Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Vylepšila prezentace Vaše představy o TESO?
Ano Ano 60%[6 Hlasy]
Ne Ne 40%[4 Hlasy]
Počet hlasů : 10
 Tisk diskuze
The Elder Scrolls Online - E3 2012 prezentace
Nerevar
Ahoj, hele omlouvám se jestli to tu už je a já to založil zbytečně, ale nikde sem to nenašel.
Jde o to, že sem byl vůči The Elder Scrolls Online(dále TESO) dost skeptickej... ale po týhle prezentaci(ne videu, ale co tam řikali) mi to náladu docela zvedlo a musim říct že sem na to docela zvědavej! Smile co vy?

 
hRDLA
http://skyrim.4fa...rowstart=0

- život je hledání!
Upravil/a hRDLA dne 13.06.2012 23:12

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Nerevar
ano ale tam je jen TEASER tohle je E3 ukecaná prezentace Wink
 
Mopidu
Tak tohle mě opravdu přesvědčilo že to tak hrozné nebude. Jsem ráda že tam bude combat systém jako ve Skyrimu (pokud jsem to pochopila) a nebude to jen takový kliknu na cíl a bude to automaticky. Taky se mi líbí vzhled khajiitů, něco mezi Oblivionem a Skyrimem :3 Nelíbí se mi ale orcové, je to trochu klišé
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
nagasadowcz
No, zkusit to zkusím, to je mi jasné. Ale taky je mi jasné, že po 1-2 dnech toho zase nechám. MMO mě nikdy nebavily a TES je TESOffline ne TESOnline a tak to má zůstat. A navíc, odvádět měsíční poplatky se mi taky nechce Grin

P.S.: Jo, po prezentaci to vidím o něco optimističtěji.
Upravil/a nagasadowcz dne 14.06.2012 00:45
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mopidu
To bude na měsíční poplatky? To mi teda uniklo. Taky jsem už pochopila ten tahový systém... Tý jo, jestli do bude na poplatky tak si radši koupím Guild Wars 2 (už to prošlo tolika beta testama že to snad musí být úplně bez bugů Grin )
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Nerevar
Podle mě to bude něco jako Buy to Play - stejně jako GW2 Wink protože měsíční poplatky sem asi přeslech nebo tam nebyly... O.O
 
Hurty
Připadá mi to jako FABLE
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
Mopidu
Každopádně Guild Wars 2 je zatím jediná MMO hra kterou uznávám a to se ještě uvidí, až ji vyzkouším (ano lidičky, nemám ráda WoW) tak se uvidí jestli TESO bude 2. MMO ke kterému přijdu a řeknu "Drahé TESO, ty JSI hra."
ale to se ještě uvidí. Jsem ale ráda že dali screeny ať mám alespoň představu. Zatím jsem zjistila jedno: má tradice hrát za khajiita zůstane nenarušena
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Hurty
Pitchi, chtěl bych mluvit takhle anglicky jako oni.. jakože angličtinu umím, ale závidím jim Sad Grin Grin Grin
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
Whirt
Kromě postav se mi grafika v podstatě líbí, ale ty postavy jsou jako z WoW. Blech Shock... Ještě to musím dokoukat celé

EDIT: No, jak tak koukám, tak tak ani ty postavy nejsou tak hrozné (nejhůř na tom jsou obličeje veškerých elfů a pak redguardi a orkové)... Ale stále ve mě pojem TESO vyvolává děs a hrůzu (původně sem chtěl napsat zvracení Grin)
Upravil/a Whirt dne 13.06.2012 23:55
 
Mopidu
Khajiit vypadá hezky. Orky jenom okopčili z WoW a to i ve WoW vypadaj dost divně. (Khajiit mi asi nevadí proto, že není odkaď ho okopčit. Přeci jen ho najdete pouze v TES)
Docela by mě zajímalo jak vypadají Argonianové (jakožto moji úhlavní nepřátelé)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Whirt
Tak Khajiiti jsou prostě Khajiiti (ale už jsem párkrát kočičí rasu viděl, ale pokaždé byla podobná té z TES, takže kopírovat se nedá Smile)...

Argoniani vypadali ve Skyrimu úchvatně... Doufám, že se nerozhodli v TESO si z nich vystřelit...
 
Mopidu
Mě by to nevadilo. Grin Vzhledem k hroooooozně dlooooouhému příběhu sahajcímu ještě k oblivionu je nesnáším (ten příběh je vážně dlouhý takže ho vyprávět nebudu, stručně je o tom jak mě argonianové s*ali s prominutím až jsem si k nim vybudovala nenávist. Grin
Ale je pravda že by nemuseli zkazit jednu z nejoriginálnějších ras ve hře, tak snad
(P.S. Všimli jste si jaký z vás TES nadělá rasisty Grin ?)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
esdepee
suhlasim z Mopidu podla mna TESO dopadne ako WOW radsej GW2 teda ja to uz mam predobjednane a je to dobre. Jediny dôvod preco bi sa to podla mna oplatilo kupit je svet Elder Schrolls a aj tam mislim zebi nieco pokazili a rasz su tam ako z WOW-ka a je tam Holy Trinidi čo ja y duše neznasam
Upravil/a esdepee dne 14.06.2012 00:38
 
Diego
Mírně ANO
Mě se na tom líbí zatím nejen budovy, ale i celkově prostředí. Grafika nenadchne, ale neurazí. Takže v pohodě.
Nelíbí se mi zpracování postav a to zejména orků.
Akorát kdybych jim rozumněl, aspoň jediné slovo. Nadruhou stranu jsem v tomhle optimista - určitě to nebude propadák a hráčů to bude mít podle mě hooodně.
Upravil/a Diego dne 14.06.2012 00:38
 
esdepee
Asi ano spravia to starim stylom MMO co uz nikoho nejak mc nenadchne
 
nagasadowcz
Mopidu napsal:
To bude na měsíční poplatky? To mi teda uniklo. Taky jsem už pochopila ten tahový systém... Tý jo, jestli do bude na poplatky tak si radši koupím Guild Wars 2 (už to prošlo tolika beta testama že to snad musí být úplně bez bugů Grin )


Já ty měsíční poplatky jen předpokládám. Oficiálně o nich zatím nebyla řeč. Myslím, že to prostě nezmiňují a pak na nás měsíc před releasem vybalí, že budeme platit jak mourovatí Grin Ale je možné, že to fakt bude buy to play, jak píšou výš. To bych to pak mohl i zkusit trochu hlouběji... No, uvidíme, uvidíme...
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
esdepee
Oni najprv hracou nadchnu a ked uz budu presvedceni ze si to kupia tak bum 20 E za mesiac.
 
nagasadowcz
Mopidu napsal:
Khajiit vypadá hezky. Orky jenom okopčili z WoW a to i ve WoW vypadaj dost divně. (Khajiit mi asi nevadí proto, že není odkaď ho okopčit. Přeci jen ho najdete pouze v TES)
Docela by mě zajímalo jak vypadají Argonianové (jakožto moji úhlavní nepřátelé)


Nevím, jestli znáš Zaklínače, ale když jsem v něm četl o bobolacích, tak jsem si je představoval (až na ten ocas) jako Khajjity. Nevím proč, asi posedlost TES Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
The Elder Scrolls VI Pokec 17 23.09.2018 11:32
!!! Den, kdy zas všichni budeme ONLINE !!! Pokec 161 30.08.2017 01:08
The Elder Scrolls V: Skyrim - Postřehy Skyrim - obecně 11 22.04.2017 23:55
Let's play The Elder Scrolls V : Skyrim LordeS LP » Skyrim - Váš svět 90 22.04.2017 23:16
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist