Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Obtížnost
Mew
Kamaráde..Adept a Znalec je to samý... Nedělej ze mě debila..

Jo a BTW: Toho mága jak jsme říkal že jedu na znalce jedu elou dobu na mistra Grin A ani o tom nevim...takže pardon Grin
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
BigNord
Mopidu napsal:
Já moc nechápala ty stupně obtížnosti tak jsem už od začátku hrála za adepta (Skyrim byla moje první hra kde jsem nezačínala s easy. Většinou když si zvyknu na ovládání tak to přepnu na Normal a až časem na hard [a pak pokud to jde zkusím hardcore, většinou moc nepřežiju Grin ])

Já dávám vždy nejtěžší ale jak to moc nejde snížím o stupeň dole nebo zkouším dál
 
pipe
No, hledal jsem zde odpověď na otázku, na jakou obtížnost to hrát. Takže trochu zapolemizuji.
Hrál jsem Oblivion, který jsem podruhé rozjel s OOO modem (Oscuro's bla bla bla však víte) a ten jsem hrál i teď, no těžké jak prase ani jsem to nedojel na střední obtížnost, člověk musel využívat všeho čeho šlo, i blbosti postav (vylezu na šutr kam na mě nemůže a střílím dokud nepadne).
Když vyšel Skyrim měl jsem starý comp a tak mi nezbylo než Morrowind, bo takový absťák jste neviděli (ani jsem nedojel hlavní linii, měl jsem to kompet vše nebylo to zlé ale...).

No a teď mám podruhé Skyrim, v Legendární Edici.

No a jak to hrát?
Nejspíše se to odvíjí od stylu. No tak tady nazdar bazar protože klasicky jedu za plíživce s lukem, po krajině běhám ve slušivé róbě s kápí a když de do tuhého nahazuju Heavy armor (Deaderický jak jinak) meč a štít, přepínám se psychicky do režimu "masomlýnek" a vymlátím to všechno. Z kouzel obnova sem tam nějaké na útok a neviditelnost. Jelikož jsem nenažraný tak i pírko a když už nevím coby tak vylepšuju i jiná kouzla, která tady vypadají skvěle.

Jsem hold všestranný člověk. (Hraju skoro vše, střílečky, nejraději posapokalyptické, jak mě nebaví už samopaly tak si dám RPG, nebo sport atd atd atd...)

Takže jsem si řekl že přijmu výzvu (nebo budu spíš zablba) a zkusím Legendary, a ejhle, damage taken 3x a damage který dáte 0.25 tuším? Z toho se brzi stane hra plná loadů, smrti a vzteku a proto to nehraju chci si to užít a odreagovat se (Remake NFS Most Wanted jsem vypl a smazal poté, co jsem zjistil, že se jedná o náhodný generátor překážek, navíc bez příběhu, a málem jsem rozflákal o stůl svoji novou klávesnici a o zeď rozstřelil myš poté co mi stoupl tlak i tep na životu nebezpečnou úroveň a vzteky jsem zezelenal a znásobil objem tělesné hmoty).

Takže jako nejspravedlivější se jeví znalec (adept) čili normal, jedna ku jedné damage taken a damage který dáváte vy. a jak už budete tak vysoko že nebude nic co by vás dostalo tak to zvyště. Klidně až na legendary. Proč? No mě to pak přestane bavit jak už to mlátím hlava nehlava všechno a je jedno co, vlastně nemlátím nic, protože to ze stínu vystřílím lukem...

Takže tak...

BTW.: Pro příznivce Dishonored jsme objevil mod Gifts of the Outsider která přidávají kouzla z Dishonored...Noooo to by ulehčilo i Legendary... :-D
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Obtížnost hry Skyrim - obecně 52 19.10.2015 16:48
Optížnost hry Archív zodpovězených dotazů 4 11.09.2014 22:28
Obtížnost Skyrim - obecně 23 12.07.2012 09:36
Na jakou obtížnost budete hrát? Archív fóra 19 07.11.2011 09:08
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist