Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Za koho hrát?
JohnyX
Ahoj.. Už delší dobu se rozhoduji za koho hrát a furt nevím za koho.. Mohl by se tu někdo trochu "zkušenější" ozvat a trochu mi poradit Smile Skyrim sem trochu hrál.. ale moc tomu zatim nerozumím Smile
PS: Chci hrát na Mistra Smile - ovládání a boj z nám z videí
PS2: Nebojte se rozepsat Smile
 
JohnyX
Ou, promiňte, dal jsem to pod špatné tema..
 
Vojta
kdyz se divas na videa s motocrosem a pritom si neumel nikdy ani na babete tak se taky nenaucis jezdit na motorce ;-)takze na mistra asi ne ;-) ... do zacatku je dobry bojovnik se stitem je to jednodussi podle me ae nadruhou stranu z vlastnich zkusenosti vim ze posleze hrat za maga je o to slozitejsi jelikoz jsi zvykly nabehnout mezi nepratele a pobbit je coz si ze startu nemuzes dovolit s magem...rasa? nevim nehral jsem za vsechny ae orc ma jendou denne "berserkr" dost vyhodne kdy ti nepratele ubiraji polovinu zivotu a stamina ti je o polovinu dolu pri mocnych utocich a odraeni stitem...

Zase samozrejme zalezi na tvem hernim stylu nekdo nema proste bojovnika v ruce a o to lepe ovlada maga
 
JohnyX
Díky za radu Wink
 
Hurty
Ras usi vyber podle toho jaký povolání chceš mít. někde na netu je i přehled jejich schopností. Ork se ti hodí například k obouručním zbraním, začínáš na 25... Wood Elf na Lučištitníka... Ale prakticky je jedno jakou Rasu si vybereš.. časem to vypracuješ stejně tak dobře, jako kdybs začínal s nějakým levelem 25.
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
Mew
No...Já se považuju za zkušenějšího hráče, tak se pokusím ti trochu poradit...

Pokud máš rád velmi velké zisky a útoky ze zálohy tak zkus zloděje - Já si zvolil rasu khajiita a hlavní sem měl Jednoruční boj (dýky) ,Plížení,Kapsářství,Alchymii a lehkou zbroj ... a byla to fakt sranda Grin Nedělá mi rpoblém během pár minut vybílit Whiterun i se všema drahýma kamenama u lidí v kapsách..a to vše v pohodě za bílého dne... Spousta lidí jede zloděje i s Iluzema...Neviditelnost atd..ale tohle mě nahrazujou elixíry

Pokud rád někam naběhneš a rozsekáš je tam tak jednoznačně válečník... Tu doporučuju Norda..protože každému doporučuji jednou jet Skyrim za norda... A být pravý Dovahkiin Grin Zbroj lehkou, jednoručku a štít ... to je pak mazec.. Dvojručky nedoporučuji...později nebudeš mít na čem levlovat..A ještě smaozřejmě, pilíř každého válečníka, kovářství...


Pokud si rád magič tak bych asi vzal rasu Bretonce... Vysokej elf je sice naboostovanej 50 manou navíc..ale trpí slabostí na magii takže ho každej magič rozseká... No a u magie je opravdu velká škála možností... Nevím jak vy, ale já všude mám ničení... A k tomu třeba proměny... Pak dát očarování na 100..očarovat věci na sobě aby si měl levnější kouzlení a pak kouzlíš ničení a proměny zdarma..z proměn vezmeš Ochromení a z ničení něco silnýho..a už to jede...

Je i dobré jet Obnovu (doporučuji i Paladina..Válečník 1ručka a v druhý ruce léčení) .. Já teď budu zkoušet mága s Ničením a Vyvoláváním..mohlo by to být dobrý...

Nebo si můžeš jet naprosto individuální postavu..Prostě to co se ti bude líbit..a to ti doporučuji..tam si právě vše zkusíš.. vyzkoušíš co a jak funguje..no a pak můžeš založit lepší..více specializovanou postavu..


Jo a u válečníka doporučuji být Vlkodlak (později to nevyužiješ..ale je to sranda)... A u zloděje co jede iluze je dobré být Upír ...

DOufám že jsem pomohl
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
JohnyX
DíkySmile a prosím ke komu se přidat za zloděje s alchymií?
 
Chell
jj ja hrám napríklad mám khajiitku a kedysi bola majsterka deštrukcie. (teraz síce idm stealth ale aj tak je to dobrý mág.
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Mew
Pokud chceš jet zloděje tak doporučuji se přidat k Temnému bratrstvu nebo k Cechu zlodějům...klidně k oboum Grin
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
Mopidu
Stejnak se přidá k oboum u Dark Brotherhood je pár questů v Ratway a já když už jsem tam byla, jsem se k nim přidala
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Chell
jj aj ja som sa dostala k cechu cez DB
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Za Koho Hrajete? Skyrim - obecně 73 29.11.2017 10:34
Ako zistím koho mám za spoločníka Archív zodpovězených dotazů 11 25.04.2017 03:31
Khajit nebo Argonian nebo Redguard? Za koho hrát? Skyrim - dotazy, návody,.. 11 03.04.2017 20:39
Otázky na rasy (za koho hrajete, nejoblíbenější rasa atd.) Pokec - TES:O 2 02.04.2015 23:53
Za koho budete hrát ? Archív fóra 84 16.11.2011 17:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist