Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
aktualizace
Wolf5cz
Já cz verzi mám a do teď nebyl problém.
 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
nagasadowcz
No, ale teď problém je Grin Kdyby to nešlo ani po reinstallu, tak zkus zmenit na anglickou verzi. I když jak by to mohlo ovlivnit stahování Steamu... možná není pro 1.6 ještě cz lokalizace. Kdy vlastně ten patch vyšel? Až dnes? Nikde jsem to release date nemohl najít.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
skeve
Tak teď se mi ta posraná aktualizace taky stáhla a hra mi během dvou vteřin spadne. To si snad někde dělaj pr... Sakra co to je? Už je někde k tomuto problému vyjádření?
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
whiss
počkaj si do zajtra (teda do rána ((svitania))....no proste kým nevýjde slnko GrinGrin

na akú verziu ti to aktualizovalo??...
Upravil/a whiss dne 12.06.2012 09:19
 
Chell
Mopidu napsal:
martin228 napsal:
Chell napsal:
Mopidu napsal:
Pak mi řekni jakej ten Prototype je, páč to vypadá epicky

Informujem ta hned ako to doinštaluje čiže o 100 rokov. dúfam že ako drakorodená si nesmrtelná Grin


Prototype najlepšia hra čo som kedy hral vždy si zoberiem človeka do ruky a chodím s nim po meste a skáčem po mrakodrapoch a potom ho hodím o stenu a celí sa rozpadne GrinGrin alebo hádžem auta po ľuďoch alebo zombikoch Grin


V těch zomboních je právě ten háček... Děsím se jich tak moc, že se na ně nedokážu ani kouknout. Jinak bych si už tu hru dávno zahrála (a taky to musí projít rodičovským schvalovacím procesem Grin )

tak u mna by to schvalovacím procesom neprešlo riadne krvavá hra. takže som si to kúpila bez opítania.
btw ešte stále to stahuje!! čo do.. robila GLaDOS celú noc?!
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Gorin
Tak jsem zkusil změnit lokalizaci a VONO SE TO STAHUJE KOMPLET CELÝ...
 
Gorin
Takže změna na Anglickou lokalizaci zaručeně pomůže Wink
 
nagasadowcz
Hurá, radujme se! Odzkoušejte to i vy ostatní, jestli vám to taky funguje a pokud jo, problém vyřešen. Myslím teď změnu na anglickou verzi hry. Kdyžtak to můžou admini hodit do FAQ nebo na úvodní stranu, ať to vidí všichni a nemusí to tu pročítat. Pokud to obecně fungovat nebude, pak už mě nic nenapadá.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Wolf5cz
Akorát, když to přepnu, tak se mi bude stahovat celá hra, nebo jen ty anglický soubory ?
 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
nagasadowcz
Jen ta angická lokalizace, celá hra ne Wink Je to dost velké, tak se nenech zmást, opravdu to stahuje jen tu lokalizaci.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Wolf5cz
Ok, dík. Vyzkouším.
 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
skeve
Ale já kašlu na anglickou verzi hry. Koupil jsem si českou lokalizaci a očekávám, že bude fachčit. Kurňa kde to jsme? A může mi někdo vlastně ríct, jaká aktualizace se to vlastně stahovala? To už je ten patch 1.6 ? Bohužel se mi hra vůbec nerozjede, abych zjistil, jakou aktuální hru mám.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Dalt
Ahoj, toz ja mam ten samej problem - verzi mam 1.5.26 a kdyz hru spustim, tak v savech je lookup failed - po nahrani pozice se lidi nehejbou a za chvilu to spadne - po procteni ruznych for, jsem zmenil jazyk (prez steam) na anglictinu a slape to v pohode...ale stejne bych tu hru mnohem radsi hral v cj (kdyz uz jsem si to koupil jako lokalizovanou hru ze...)- nevite zda uz nevysla (nebo zda vubec ma vyjit?!?)nejaka cj lokalizace? (at hledam jak hledam tak asi nic Sad Kazdopadne by me teda zajimalo, jak je to s tou verzi 1.6 - mel jsem totiz zato, ze je to teprv nejaka beta verze...mno me se na steamu kazdopadne nic nestahuje (ti kdo maji tu 1.6 - jede vam hra v cestine?) dekuji...
 
nagasadowcz
Super, tak to jsem rád, že to fachá s tou angličtinou. mohl by to prosím nějaký moderátor hodit na úvodní stranu, ať to lidi vidí, popřípadě do FAQ? Asi by se to hodilo Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ambushc
Z toho si nic nedělejte mě to taky po ty zasratý aktualizaci nejede. Všichni se šoupou jak figurky na stole Grin. Doufám že to opraví co nejrychleji. PROBOHA TOTO JE FAKT KOKOTSKE.
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
Diego
skeve napsal:
Ale já kašlu na anglickou verzi hry. Koupil jsem si českou lokalizaci a očekávám, že bude fachčit. Kurňa kde to jsme? A může mi někdo vlastně ríct, jaká aktualizace se to vlastně stahovala? To už je ten patch 1.6 ? Bohužel se mi hra vůbec nerozjede, abych zjistil, jakou aktuální hru mám.

Líp bych to neřekl, přece když si koupím hru(nebo cokoli jiného) očekávám, že to bude fungovat a to za všech okolností!
Už mě celkem štvou s těmi jejich ''aktualizacemi''.
 
Ambushc
Patch 1.6 se nestahoval musela to být jiná aktualizace protože v menu verzi 1.6 nemam. A navíc by si musel bejt přihlášenej do beta verzí na steamu aby jsi měl 1.6. Ale skoušel sem i tu beta verzi a dělá to pořád ty samý bugy i když beta verzi nemám. Takže tu bude chyba někde jinde. Ale ty aktualizace by už taky mohli přestat poslední dobou si říkám jestli si vůbec zahrajem Dawnguard s těma jejich aktualizacema.
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
Dalt
no on celej ten problem bude v te lokalizaci do cj - me hra funguje, kdyz prenastavim jazyk na anglictinu - chapu ale, že to je dost slaba utecha (i pro me - aj sice celkem rozumim, ale ne zas natolik aby me neotravovalo cist tuny textu). Take mi to od tvurcu prijde znacne neprofesionalni, kdyz nabizeji hru v urcite lokalizaci a ta pak po nejakem patchi prestane fungovat...ach jo :/
 
Lycan
No dnes jsem si chtěl zapnout hru a normálně se spouští a pak se vypne. To samé. Zrtovna hledám vefóru, jestli se to někomu děje taky.
 
nagasadowcz
Je to blbé, ale fakta jsou fakta a fakt je ten, že to teď v cz nefachá. Tak ne chvilku přejděte na angličtinu, nahodí se vám tam 1.6 a půjde to. Třeba pak zkuste zase změnit na cz, možná to takhle bude fungovat. Zkoušel to tak někdo?
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
aktualizace Archív fóra 5 25.11.2013 21:18
Poslední aktualizace=pád hry Archív zodpovězených dotazů 3 20.03.2013 20:59
Aktualizace Skyrim.4fan.cz 7 28.01.2012 21:06
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist