Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Vzpomínky na Hry
Diego
Co takhle si jen tak pokecat o starých hrách (i nových), ze kterých máte nějakou dobrou, vtipnou vzpomínku. Třeba, že jste dlouho nemohli udělat nějaký úkol nebo Vás něco fakt frustrovalo.

Můj takový poslední frustrující zážitek se datuje měsíc před vydáním Skyrimu, kdy jsem zkusil zapnout po 5 letech Age of Empires 2(dále jen AoE2) a co se nestalo. V té době jsem hrál Age of Empires 3+datadisky a i na nejtěžší obtížnost to bylo vcelku lehké. Spustil jsem tedy AoE 2, dám skrimish, vyberu obtížnost - těžká, mapu, národ, apod...
Prvních deset minut bylo v pohodě, nepřátelé se ničily navzájem a nakonec jsme zbyli tři, do té doby jsem si v poklidu stavěl hospodářství a obranu. Pomalu začal jeden útočit a já odrážel jeho útoky, ale pak přišel druhý se svou trochou do mlýna a dílo bylo dokonáno. Ještě připomenu že jsem byl zhruba vprostřed mapy.
Takovou nakládačku jsem nikdy nedostal.
Asi se mi budete smát, co?
 
Mew
Já si pamatuju na Spellforce... šel jsem oživit atronachy až moc daleko od města se svou army... A pak na mě zaútočili z druhý strany jak sembyl pryč...a savy jsem neměl..takže hodina hraní v pytli..to sem byl pěkně naštvanej Grin
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
Vitek222
Já jednou ve Skyrimu jsem vlezl do falmerského stanu,proto že jsem tam vyděl nějaké ty jedíky,tak jsem si to tam v pohodě sbíral a najednou mi za zády začlo něco "funět" já se otočil,byl to obří ksicht falmera a já leknutím jsem se málem no...po**al starchyFrown(pořád ted mi naskakuje husí kůžewow)
Upravil/a Vitek222 dne 14.06.2012 14:54
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Diego
Nikdo už nic? Nemusí to být jen ve Skyrimu, ale v jakékoliv hře.
 
Chell
nezabudnutelné je to ako ma po tom čo som zabila draka a vzala si jeho dušu dvomi údermi zabila šablozubá mačka. Grin to bolo fakt.. Grin
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Diego
Něco podobného si taky stalo. Když jsem dobojoval celý vysílený s Thalmory a Bandity, tak najednou šíp v hlavě a load save. Ještě mám(a používám, furt) schovaný mód WARS IN SKYRIM než ho smázli.
 
Readyxx
paradni a moje prvni hra byl doom 1 perverze , uzasne hlasky lvl a zbrane Smile nebo jeste par zakysu u max payne 1 a 2, nebo coop warcraft 2.. ted se pokousime rozjet warcraf 3 a porad to nejde ,tak kdyby nekdo vedel .. jinak hamachi je, stejna verze i port je
 
https://www.facebook.com/zdenek.hradil.71
nagasadowcz
Mně se v Zaklínači povedla pěkná věc. Bojoval jsem na začátku se Savolou, který se vždy potom, co ho trochu zraním, přemístí někam jinam. Jenže já ho praštil zrovna, když se měl přemístit, a tak se nepřemístil. Jenže ve chvíli, kdy se má přemístit, tak se vyhne každému úderu. Takže sem tam na něj klikal a běhal kolem něho asi 10 minut, než se konečně přemístil a mohl jsem ho dorazit Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
BadWolf
Mě se stala taky taková věc v Zaklínači. Už jsem to skoro dohrál a bojoval jsem s Azarrem (nebo jak se jmenuje) a on mě pokaždý zabil. Tak jsem se na to vykašlal. Asi půl roku potom jsem Zaklínače hrál taky, jenže tentokrát jsem používal elixíry. Celou hru mi to přišlo skoro stejný jako předtím, akorát zajímavější. Zase jsem se dostal k Azarovy. Říkám si: "Fajn, minule mě rozsekal. Ale teď už jsem připravenější. Takže to vypiji tenhle elixír a tenhle elixír, k tomu se hodí ještě tenhle elixír a tohle radši taky vypiju, a pro případ i tohle.". Tak jsem na něj šel a během pěti vteřin byl tuhej (hrál jsem na lehkou, ovšem stejnou obtížnost jsem měl i předtím). A já tam tak stojím, koukám jak se sune do bazénku a jeho hlava se rozhodla stát míčem, a říkám:
"Ty jo, já sem tenkrát ale musel být debil, co?" Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
nagasadowcz
No, já jsem na nejsnadnější obtížnost elixíry taky prakticky nepoužíval. Pak jsem hrál na nejtěžší a to mě donutilo. Ta hra je pak rozmanitější. Podruhé (teď už to jedu potřetí Grin) jsem se specializoval na znamení. Když jsem poprvé bojoval na konci s Bestií, docela mi to dalo zabrat. Podruhé jsem zjistil, že na ni stačí vrhnout silnější Aard, převalí se a pak už ji jen zapíchnu na zemi. Cítil jsem se tehdy podobně jako ty s tím Azarrem Grin

EDIT: tím na konci myslím na konci první kapitoly Wink
Upravil/a nagasadowcz dne 28.06.2012 00:12
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tib3rian
No ja si spominam na jednu raritnu situaciu, ked som instaloval napalenu verziu stareho C&C. Samzrejme som mohol zadat key, ale nemal som ho, tak to islo inou cestou. Lenze som to raz vyskusal, napisal som tam nuly a nejake cisla. Samozrejme to nezobralo. Za par tyzdnov hrania som to skusil znovu a som sa riadil takym vnutornym pocitom a len tak som tam zadal nejaky kod a ono to islo. Potom v neskorsich rokoch som si myslel, ze som si to len nahovoril, ze by to zobralo akykolvek kod, lenze raz v jednom bare som len tak natukal na mobile nahodne cislo a na druhy den sa ma spoluziak(ktoreho cislo som vobec nevedel) spytal, ze ci som nevolal na nahodne cislo, ze sa mu vcera niekto volal a zistil, ze som to bol ja. Takze som zacal verit tomu, ze som ten kod v C&C mohol trafit. Dufam, ze sa to raz dozviem Smile
 
pagan
To nejstarší co sem kdy hrál byl pinball a doom.
 
clown333
heh ..ja som sa vzdy bal hrat sam RTCWolfenstein tu misiu s mumiami ...vtedy to bol premna ako ten najvetsi Horor Grin ...bal som sa jak svina....
mal som tak 9-10 rokov ..mozno aj menej
Upravil/a clown333 dne 11.10.2012 20:10
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
Norbi
clown333 napsal:
heh ..ja som sa vzdy bal hrat sam RTCWolfenstein tu misiu s mumiami ...vtedy to bol premna ako ten najvetsi Horor Grin ...bal som sa jak svina....
mal som tak 9-10 rokov ..mozno aj menej


ja som sa bál aj ako 13-14 ročný GrinDD
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Vzpomínky na Morrowind Skyrim - zajímavosti 18 11.01.2012 23:14
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8038 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist