Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Eurogamer.cz: Skyrim a kouzleni
J4rr1N
http://www.euroga...i-kouzleni

Proste clanek o tom, ze kouzleni bude hezky Smile)
 
Whirt
Teda to, že bude pryč magie mysticismu jsem věděl, ale že bude absolutně pryč - že tam nebude ani jedno z téhle úžasné školy, to mě štve - bude mi např chybět telekineze, uvěznění duše nebo pohlcení kouzla... To mě jako mágovy bylo vždy při ruce Smile
 
Scarcz
hmm bez soultrapu nevim jak bude fungovat enchatnování
 
Ondrex
To kouzlení se mi začíná líbitWink
 
J4rr1N
Tenhle screen se mi z toho clanku na GI libi viiic!! Smile Myslim ze by stalo za to nejak posbirat vsechny screeny co se na netu objevili a nahazet do sekce "Fotogalerie" Wink Tam sem totiz kouknul, jestli tam uz tenhle obrazek je a zjistil sem ze tam neni nic! Smile

http://media1.gameinformer.com/imagefeed/featured/bethesda/elderscrolls/elderscrollsv/bear610ed.jpg
 
SkyrimAdmin
Aha, doplním.. všechny screeny a artworky jsou v novinkách na hlavní stránce. díky za upozornění Wink
 
http://skyrim.4fan.cz/
Ondrex
Tak jsem se chtěl kouknout na nějaký scany, ale u všeho mi to napsalo, že není žádný náhled. To na tom nějak pracuješ když chceš doplnit ty screeny? Chtěl jsem se kouknout na draka. A načetlo se to neobvykle rychle.
 
Altazar
Já už se moc těšim až vyrazim s pořádnym mečem na Mamuta i když to bude při začátku hry asi to poslední co udělám a pak mně bude čekat restart a návrat na uloženou pozici na nějakym vzdálenym místě od něj Smile Ale ty kouzla mně moc zajímají. Myslim že to má Bethesda promyšlené a dočkáme se všeho v listopadu pokud tedy neuveřejní dřív nějaké blyžší info. Myslim že způsob enchantování předmětů a mysticismus bude třeba pojatej zcela jinak. Může vzniknout třeba nová škola magie, která bude zahrnovat kompletně všechnu magii, už se nebude rozdělovat na Ničení, Mysticismu, obnovu atd... Smile to by myslim bylo taky docela fajn
 
Whirt
Kdyby se všechny školy zcelily už by to nebylo ona a navíc by to nedávalo smysl - dál by chudák kouzelník zlepšoval jen jedu školu, což by nebylo moc dobrý, když by si bojovník zlepšoval svý skilly - nakonec by mohly zcelit i je Grin (Což by se mi taky nelíbilo) podle mě to bude řešený zcelením do ostatních škol jako třeba.: iluze - uvěznění duše, telekineze, najdi život; proměny - rozptýlení, odražení, pohlcení kouzla; nebo nějak podobně - přece by nevyhodily zrovna základ magie v Elder Scrolls a to uvěznění duše...
 
SkyrimAdmin
Ondrex napsal:
Tak jsem se chtěl kouknout na nějaký scany, ale u všeho mi to napsalo, že není žádný náhled. To na tom nějak pracuješ když chceš doplnit ty screeny? Chtěl jsem se kouknout na draka. A načetlo se to neobvykle rychle.


Ajeje... při stěhování webu nešlo vše tak, jak mělo a první chyby už se začínají objevovat. No, na tu fotogalerii se ještě podívám, popř. přidám sem nějakou provizorní.. Díky za upozornění
 
http://skyrim.4fan.cz/
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4088 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8052 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5475 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4650 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12489 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7329 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6223 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7419 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist