to nelíbí tak to zkusim omezit.
 
Lord Rade
Tam na ně zaútočili snad všechny rasy ze skyrimu ne? Co to bylo za bandu šílenců Grin
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
SuperHunter
Lord Rade napsal:
Tam na ně zaútočili snad všechny rasy ze skyrimu ne? Co to bylo za bandu šílenců Grin

Všechny tam nebyli. Byla to banda šílenců z ústavu My víme že nejste šílení, ne to byli banditi, který chtěli přepadnout hospodu, ale trochu se jim to nepovedlo xD.
 
hRDLA
SuperHunter napsal:
Ó děkuji moudrý muži za tvou radu (myslim to vážně), za ty sprostý slova sem se tam předem omluvil, ale to je fuk. Tu spisovnou češtinu myslíš jako když mluví jinak nevim. Za ty čísla se omlouvám nebaví mě psát jedna, dva, pětset atd..


Tou spisovnou češtinou myslíš slova jako: pudou a prolítli

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
SuperHunter
Aha, dík hRDLO žes mi to vysvětlil.
 
SuperHunter
Jak sem říkal druhý díl za tento den.

Zápis 4

Když došli zpět do hospody řekl jim hostinský: "Dík za pomoc, sem vaším dlužníkem."
"Když nám dáte nějákej ten septim tak si sme vyrovnaný" řekl mu Nadarr.
"Dobře." dal Nadarrovi měšec plný zlaťáků.
"Kolik tam to je ?" zeptal se ho Rhogar.
"Sedmsetpadesát septimů ani o zlaťák míň" odpověděl mu hostinský.
Bardka zatím zašla do pokoje na ddruhé straně hospody. Chvilku po ní šli i Nadarr s Rhogarem.

Další den ráno si objednali osmahlou vraždomilku k snídani a medovinu.
"Nevíš o nějákých novinkách ?" zeptal se hospodského Rhogar.
"Doslechl sem se že na Helgen, menší město tak den cesty odsud, zaútočil drak. Nikdo to prej nepřežil" odpověděl mu.
"Nějáký lepší zprávy ?" zeptal se ho Nadarr.
"Nic jinýho nevim, ale podle mě ste tu noví tak by ste měli vědět že ve Skyrimu probíhá válka mezi Bořnými hávy a Císařstvím." řekl jim hostinský když se zvedali k odchodu.
"A kdo to sou ty Bouřný hávy ?" zeptal se Rhogar.
"Povstalci, kteří se vzbouřili proti Císařství kvůli spojenectví s Thalomory." odpověděl mu hostinský."Vede je jarl Větrného Žlebu Ulfrik Bouřný Háv. " pokračoval. "Poznáte je lehce chodí v modrých uniformách" skončil hostinský.
"To budou ty co sme viděli když sme byli u toho trolla ne ?" pošeptal Nadarrovi Rhogar.
"Asi jo." odpověděl mu.
"Tak dík za informace. a ještě něco nevíš kudy se de do městečka Vorařov ?" zeptal se ještě Rhogar.
"Na sever odtud. Stejným směrem je to město Helgen tak si dejte radši pozor." řekl hostinský a vyvěsil lebku, která vypadala úplně stejně jako démoní.
"Dík" řekl Rhogar a vyšel ze dveří kde na něj nedočkavě čekal Nadarr.

"Tak co ? Víš kudy ?" zeútal se ho nedočkavě.
"Jo, na sever odtud, ale máme si dát pozor stejným směrem je i to město, na který zaútočil ten drak" Rychle odpověděl.

Když vyšli nic se nedělo, ale po chvíli se zatáhlo a začalo pršet.
"To je snad naschvál nebo co." zaklel Nadarr.
Před deštěm se schovali v nedalekém lese kde našli opuštěnou chatu.
"Halóóó, je tu někdo ?" zavolal Nadarr.
"Asi ne." řekl si pro sebe Rhogar.
Po prozkoumání chaty našli jen jedno mrtvé tělo, byl to lesní elf, u kterého ležel deník, který byl promočený a nešlo z něj nic přečíst.

Když déšť skončil tak znovu vyšli na cestu.Když vyšli z lesa znovu na cestu spatřil je medvěd, který šel podél cesty. Zařval a rozběhl se proti nim. Oba argoriani se lekli a otočili se přímo proti medvědovi, který už byl jen pár metrů od nich. Rhogar po něm hodil jednu svou dýku, která však opět minula a zaklel: "Už teď lituju, že sem si ten meč nenechal."
"Co mam říkat já." řekl Nadarr a vystřelil z luku a zasáhl medvěda do přední levé tlapy. Medvěd spadl a dojel po břiše přímo k nim. Rhogar neváhal a zabodl druhou dýku do medvědovi hlavy a bylo slyšet jen křupnutí lebky. Rhogar vytáhl dýku i šíp a podal ho Nadarrovi ten si ho beze slov vzala jen kývl na znamení poděkování. Rhogar si došel i pro druhou dýku a po cestě zvolal: "Kdy se utáboříme ?"
"Nevim, třeba až se setmí." odpověděl mu Nadarr.

Když se začalo stmívat postavili stan a rozdělali oheň. K večeři si dali krémovou pochoutku, kterou koupili před odchodem z hospody, pak si domluvili hlídku a šli spát.


P.S.: Doufám že se vám díl líbil pokud ano dejte kvalitní příspěvek a koment. Další díl bude zítra.
P.P.S: Pokud najdete nějákou chybu napište do komentů.
 
nagasadowcz
Skritecek napsal:
SuperHunter napsal:
Ó děkuji moudrý muži za tvou radu (myslim to vážně), za ty sprostý slova sem se tam předem omluvil, ale to je fuk. Tu spisovnou češtinu myslíš jako když mluví jinak nevim. Za ty čísla se omlouvám nebaví mě psát jedna, dva, pětset atd..


Když tak na tu spisovnou češtinu koukam, tak moc ne ale tak do budoucna myslim že tam bylo klasický "si" místo "jsi" a z příběhu "poď" m a má to být "pojď" Jinak jak se se všiml, za slovem je tečka a až pak mezera, někde se začátku to tam máš s vykřičníkama, ale to jsou jen drobnosti.
Když tak, tuto World vše opravuje Smile


Hm, tak to si tě taky na něco dovolím upozornit - je to ZE začátku, nikoli SE začátku Wink Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
SuperHunter
To píšeš mě nebo Skriteckovi ?
 
nagasadowcz
Skřítečkovi. Copak ty jsi napsal se začátku? Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
SuperHunter
Asi sem slepí nemůžu to najít.
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist